רשימת כל משחקי גמר גביע המדינה לנשים

 

 1959
מגרש הפועל ת"א, 26 באפריל. שפטו: לרר וא. הנדלסמן.
מכבי ת"א 42 – הפועל גן-שמואל 33
מכבי: אלוני 12, בורנשטיין ושלח 8 כ"א, פרצ'יק 6, הפנר 4, צילה אופנטיר ודוברובין 2 כ"א.
הפועל: נועה ליפשיץ 12, נאוה ליפשיץ 8, פליגלמן 7, צין 4 וכהנא 2.

1961
מגרש הפועל ביפו, 16 בנובמבר. שפטו: זמרי וזייף.
הפועל ת"א 42 – מכבי ת"א 33
הפועל: הר ואפשטיין 13 כ"א, רזניק 8, טאוב 4, קראוס 3 ושלח 1.
מכבי: אלוני 10, ביטרן 7, זילבסקי 4, אופנטיר ודוברובין 3 כ"א, גוטסמן, שומכר ומרין 2 כ"א.

1962
חולון, 14 באוגוסט. שפטו: י. הנדלסמן ושומינר.
מכבי ת"א 43 – הפועל ירושלים 36
מכבי: ביטרן 11, לין 9, שומכר 7, זבילבסקי ואופנטיר 6 כ"א, אלוני וישכיל 2 כ"א.
י-ם: פנטורין 13, וינרב 11, שוהם וברקת 4 כ"א, גוריון וביבס 2 כ"א.

1963
חולון, 18 ביולי. שפטו: זייף ונהרי.
מכבי ת"א 56 – הפועל ת"א 43
מכבי: ליכטבלאו-בלס 22, זבילבסקי 11, שומכר 9, פרצ'יק 7, דוברובין 4, אופנטיר 2 ולין 1.
הפועל: טאוב 20, צור 10, חזן 5, שחיבר וארדיטי 3 כ"א, קראוס 2.

1964
יד-אליהו, 23 ביולי. שפטו: י. הנדלסמן וטורס.
מכבי ת"א 76 – הפועל פ"ת 46
מכבי: אביבה ליכטבלאו-בלס 28, רות זבילבסקי-זיגלמן 25, נאוה ליפשיץ 7, הלמן 6, תמר שומכר 4, שרה אלוני-ווידנפלד, וכספרס וצילה אופנטיר 2 כ"א.
פ"ת: אפשטיין 19, שלח 10, בור 7, דורון 6 והפנר 4.

1965
גן-שמואל, 6 באוגוסט. שפטו: זגול ושנרך.
מכבי ת"א 71 – מכבי קרית מוצקין 37
מכבי: זבילבסקי ושומכר 16 כ"א, ליכטבלאו-בלס 12, ליפשיץ 10, צור והלמן 6 כ"א, משגב 3 ו-וידנפלד 2.
מוצקין: לנגר 16, קולקובסקי 13, טיפליצקי 6, שמורה ואושרוביץ 1 כ"א.

1966
גבעתיים, 14 ביוני. שפטו: פיסטינר וזלינגר.
מכבי ת"א 62 – הפועל ת"א 43
מכבי: ליכטבלאו-בלס 18, רות זבליבסקי-זיגלמן 16, הלמן 11, משגב 6, וכספרס ושומכר 4 כ"א, ליפשיץ 2 ובן-זר 1.
הפועל: טאוב 13, רוטנברג ושחר 9 כ"א, ולדוב 7, נועה ליפשיץ 3 ורזניק-הימלבלאו 2.

1968
מגרש הפועל חיפה, 26 ביולי. שפטו: טורס וזלינגר.
הפועל מעגן מיכאל 48 – מכבי דרום ת"א 35
הפועל: אנדרה אביגל 16, שומר 14, לוין 8, פלד 6 והיימן 4.
דרום: ר. גיל 9, רוזנבלום 8, פרומר 7, רווח 6, שלוש וסטולרו 2 כ"א, אלקלעי 1.

1969
גבעתיים, 13 במאי. שפטו: שומינר וקאולי.
מכבי ת"א 66 – הפועל ת"א 52
מכבי: ליכטבלאו-בלס 29, ר. גיל 17, אטלס 10, זבילבסקי-זיגלמן 7, נאוה ליפשיץ 5 ושחר 2.
הפועל: טאוב 17, רוטנברג ולנגר 10 כ"א, הלפרין 8, נועה ליפשיץ 5 ושחר 2.

1970
חולון, 26 במאי. שפטו: גוטר והלברייך.
הפועל ת"א 87 – הפועל מעגן-מיכאל 46
ת"א: הלפרין 22, טאוב 17, רחל שבט-ריימן ונועה ליפשיץ 14 כ"א, רוטנברג 11 ורחל מלמד 9.
מ"מ: היימן 16, שומר 10, לוין 9, פלד 4, עמית 3, צור ודרור 2 כ"א.

1971
נעמן, 18 באפריל. שפטו: ארושס ושגב.
מכבי ת"א 57 – הפועל ירושלים 44
ת"א: רווח 15, אביבה ליכטבלאו-בלס 14, רונית גיל-שרף 11, בן-עזר 7, שומכר 6, רות זבליבסקי-זיגלמן ואטלס 2 כ"א.
י-ם: ברקוביץ' 15, בכר 10, בראון 8, לויטין 6 וארבוב 5.

1972
יד-אליהו, 16 במאי. שפטו: פיסטינר וטייבלום.
מכבי ת"א 57 – הפועל ת"א 56
מכבי: רונית גיל-שרף 24, ישראלה מלחי-דירקס 14, אביבה ליכטבלאו-בלס 9, רווח 8 ושומכר 2.
הפועל: רחל טאוב 19, רחל שבט-ריימן 15, פנינה דמבינסקי 11, נועה ליפשיץ 5, רחל אדרי-פרחיה 4 ולאה מלמד 2.

1973
חולון, 23 במאי. שפטו: חסון ודגן.
הפועל ת"א 74 – מכבי ת"א 64
הפועל: פנינה דמבינסקי 26, לאה מלמד 18, אדרי 11, רחל שבט-ריימן 8, גוטהלף 6 וצביה לנדברג-לידה 5.
מכבי: ורסנו 20, רונית גיל-שרף 19, אביבה ליכטבלאו-בלס 10, רווח 9, נאוה ליפשיץ 4 ושרה אלוני-ווידנפלד 2.

1974
חולון, 23 ביולי. שפטו: טייבלום וסובה.
מכבי ת"א 50 – הפועל ת"א 46
מכבי: ליכטבלאו-בלס 16, ר. גיל-שרף 12, ורסנו 10, ולקובסקי ויעקב 4 כ"א, שרה אלוני-ווידנפלד ורחל גזסטר 2 כ"א.
הפועל: פנינה דמבינסקי 19, רחל מלמד 10, אנדרה אביגל 7, גוטהלף 6 וענבר 4.

1975
יד-אליהו, 22 באפריל. שפטו: טורס וארושס.
מכבי ת"א 59 – מכבי דרום/רמת חן 47
ת"א: ליטבק 15, רחל גזסטר ורונית גיל-שרף 12 כ"א, ורסנו 10, אלקלעי ויעקב 5 כ"א.
דרום: רונית יניצקי 12, שינהרץ ועזרתי 10 כ"א, מנקוביץ' 9, קאופמן 4 ואלה גיל 2.

1976
יד-אליהו, 22 במאי. שפטו: גוטר וקניג.
מכבי ת"א 60 – הפועל ת"א 59
מכבי: אביבה ליכטבלאו-בלס 25, רונית שרף-גיל 15, יעקב 8, ליטבק 7, ורסנו 3 ואלקלעי 2.
הפועל: נטע כנעני 19, אורנה אוסטפלד 14, לאה מלמד 12, פנינה דמבינסקי 10 וצביה לנדברג-לידה 4.

1977
יד-אליהו, 25 באפריל. שפטו: ברגמן וגולדפישר.
אליצור ת"א 78 – מכבי ת"א 70
אליצור: ענת דרייגור 29, נטע כנעני 22, הוכמן 21, פלד 4 ושולביץ 2.
מכבי: נובה 22, רחל ריימן-שבט 14, רונית שרף-גיל 12, ורסנו 9, ליכטבלאו-בלס 5, א. גיל וליטבק 4 כ"א.

1978
יד-אליהו, 8 במאי. שפטו: י. כהן וצפוני.
אליצור ת"א 86 – הפועל חיפה 59
אליצור: דרייגור 33, הוכמן 23, ליטני 16, עזרי וש. כהן 6 כ"א, פיקרש 2.
חיפה: כנעני 16, זיגלמן 15, ג'ינו 13, ויצר 9, אילון 4 ולורנץ 2.

1979
יד-אליהו, 10 באפריל. שפטו: שומינר ועמית.
אליצור ת"א 89 – הפועל חיפה 84
אליצור: דרייגור 32, הוכמן 30, פרחיה 16, פיקרש 7 וש. דמבינסקי 4.
חיפה: זיגלמן-יערי 28, ג'ינו 18, אילון 16, כנעני 14 ולורנץ 8.

1980
יד-אליהו, 10 במרץ, שפטו: גולדרייך ובר.
הפועל חיפה 86 – אליצור ת"א 82
חיפה: טבקרו 32, זיגלמן-יערי 26, לורנץ 10, אילון 6, הלפרין, לוין ובשמת 4 כ"א.
אליצור: הוכמן 28, דרייגור 26, פרחיה 16, ברדה 7, פיקרש 3 וסולץ 2.

1981
יד-אליהו, 12 במרץ. שפטו: וירובניק ומנהיים.
מכבי דרום/רמת חן 77 – אליצור ת"א 69
דרום: אוסטפלד 18, יניצקי ודירקס 15 כ"א, שרף 13, מלמד 10 , דנית כהן 6 (מאמן: חוקי ניר)
אליצור: פרחיה 22, גודון 18, ליטני 10, מיס 6, ברדה, משולם וש. כהן 4 כ"א ופיקרש 1.

1982
יד אליהו, 3 במאי. שפטו: אריה גוטר ויצחק רמות
אליצור ת"א 81 – הפועל חיפה 77
לאליצור ת"א: חנה רבינוביץ' 26, אורית ליטני 25, ענת דרייגור 16, משולם 10, שני 3, איריס ברדה 1.
לחיפה: ורדית אגאי 28, שרה יערי 24, שירלי לב 12, רון 10, בוסמת 2, דבורה פרישברג 1.

1983
יד אליהו, 14 באפריל. שפטו: ריקי אלקלעי ופנחס נסים
מכבי דרום/רמת חן 59 – הפועל חיפה 57
למכבי דרום: אורנה אוסטפלד 27, רונית יניצקי 11, יהודית איילון 9, רונית שרף 6, דנית כהן 4, אופנהיימר 2.
לחיפה: שרה יערי 25, שירלי לב 11, רונית דיאמנט 9, רון 6, טבק 2, דבורה פרישברג 2, מונצ'ר 1.

1984
יד אליהו, 2 באפריל, שפטו רבינוביץ' ואריאלי
אליצור ת"א 103 – א.ס. סביון 44
אליצור ת"א: ענת דרייגור 28, חנה רבינוביץ' 25, אורית ליטני 18, איריס ברדה 17, יעל משולם 12, מיס 3.
סביון: בר-צליל 9, ש.כהן 9, גושן 8, וויסמן 8, דורית כהן 4, דיצה כהן 4, ברנד 2.

1985
יד-אליהו, 29 באפריל, 500 צופים. שפטו: עלימי ואבו ערב
אליצור ת"א 62 – הפועל חיפה 50
לאליצור: ענת דרייגור 27, אורלי גרוסמן 14, אורית ליטני 10, דורית כהן 6, מיכל גושן 5.
לחיפה: שירה יערי 10, רונית דימנט 10, זיוה רון 9, שירלי לב 7, ורד ברגמן 6, חיה מושקוביץ' 6, דליה רוטנשטרייך 2.

1986
יד אליהו, 7 באפריל, 5000 צופים. שפטו: שי שטריקס ויוסף ליבליך
אליצור ת"א/קרית אונו 112 – מכבי דרום/רמת חן 43
לאליצור ת"א: אורלי גרוסמן 38, אורית ליטני 26, פנינה ברייאלובסקי 24, ענת דרייגור 20, בלומפנלד 2
למכבי דרום/רמת-חן: זילברמן 13, ביטון 9, מירון 8, אקריב 5, קורנבליט 4, אגאי 2, אליהו 2

1987
יד אליהו, 9 באפריל, 1500 צופים. שפטו: הילמן ורדומסקי
אליצור ת"א 75 – הפועל גבעת חיים 72
לאליצור: ענת דרייגור 30, אורלי גרוסמן 20, רבינוביץ' 7, בלומנפלד 7, גושן 6, יניצקי 5.
לגבעת חיים: אלומה גורן 27, רונית דימנט 13, זיוה רון 9, רוטשילד 6, מזור 4, הר אבן 3.

1988
חולון, 24 במאי, 500 צופים. שפטו: שגיב ונוימן
אליצור ת"א 94 – מכבי ת"א 58
לתל-אביב: ענת דרייגור 22, זיוה רון 16, אורלי גרוסמן 15, גושן 13, קויטינסקי 8, כהן 6, ביטון 6, גודס 4, בירקאן 4.
למכבי: אורלי קסטן 26, יניצקי 11, לב 6, גיזסטר 6, רונית שרף 3, פנינה ברייאלובסקי 2, פרישברג 2, אלכסנדרוני 2.

1989
יד אליהו, 9 באפריל, 1500 צופים. שפטו: ביטון וברקן
אליצור ת"א 68 – בני יהודה 67
אורית ליטני קלעה סל נצחון לזכות אליצור ת"א 19 שניות לסיום. אלומה גורן החטיאה פעמיים מהקו 7 שניות לסיום.

לאליצור: ענת דרייגור 25, אורית ליטני 13, אורלי גרוסמן 12, זיוה רון 11, קויטינסקי 4, ביטון 3.
לבני יהודה: גורן 25, מזרחי 17, טבקרו 10, דימנט 5, סיגל טרבולסי 5, גת 2, יגל 2.

1990
חולון, 4 באפריל, 1500 צופים. שפטו: ברוך זלינגר ונמרוד ברין
בני יהודה 65 – מכבי ת"א 64
סל נצחון של אלומה גורן 2 שניות לסיום

לבני יהודה: אלומה גורן 26, לימור מזרחי 11, גת 11, מייק 10, דיאמנט 6, אריאנה ששון (רבי) 2 (מאמן: עדני דגן).
למכבי ת"א: וולף 13, רונית שרף 12, אורלי קסטן 11, פנינה ברייאלובסקי 9, גיזסטר 8, מקובר 6, גרינשפון 4.

1991
אולם הפועל חולון, 12 במאי, 800 צופים. שפטו: זילברברג ואסייג
אליצור חולון 74 – א.ס. רמה"ש 57
לחולון: טלי קלייו 21, ענת דרייגור 18, גלית יהודה 10, גולדשטיין 8, טלי גושן 6, כץ 6, ציוני 5 (מאמן: עדני דגן).
לרמת השרון: קווטינסקי 15, שרף 11, רונית יניצקי 10, לוי 9, אוסטפלד 8, מוסאי 2, בוחבוט 2 (מאמנת: אורנה אוסטפלד).

1992
אולם מכבי חדרה, 9 באפריל. שפטו: עמי גלילי וליאור חנס
אליצור חולון 82 – הפועל קישון/עין דור 59
לחולון: הנשי 20, אלומה גורן 16, לודה רום 13, אורלי גרוסמן 12, ציוני 6, טלי קליין 6, בוסמת מקובר 5, כץ 2, גושן 2 (מאמן: עדני דגן).
לקישון: ג'ביאנוקובה 16, אמסלם 14, דיאמנט 12, טאו 9, זלץ 3, הררי 3, דבורה פרישברג 2.

1993
יד-אליהו, 19 באפריל, 7,000 צופים. שפטו: שלום וולצר וירון זריף.
אליצור חולון 69 – אליצור רמלה 54
לחולון: אורלי גרוסמן 17, ענת דרייגור 13, ילנה בראנובה 12, לימור מזרחי 11, לודה רום 11, בוסמת מקובר 4.
לרמלה: טניה גראנט 27, פולט בלאק 15, גרינשפון 9, שרית ארבל 3.

1994
יד-אליהו, 4 באפריל. שפטו: עלימי וברגמן.
אליצור חולון 92 – אליצור רמלה 74
חולון: אורלי גרוסמן 24, ענת דרייגור 20, לודה ספירידונובה (רום) ולימור מזרחי 15 כ"א, יוליה בארנובה 14 ואורית ליטני 4.
רמלה: טניה גראנט 22, ויקרס ושרית ארבל 14 כ"א, ויקה רודובסקי 10, אירנה סירושטן 6, בסיל ואביבית נחמני 3 כ"א, סיגל טרבולסי 2.

1995
יד אליהו, 24 במרץ, 5000 צופים. שפטו: רייניש ושטריקס
אליצור חולון 90 – אליצור רמלה 72
לחולון: אלינה מורכובה 22, סינדי בראון 21 נק' (14 רב'), טרישה סטאפורד 15, ת. מעוז 7, ש. גרג'י 6, גלית יהודה 5, טלי קליין 5, וולף 2, סרוסי 2 (מאמן: עדני דגן).
לרמלה: אורלי גרוסמן 25, ויקה רודובסקי 15, מילה נאדוביץ' (ניקוליץ') 13, שרית ארבל 5, רוזנצוויג 4, לירון קופילוב 3, אירה סירושטן 2, נחמני 2, וושינגטון 1.

1996
יד אליהו, 18 באפריל, 2000 צופים. שפטו: משה ביטון וזאב נוימן
אליצור חולון 71 – אליצור רמלה 62
לחולון: האריס 17, סידני בראשון 16, אלינה מורכובה 10, אלומה גורן 9, תמר מעוז 9, וולף 5, טלי קליין 3, גלית יהודה 2.
לרמלה: מילה ניקוליץ 19, ויקה רודובסקי 17, אורלי גרוסמן 15, ספישובה 6, חדד 3, רוזנצוויג 2.

1997
יד אליהו, 10 באפריל, 2000 צופים. שפטו: זריף ואבו ערב.
אליצור חולון 84 – אליצור רמלה 83 – לאחר הארכה
לחולון: אינה גורביץ' 27, האריס 19, אלומה גורן 13 נק' (9 אס'), מילה ניקוליץ' 12, ונדה פורד 9, מרינה שפינצדל 2, תמר מעוז 2.
לרמלה: לימור מזרחי 26, סימפסון 18, אורלי גרוסמן 12, ויקה רודובסקי 12, קולמן 11, לודה רום 4.

1998
אולם הפועל חולון, 7 באפריל, 1500 צופים. שפטו: שמואל לוי ויאיר מיכאלי
אליצור חולון 84 – אליצור רמלה 78
לחולון: מילה ניקוליץ 24, מרינה שפיצנדל 22, אינה גורביץ 14, פוסטר 9, פנינה ברייאלובסקי 8, לירון קופילוב 4, דפני 3, מיכל אפשטיין 0 (מאמנת: ענת דרייגור).
לרמלה: ויקה רודובסקי 16, קלי בושה 15, סימון אדוארדס 14, לימור מזרחי 13, לודה רום 9, אוקסנה דובגליוק 6, ילנה 5, טלי קליין שיחקה ולא קלעה.

1999
מלחה, 15 באפריל, 2,400 צופים. שפטו: ביטון ובכר
א.ס. רמה"ש 96 – אליצור רמלה 88
לרמת השרון: מילה ניקוליץ 25, אנג'לה ארבוטינה 24, ויקי ג'ונסון 20, בוני דאב 10, טלי נוי 8, אלומה גורן 5, לנה פדולובה 2, אירה חשיבון 2, אורלי קסטן שיחקה ולא קלעה (מאמנת: אורנה אוסטפלד).
לרמלה: ויקה רודובסקי 24, אלבנה בראנזובה 16, לודה רום 12, אוקסנה דובגליו 12, קלי בושה 10, לירון קופילוב 8, אנטרופקינה 7.

2000
מלחה, 13 באפריל, 1,200 צופים. שפטו: שטריקס ובייניש.
מכבי רעננה 69 – בני יהודה 57
רעננה: ט. וויליאמס 30, ללאס 16, גרינבוים 9, בליידס 7, סואץ 4, קסטן 3 (מאמן: מאיר אליהו).
יהודה: ארבל 18, מאביקה 17, ס. אדוארדס 12, מעוז 6, חרזי 4 (מאמן: אלי רבי).

2001
יד-אליהו, 4 באפריל, 3,000 צופים. שפטו: פוהרילס ואפריאט.
מכבי רעננה 80 – יס רמה"ש 79
רעננה: ד'אפו 17, ל. כהן 16, הול 15 (12 ריב'), אדוארדס 14 (18 ריב'), נאתכו 9, גולדברג 7, העליון 2 (מאמן: טל נתן).
רמה"ש: ו. הול 25, מאביקה 16, ארבוטינה 12, ואן אמבריקס 9, סואץ 8, גורן 7, שפיצנדל 2 (מאמנת: אורנה אוסטפלד).

2002
אור יהודה, 3 בינואר, 1,000 צופים. שפטו: עובד ושאול.
יס רמה"ש 64 – בני יהודה 56
רמה"ש: גורביץ' 15, בראנזובה 10, גורן 9, סואץ 8, קוסטיץ' ויובאנוביץ' 7 כ"א, ורבנובה 6 ומעוז 2. (מאמנת: אורנה אוסטפלד).
בני יהודה: ס. פורד 14, גאנט 13, בוטנקו וז'אקולה 9 כ"א, רוז'ובה וקליין 5 כ"א, הללי 1, מירון ומנשה לא קלעו (מאמן: שיקי פלח).

2003
מטרו-ווסט, 6 במרץ, 1,000 צופים. שפטו: רייניש ובייניש.
א.ס. רמה"ש 73 – אליצור רמלה 59
רמה"ש: ורבנובה וריד 13 כ"א, גורביץ' ומזרחי 12 כ"א, מאפ 11, אקאיה ומעוז 6 כ"א. (מאמנת: אורנה אוסטפלד)
רמלה: ל. כהן 21, תומפסון 10, שוורץ 8, ג'. ג'קסון 7, הול 6, רום 4, בראצ'קובה 3.

2004
מטרו-ווסט, 16 במרץ, 1,200 צופים. שפטו: ברגמן ורדומסקי.
אליצור רמלה 84 – הפועל חיפה/מוצקין 81 (אחרי 2 הארכות)
רמלה: ווקר 29, ל. כהן 17, הול 15 (14 ריב'), וסלובסקי 9, גורביץ' 7, ז'אקולה 4, נאתכו 3, זלץ ורום לא קלעו (מאמן: טל נתן).
מוצקין: מוסטפינה 23, סלווין 20 (9 ריב', 9 אס'), גיבנס 19, פרייד 17 (13 ריב'), מירון 2, קינדלר, שפיצנדל וזלץ-לוין לא קלעו (מאמן: עדן ענבר).

2005
מטרו-ווסט, 7 במרץ, 1,800 צופים. שפטו: יאיר מיכאלי וגילי כהן.
אנדה רמה"ש 70 – אליצור רמלה 64
רמה"ש: מלווין 20 (19 ריב'), שוורץ 15, פיוטרל 14 (7 איב'), סלווין 11, אוהיי 10, שרון, צ'ופריש וברצ'קובה לא קלעו. (מאמנת: אורנה אוסטפלד)
רמלה: רובינסון 20, גורביץ' 14, ז'אקולה 13, אוסיפובה 9, כריסטון 8, גרינבוים, גורן ורום לא קלעו.

2006
אנדה רמה"ש 87 – מכבי רמת חן 68
מטרו-ווסט, 8 במרץ, 1,400 צופים. שפטו: אייל פוהורילס ולוי.
רמה"ש: ש. פורד 21 (12 ריב'), נולאן 19, יוקוביץ' 15, גרינברג 14, אויהיי 7, ל. כהן 6, מעוז 3, פדולובה 2, סוויסה ושוורץ לא קלעו. (מאמנת: אורנה אוסטפלד)
רמת חן: בראקט 21, ד. ג'קסון 14, הול 13, זאבי 9, נוסל 5, וסלובסקי 4, שרון 2, א. כהן, הכט וגנור לא קלעו. (מאמן: שיקי פלח)

2007
מטרו-ווסט, 8 במרץ, שפטו: עובד, אסתרון ופורטל
אליצור רמלה 73 – אנדה רמת השרון 68
רמלה: קורי 21, סלווין 17, ל.תומאס 16, פירסון 15, גורביץ' ומורכובה 2 כ"א, נוי ואברמזון לא קלעו. (מאמן אלי רבי)
רמה"ש: ד. ג'קסון 25, מאביקה 16, מזרחי 13, פליישר 6, באטלר 4, ל.כהן 2, וידוביץ' 2, מעוז לא קלעה
זלץ וגיגי לא שיחקו. (מאמנת: אורנה אוסטפלד)

2008
מטרו-ווסט, 19 במרץ. שפטו: ירון זריף, דוד רומנו ושלומי אפריאט
אליצור רמלה 65 – אלקטרה רמת השרון 61
רמלה: אינה גורביץ' 19 נק' (15 בחצי ראשון), שרל בייקר 15 נק', קטיה אברמזון 13 (9 ריב'), מישל סנואו 8 נק', שי דורון 4, טלי נוי ולייני סלווין 3 נק' כ"א (מאמן: אלי רבי).
רמה"ש: ג'יה פרקינס 26 (7 חט'), טטיאנה טרוינה 9 נק'
מוניק קוקר 8 נק' (15 ריב'), דדה ויליפיץ' 8 (8 ריב')
לימור מזרחי 6, מירב דורי ונעמי קולודני 2 נק' כ"א מאמנת: אורנה אוסטפלד).

2009
בית מכבי בראשל"צ, 25 בדצמבר. שפטו: סמי בכר, פיני רימון ויהלום שאול.
מכבי רמת-חן 72 – אלקטרה רמת השרון 71
סל נצחון של אייבורי לאטה 2 שניות לסיום העניק לרמת-חן את הנצחון ואת הגביע השלישי בתולדות הקבוצה.

רמת-חן: אייבורי לאטה 25 (4 אס', 4-6 משלוש), תמרה ג'יימס 18, מיכל אפשטיין 11, לאטויה פרינגל 9 (13 ריב'), נועה גנור 4, שרון זאבי 3, שירי שרון 2, כן שיחקה חן שטיין (מאמן: עדני דגן).
רמת השרון: ג'יה פרקינס 19 (5 חט'), נעמי קולודני 11 (6 אס'), מירב דורי, ליעד סואץ-קרני ואביולה וואברה 9 כ"א, ארין פיליפס 6 (נפצעה, שיחקה 11 דקות), אבוני הופמן 5, ג'ניפר פליישר 3 (11 ריב'), כן שיחקה איילת כהן (מאמנת: אורנה אוסטפלד).

2010
בית מכבי בראשל"צ, 8 במרץ
אלקטרה רמת השרון 69 – אליצור רמלה 65
סטט' מלאה
הגביע חוזר לרמת השרון. האדומות במשחק מצוין הובילו כבר ב-17 הפרש במהלך הרבע השלישי כאשר פלנט פירסון נפצעה ולא חזרה למגרש עד לרבע האחרון. בלעדיה, רמלה בקאמבק מרשים חזרה למשחק והגיעה עד לשוויון ברגעי ההכרעה אבל רמה"ש עמדה בלחץ והניפה בסיום, 69 – 65.

לרמה"ש:
אמבורסיה אנדרסון 18 נק', מירב דורי 14 נק', שרי סאם 11 נק', קיה ווהן 10 נק', קטיה לויצקי ויעל אהרונוב 7 נק' כ"א, לייני סלווין 2 נק' (מאמנת: אורנה אוסטפלד)

לרמלה:
אדוויג לוסון ווייד 17 נק', פלנט פירסון ונוואל קווין 16 נק' כ"א, דיאנה ג'קסון ושמרית גיגי 7 נק' כ"א, אינה גורביץ' 2 נק' (מאמן: רועי אייזנברג)

2011
בית מכבי בראשל"צ, 13 במרץ
אליצור רמלה 81 – מכבי רמת-חן 68

אליצור רמלה זכתה בגביע הרביעי בתולדותיה אחרי משחק גמר נהדר, ותודות בעיקר לשי דורון שקלעה 10 מתוך ה26 שלה ברבע אחרון נפלא. רמת חן נתנה פייט אדיר אבל נכנעה לריבאונד ההתקפה הרמלאי ברבע האחרון שפתח בסיום פער מעט מרמה, 81 – 68.

לרמלה: שי דורון 26 נק' (7 ריב'), שארדיי יוסטון 16 (11 ריב'), ליקו ווילינגהאם 14 (12 ריב'), טנישה רייט 13 (8 ריב'), לייני סלווין 8 נק', (6 אס'), לנה מוסטפינה 3 נק', קיה ווהן 1 נק' (מאמן: עדן ענבר)

לרמת חן: טיפני ג'קסון 23 (12 ריב'), אשלי ווקר 23,
אייבורי לאטה 10 ( אס'), מיכל אפשטיין 6, קרין אגסי 3, לימור פלג 2, רנה טיילור 1 נק' (מאמן: שיקי פלח)

2012
בית מכבי בראשל"צ, 22 במרץ. שפטו: דודי רומנו, מאיר פורטל ועופר מנהיים

מכבי אשדוד 63 – א. ס רמת השרון 50
לאשדוד: תמרה יאנג 19 (10 ריב', 4 אס'), אשלי שילדס 17, פלנט פירסון 15, בראשידה אלוהים 7, נעמי קולודני 3, בריטני דנסון 2,כן שיחקו מירב דורי ואורטל אורן (מאמן: עדני דגן)

לרמת השרון: ג'יה פרקינס 21, אלישיה קלארק 8, ניקי אנוסיקה 7, אמבר הולט ומאוריטה ריד 6 כ"א, כן שיחקו יעל אהרונוב, ג'ניפר פליישר ואיילת כהן (מאמנת: אורנה אוסטפלד)

2013
בית מכבי בראשל"צ, 7 במרץ. שפטו: כפיר מועלם, אלעד לייבוביץ' ושרון נחמן.

מכבי אשדוד 95 – הפועל פתח תקווה 68
לאשדוד: אשלי שילדס 22, שארדיי יוסטון 17 (10 ריב'), מירב דורי ודניאל אדאמס 15 כ"א, שירן צעירי 9, בריטני דנסון 6 (7 ריב'), נעמי קולודני 3, ג'ניפר פליישר (8 ריב') ונטלי גוליוק 2 כ"א (מאמן: עדני דגן)

לפתח תקווה: פורשה פול 21 (6 אס'), רבקה גארדנר 19, ונסה גידן 11 (11 ריב'), אוריאן אמסלם 7, מאיה איסרוב 6, טנישה וושינגטון ואלי הינטון 2 כ"א, הדר לוי לא קלעה (מאמן: גיל סלע)

2014
בית מכבי בראשל"צ, 6 במרץ.

אליצור רמלה 61 – מ.ס אשדוד 57
לרמלה: תמרה ג'יימס 21 נק' (5 ריב'), אליסון הייטאוור 12 נק', (8 אס', 5 איב'), קטיה לויצקי 10 נק' (9 ריב', 3 חסימות), נעמה שפיר 9 נק' (6 ריב'), רוני בן נון 3 נק', לירן בוכריס 2 נק'

לאשדוד: טיפני ג'קסון 15 נק' (15 ריב'), קנדיס וויגינס 11 נק', דניאל אדאמס 10 נק' (11 ריב'), נעמי קולודני 9 נק', שירן צעירי 8 נק' (7 אס'), קטיה אברמזון ובר גילינסקי 2 נק' כ"א.

 

2015
בית מכבי בראשל"צ, 27 במרץ.

בנות הרצליה 58 – הרבלייף רמת השרון 46
אסנס קרסון 20 נק' (7 ריב' ), צ'לסי הופקינס 15 נק' (6 ריב', 6 אס'), אבוני הופמן 10 נק' (8 ריב'), אופיר בנט 7 נק', ליעד סואץ קרני 4 נק' (6 ריב'), נופר שלום 2 נק'

לרמה"ש: רוני בן נון ואדיה מאט'יס 12 נק' כ"א, תמרה ג'יימס 10 נק' (7 ריב'), אליסה בארון, יעל אהרונוב ואן מארי ארמסטרונג 4 נק' כ"א

 

2016
בית מכבי בראשל"צ, 17 במרץ.

מכבי רמת חן 49 – מכבי בנות אשדוד 70
למכבי "בן" בנות אשדוד: אלישיה קלארק 20 (7 רב', 4 אס'), שי דורון 12, טנישה רייט 9 (7 אס'), טיאה פרסלי 8 (5 רב'), תריסה פלאיסנס 7 (7 רב'), קארה ברקסטון 5 (7 רב'), קטיה לויצקי 4, לייני סלווין 2, שירה ששון 2, לימור פלג 1.

למכבי רמת חן: קיילה תורנטון 21 (12 רב'), צ'לסי הופקינס 9 (10 רב', 4 אס'), רבקה גרנדר 9 (7 רב'), דניאל דיאמנט 4, נעמה שפיר 2, דייזי פדר 2, שירן צעירי 2.

 

2017
בית מכבי בראשל"צ, 16 במרץ.

מכבי רמת חן 85 – אליצור חולון 57
לרמת חן: דניאל אדאמס 27 (16 רב', 2 חט'), בריה הולמד 16 נק' (5 רב'), צ'לסי הופקינס 16 נק' (7/8 ל-2, 9 רב', 12 אס', 2 חט'), אליסה בארון 7 נק', שירן צעירי 7 נק' (6 אס'), דייזי פדר 6 נק', דניאל דיאמנט 6 נק' (5 רב', 2 חס')

קלעו לחולון: אלכסיס הורנבקל 19 נק' (11 רב', 3 חט'), מרקל ווקר 15 נק' (13 רב', 4 אס', 2 חט', 2 חס'), נועה זליבנסקי 8 נק', אנטוניה ינג'יפה 7 נק' (11 רב', 2 חט'), אורטל אורן 6 נק', נעמי קולודני 2 נק'