המשחק הבא
  :נגד
:תאריך
:אולם

הודעות לעיתונות
מידע וטלפונים
ארכיון
היסטוריה

אס"א ירושלים
No Picture Selected
המשחק האחרון - ליגת על נשים

תוצאה א.ס. רמת השרון 72 - אס"א ירושלים 51

בועז טייב מסכם עונה
הוא מהמאמנים הותיקים בענף ומחזיק ברצף של מעל 20 שנות אימון באותה הקבוצה (אס"א ירושלים), בועז טייב שהעלה את ירושלים, שוב, לליגת העל, מספר על העונה שהיתה, על הענף כמו שהוא היום לעומת העבר, על בניית תשתית נערות ואיך זה לאמן את דור הבוגרות הראשון שיצא מהאקדמיה. ראיון ענק לסיכום עונה.

אס"א היא ה"אליצורית" הטובה ביותר
כך לפחות לפי טורניר פתיחת העונה שארגנה רמלה והתקיים בשלושת הימים האחרונים. ירושלים גברה על המארחת בחצי הגמר ובגמר ניצחה את חולון. אליצור רמלה סיימה במקום השלישי עם ניצחון גדול על נתניה

ירושלים דאבליסטית! - אחרי הארכה , הצלחת אדומה
אס"א ירושלים הראתה היום עד כמה היא קבוצה גדולה והמשמעות של דאבליסטית, כשנגד גליל עליון בכושר טוב, אולם מלא בקהל מקומי ושיפוט שלא הקל עליה, הצליחה לנצח ניצחון הירואי אחרי הארכה ולהניף את הצלחת שמשלימה את הסט לגביע. דאבל לעולה החדשה לליגת העל מעיר הבירה.

לאומית: גמר כהלכתו
דרמה גדולה, מהפכים, המון אגרסיביות ולא מעט קהל שעלה לבירה במוצאי השבת, כולל כמה עשרות מהגליל ובסיום מדהים ירושלים שמרה על הביתיות ועלתה ליתרון 1-0 בסדרה. המשחק השני בגליל, ביום חמישי 8/5, 19:00
אס"א ירושלים חוזרת לליגת העל!
לפני שנה ירושלים איבדה יתרון דו ספרתי ברבע האחרון של המשחק השני ובהמשך את העליה. הערב ירושלים שוב הוליכה ביתרון 11 ברבע השלישי ואיבדה אותו עד מינוס 2, למזלה הערב היו שם בן ברק, גור, פרחי ובן ישי לעצור את הריצה של האורחת ולהבטיח עליה במשחק השני. 4 שנים אחרי שירדה ללאומית, ירושלים חוזרת. קודם למשחק נערך טקס מצטיינות העונה של אתר "ספסל" ובסיוע מועדון הכדורסל גני תקווה.
לאומית: 1-0 למארחות
רעננה הופתעה ברבע הראשון ע"י האורחות מהגליל, אבל התאוששה ברבע השלישי עם 15-0 שהבטיח יתרון 1-0 בסדרה. בירושלים השיגו ניצחון 5 העונה על גני תקווה וגם הן מרחק ניצחון מליגת העל. המשחק השני בסדרה בין רעננה לגליל יתקיים ביום חמישי 24/4. המשחק בין גני תקווה לירושלים ב-26/4, מוצ"ש.
21 נקודות יתרון
במשחק הראשון של סדרת גמר גביע האיגוד גברה אס"א ירושלים על הפועל גליל עליון 76-55. ירושלים שהיתה עדיפה במשך 3 רבעים על היריבה כבר הוליכה ביתרון 18, לפני שהגיעו כל אותן החלטות שיפוט שהפריעו לירושלים להשיג את ההפרש באמצעות כדורסל נטו (מוזמנים לקרוא את הטור של עינת קורן). משחק הגומלין בתאריך 10/4.
בלדה לעוזבת הקיבוץ
קיבוץ שמיר מונה כ-800 תושבים, עיר הבירה ירושלים כ-800,000. המעבר של נופר לוי לראשונה מחוץ לקיבוץ בו גדלה אל העיר הגדולה בישראל, מרגיש כמו חו"ל. לכבוד פתיחת העונה מספרת ההחתמה המסקרנת של אס"א על המעבר וההסתגלות לחיים החדשים.
פלייאוף לאומית: הסיבוב הראשון של הדרום
סידרת המשחקי הפלייאוף בלאומית יצאה לדרך ובשני המשחקים גברו הקבוצות הדרומיות. ירושלים שמרה על הבית נגד הרצליה, וגני תקווה בניצחון גדול גנבה את הביתיות מרעננה. הסדרות ממשיכות ביום שני.
לאומית נשים: ווינריות
כך אפשר לקרוא לשחקניות באר טוביה שבפעם השניה בגביע הצליחו לגבור על יריבה בדקות הסיום אחרי קאמבק גדול. במשחק העונה בליגה הלאומית, גברה גני תקווה על אס"א ירושלים ונותרה היחידה במאזן מושלם