גביע האיגוד: ראשל"צ בגמר ובגדול

לאומית נשים
אמנם יש עוד משחק גומלין ב-20.2 אבל קשה להאמין שאליצור ת"א יצליחו למחוק 57(!) נקודות הפרש שהשיגו שחקניות הפועל ראשל"צ בעוד משחק אדיר שלהן בעונה המשוגעת. כבר במחצית הוליכו המארחות במעל 40 נקודות ולא השאירו סיכוי ליריבה.
חצי הגמר השני, בין הפועל מעגן מיכאל להפועל גליל עליון נדחה ל-6 בפברואר.

טורים

כתבות נוספות

היום יום הולדת
מעוז סואץ 19/01/1978
עידו כהן 19/01/1986
אביב ארוך 19/01/1993
נועם לוי 19/01/1994

נשים: רמה"ש הבטיחה את הפלייאוף העליון
ליגת על נשים
רמת השרון היא הקבוצה הרביעית שהבטיחה את מקומה בפלייאוף העליון עם ניצחון על רעננה. ברמלה עשו את העבודה הערב, כשגברו על פ"ת והן עם רגל וחצי בפליאוף העליון. ראשל"צ הפתיעה את אשדוד ופתחה פער של נקודה במאבק על ההישרדות, בני יהודה בצרות אחרי הפסד לרמת חן. חולון עדיין ראשונה אחרי ניצחון על פ"ת.

לאומית נשים: סיום הסיבוב הראשון
לאומית נשים
בסיבוב שנעל את המחזור בליגה הלאומית נשמר הסטטוס קוו בצמרת כשכל החמש הראשונות ניצחו והתרחקו מהגלבוע וחיפה שנמצאים במקומו 6-7 בלבד. אליצור ת"א ובאר טוביה השיגו ניצחונות ושיפרו מעמדן לקראת הסיבוב השני שייפתח בשלישי הבא.

ימים של הכרעה בליגת העל לנשים
ליגת על נשים
2 מחזורים לסיום העונה הסדירה יערכו השבוע ושבוע הבא, בסופם נדע מי לפליאוף העליון ולהמשך המאבק על האליפות ומי לפליאוף התחתון. 5 קבוצות במאזן כמעט זהה נלחמות על 3 כרטיסים לפליאוף העליון, כשעל הדרך כולן רוצות לשפר עמדות למאבק על הכניסה לחצי הגמר.

נערות: רעננה מושלמת גלבוע כבר לא
נערות לאומית
במחזור הפתיחה בפלייאוף העליון בנערות א' השיגה מכבי רעננה ניצחון גדול על אקדמית וינגייט ונותרה בודדה בפיסגה אחרי שגלבוע מעיינות נכנעה בביתה לרמת השרון. שבוע אחרי שהגלבוע ניצחה את רמה"ש בגביע הנחילה להן האורחת הפסד בכורה. עוד במחזור חיפה וראשל"צ שמרו על הבית עם ניצחונות על חולון וכאוכב מחר במחזור השני: מפגש צמרת בין הגלבוע ורעננה ומפגש נוסף בין חיפה לוינגייט.

חולון, רמה"ש, הרצליה ואשדוד בחצי
גביע המדינה נשים
ערב מאוד צמוד קיבלנו ברבע הגמר, אבל בסופו של דבר הפייבוריטיות עשו את העבודה ועלו לחצי הגמר. מחזיקת הגביע רמת חן נפרדה מהתואר אחרי הפסד לחולון, רמלה פיספסה ניצחון על אשדוד. ראשל"צ ובני יהודה נתנו פייט, אבל נכנעו להרצליה ורמה"ש.

נשים: אשדוד הפסידה, חולון שוב ראשונה
ליגת על נשים
מטח שלשות של רנה מונטגומרי נתן לרמת חן ניצחון על אשדוד שמדביק אותה לפיסגה, חולון רשמה ניצחון דחוק על בנות הרצליה. בני יהודה וראשל"צ רשמו ניצחונות מפתיעים על רעננה ורמלה, רמה"ש מתקרב לפליאוף העליון עם ניצחון על פ"ת.

היום לפני
1987 - חולוניה חוגגת
1988 - ראדג'ה באוסישקין
1989 - פול ביד אליהו
2001 - ירושלים בטעם טוב
2002 - הקפטן גור
1970 - לזכר בנדל
ספסלונים
חיים בסרט

נבחרת הכיסאות גלגלים באליפות אירופה
לוח תוצאות
הפינה שלנו
מי אנחנו
כתבים
תודה
פרסמו אצלנו
כתבו אלינו
פרויקט עשור לספסל© כל הזכויות שמורות