המשחק הבא
  :נגד
:תאריך
:אולם

הודעות לעיתונות
מידע וטלפונים
ארכיון
היסטוריה

מכבי רמת חן
No Picture Selected
המשחק האחרון - גביע המדינה נשים

תוצאה אליצור נתניה 53 - מכבי רמת חן 56 כתבה
4 הגדולות בחצי הגמר

"חזרנו ונלחמנו, איזה קאמבק מטורף, זה מדהים."
תגובות מגמר פליאוף הנשים מאמש: שחקנית העונה והאלופה הטריה אלישה קלארק הייתה נרגשית מאוד אמש אחרי הגמר, גם עדן ענבר היה מאושר. בצד המאוכז של רמת חן דיברו בעיקר על גאווה על אחת העונות הטובות של הקבוצה.

האליפות של אשדוד
ערב נהדר של כדורסל הערב בזיסמן, בסיומו חגיגות צהובות כשאשדוד עם ניצחון צמוד ודרמטי 78:72 זוכה באליפות ומשלימה דאבל. כ1000 איש מילאו את זיסמן, וראו משחק כדורסל מצוין בסיומו גם הותכרות מצטיינות העונה כש-שירה העליון נבחרת למאמנת העונה ואלישה קלארק לשחקנית העונה. תמונות מהמשחק בפייסבוק של ספסל התגובות לאחר המשחק

ילחמו עד הסוף: משחק חמישי בנשים
אשדוד חזרה הביתה עם הגב אל הקיר ויחד עם הקהל התומך שוב הביסה את יריבתה, 61:83, בדרך ל2-2 בסדרת הגמר. שי דורון עם 19 נקודות הובילה 4 שחקניות בצהוב בדאבל פיגר, גרדנר עם 15 לרמת חן. ביום שני הקבוצות יחזרו לזיסמן למשחק המכריע.

סופר דרמטי: ניצחון בנקודה לרמת חן ו1-2 בסדרה
וואו, איזה משחק ואיזה סיומת. משחק ענק, דרמטי ומותח ונקודת ניצחון ענקית מהקו של קיילה תורנטון החזירו לרמת חן את היתרון בסדרת הגמר עם ניצחון 61:62. רמת חן מחזירה לעצמה את היתרון בסדרת הגמר, ביום חמישי חוזרים לאשדוד. תמונות מהמשחק בפייסבוק של ספסל
אשדוד השוותה, חוזרים לזיסמן
המפגש השני בסגרת גמר הפליאוף לנשים היה רחוק מלהזכיר את הראשון, ואשדוד ששלטה במשחק לכל אורכו ניצחה בסיום 59:79. תריסה פלאייסנס במשחק מצויין הובילה את אשדוד עם 20 נקודות, צ'לסי הופקינס קלעה 14 למפסידות. יום שני חוזרים לזיסמן להמשך הקרב על האליפות.
אחרי משחק דרמטי, יתרון לרמת חן
משחק מצויין פתח את סדרת גמר הפליאוף לנשים ובסיומו ניצחון דרמטי לרמת חן שעולה ליתרון 0-1 בסדרה. צ'לסי הופקינס שלא הייתה רחוקה מטריפל דאבל הוביל את רמת חן עם דקות מצויינות בסיום בדרך ל68:72. משחק מצויין גם לשי דורון בצד השני. המשחק הבא- יום חמישי באשדוד.
אשדוד השוותה, רמת חן ביתרון 2-0
בשונה מהמשחק הראשון בסדר חצי הגמר, הפעם רמת חן ואשדוד הראו שליטה לאורך כל המשחק בדרך לניצחון כל אחת על רמת השרון ובנות הרצליה. רמת חן עולה ליתרון 2-0 ותוכל לסיים את העבודה בשבוע הבא בבית, אשדוד משווה את הסדרה מול בנות הרצליה והעניינים נפתחים מחדש.
שמרו על הבית: 1-0 לרמת חן והרצליה
השביתה ושבוע הגביע מאחורינו, מאני טיים בליגת הנשים. סדרות חצי גמר הפליאוף יצאו הערב לדרך כשרמת חן גברה 76:79 על רמת השרון, ובנות הרצליה נקמו באשדוד על ההדחה בגביע וניצחו 68:75. ביום חמישי המשך הסדרה.
נשים: הגביע חוזר לאשדוד
רבע שני קטלני של האשדודיות נתן להן יתרון דו ספרתי שהוציא לרמת חן את הרוח, התוצאה בסיום הייתה חד צדדית. אחרי עונה מצויינת רמת חן הציגה את אחד המשחקים הגרועים שלה העונה, וזה עלה לה בגביע שנוסע לאשדוד אחרי ניצחון גדול 49:70.
לראשונה: הרצליה בגמר הגביע
חצי הגמר הראשון סיפק כדורסל לא רע ומתח בסיום, אבל אין ספק שהעולה לגמר היא הקבוצה שהייתה יותר טובה היום בשני צידי המגרש. רמת חן הלוחמנית לא התייאשה גם כשהלוח הראה 67 – 50 ללבנות בתחילת הרבע האחרון, והצליחה לחזור עד למינוס 6 עם 4 דקות לסיום, אבל לא התקרבה מעבר לזה. אסנס קרסון עם 27 נקודות הובילה את הרצליה בערב ענק שלה, אבל הניצחון היה מאמץ קבוצתי נהדר בשני צידי המגרש.