המשחק הבא
  :נגד
:תאריך
:אולם

הודעות לעיתונות
מידע וטלפונים
ארכיון
היסטוריה

הפועל עירוני ראשון לציון
No Picture Selected
המשחק האחרון - גביע המדינה נשים

תוצאה הפועל עירוני ראשון לציון 60 - א.ס. רמת השרון 63 כתבה
4 הגדולות בחצי הגמר

בראשל"צ מרוצים, יניגיפה אלופת אפריקה

לפני שבועיים בדיוק, אטוניה ינגיפה, אחת הזרות היעילות והדומיננטיות בישראל חתמה על הצטרפותה להפועל ראשון לציון, כתחנה השלישית שלה בישראל. יומיים אח"כ נפתחה אליפות אפריקה אותה סיימה במספרים ומרשימים וזכתה באליפות במדי נבחרת ניגריה.


דניאל מקריי חוזרת לראשל"צ
מקריי, נחתה אמש בישראל והצטרפה לקבוצתו של רועי זלר במקומה של לורין מינסי שאיכזבה מאד מאז הגיעה ארצה. מקריי היתה אמורה להגיע לישראל והלצטרף לקבוצה אחרת לפני כשלושה שבועות, אך בסופו של דבר ראשל"צ היא זו שקלטה את השחקנית לשורותיה עד לסוף העונה. עוד בגזרת ראשל"צ, הגארדית הצעירה, הדר חדד נפצעה בתחילת השבוע ותיעדר, ככל הנראה, עד לסוף הסיבוב.

לורין מינסי מצטרפת לראשל"צ
לפני שנה קלעה לורין מינסי 36 נקודות נגד הפועל ראשון לציון. החל מהמחזור הבא הגארדית תצטרף לראשל"צ של רועי לזר ותחליף את אשלי בברלי קלי. שלמרות כמה משחקים גדולים בקבוצה הוחלט לבצע את השינוי ומינסי חוזרת לקדנציה שניה בישראל וצפויה לערוך את הופעת הבכורה בשני הקרוב, במשחק המרכזי, נגד רמת חן.

לימור פלג בראשון לציון
הפועל ראשון לציון של רועי לזר מתחילה לגבש את הסגל לעונה הבאה וההחתמה הראשונה היא מהדאבליסטית, לימור פלג. עבור פלג שתפתח את העונה התשיעית שלה בליגת העל זו תהיה התחנה החמישית שלה בקריירה. לזר: "מחכה להתחיל לשתף איתה פעולה"
מספסל לספסל: סבג נגד חולון
יושב הראש הכי צבעוני בליגה אירח השבוע את אליצור חולון למשחק הישארות. רענן צרפתי ניגש הכי קרוב לספסלים כדי להביא זוית אחרת על המשחק. איזה פנינים ניפק רועי סבג כשראה את קבוצתו נקלעת לפיגור מוקדם ומה ההצעה שקיבלה שחקנית אליצור חולון? בין הספסל של ראשל"צ לזה של חולון אלה ההתרשמויות
משחק שרשרת: הבחירה של ענבר לברון
משחק השרשרת השבועי שבו שחקנית בוחרת שחקנית בוחרת שחקנית שאיתה הכי נהנתה לשחק, ממשיך. אחרי שעלית כהן בחרה את ענבר לברון זו בחרה את דר שנפ שתורה לבחור יגיע בשבוע הבא. (השרשרת כולה בפנים)
משחק שרשרת: הבחירה של עלית כהן
משחק השרשרת השבועי שבו שחקנית בוחרת שחקנית בוחרת שחקנית שאיתה הכי נהנתה לשחק, ממשיך. אחרי שדורין גבאי בחרה את עלית כהן זו בחרה את ענבר לברון שתורה לבחור יגיע בשבוע הבא. (השרשרת כולה בפנים)
אולם ומלואו - ביקורת אולמות הכדורסל
מדור חדש למגזין "שישי ב-6", ביקורת האולמות ומגרשי הכדורסל בליגת הנשים. רענן צרפתי, יסקור במדורו את היתרונות, החסרונות וכל מה שחשוב (וגם מה שפחות) לדעת על המקומות בהם אתם מגיעים לצפות בכדורסל נשים. אז, איזה אולם הכי שווה? המדור הראשון יסקור את 'גן נחום' אולמה של הפועל ראשון לציון.
השנה הראשונה שלי בליגה: עדן פורת
לא מעט שחקניות צעירות עושות השנה את עונתן הראשונה בליגת העל. במדור חדש נברר, בשבועות הקרובי, איך משתלבות בליגת העל. השבוע, עדן פורת, מהגבוהות המוכשרות שצמחו כאן, שבשנותיה המעטות בכדורסל הספיקה לייצר לא מעט רגעים היסטוריים ועדיין נשארת צנועה ("לפעמים אני מרגישה שמעריכים אותי יותר ממה שאני".
ראשון דווקא מתחממת
בצהרי יום שישי הקפוא, הפועל ראשון לציון התאוששה ממחצית ראשונה חלשה והשיגה ניצחון שלישי מארבעה משחקים וחשוב מאד על רמת השרון המתדרדת, 66 – 59 בבית מכבי, בזכות תרומה יפה של הישראליות ודומיננטיות של תומפסון ואמטולה במחצית השניה.