עתודה: סוף קמפיין-סוף עידן

אליפות אירופה לעתודה נשים - דרג ב'

מה שהתחיל ביולי 2014 והיה אמור להפוך לחגיגה של הצלחה ביולי 16-17, הפך לכתבת סיכום עגומה במיוחד. הכל היה מוכן ל-HappyEnd, אבל כאלה, כנראה, יש רק בסרטים. נבחרת העתודה עם סגל השחקניות שהוכיח ששווה דרג א', נשארה בדרג ב'. עם כל העצב שבכישלון, זמן לבקש שישאלו את השאלות הנכונות היכן שצריך, זמן לדברי פרידה לבנות ה"פרויקט" וגם לזכור שעבורן הדרך רק מתחילה.

טורים

כתבות נוספות

היום יום הולדת
ברק דה-פז 22/07/1979
רועי פסט 22/07/1987
אליה סרור 22/07/1995
שי זלץ 22/07/1994

העתודה סיימה עם ניצחון
אליפות אירופה לעתודה נשים - דרג ב'
זו הכותרת הכי שמחה שאפשר היה למצוא לעבודה שבמקום לשחק על מקום בפודיום, שיחקנו נגד בריטניה עליה אנחנו עדיפים ב-33 הפרש בממוצע, מה שמספיק למקום שביעי. טל לב סגרה את הטורניר עם 16 נקודות כקלעית המובילה בנבחרת, יערה יצחקי סיימה כמוסרת הטובה באליפות (8 בממוצע) ועם כל הטוב הזה ננסה להעפיל לדרג א' בשנה הבאה. בהמשך הערב כתבה מסכמת על הטורניר.

עתודה: 7 במקרה הטוב
אליפות אירופה לעתודה נשים - דרג ב'
גם בתסריט השלילי לא חשבנו שעל זה נשחק מחר. הנבחרת של שירה העליון נכנעה היום להגנה טקטית מבריקה של יוון ונחלה הפסד שני בטורניר. משחק טוב של יצחקי, לב ושיר לוי הוביל ליתרון 12 נקודות בתחילת הרבע השלישי. אבל אז, הנבחרת היוונית עברה ללחץ ושמירה אזורית ההכנה של המאמן היווני, ידעה ללחוץ איפה שכואב ובריצת 32-10, נכנענו. מחר תנעל האליפות ב- 15:30, נגד בריטניה. כן, עד כדי כך כואב.

המספרים מספרים: העתודה-שחקניות לדרג א'
אליפות אירופה לעתודה נשים - דרג ב'

באופן טבעי כבר פחות מעניין המיקום הסופי, אך רגע לפני משחקי הדירוג שייקבעו אם נסיים 5 או 7, עיון במספרים של שחקניות הנבחרת מגלה שהתקבץ כאן הדור שכבר עשור שמחכים לו. הנבחרת כשלה אמנם מלהעפיל לדרג א' אבל השחקניות באליפות נתנו את התצוגה המרשימה ביותר מאז 2005, הנבחרת של שי דורון (ויש שיגידו שבמכלול זו אף מוכשרת יותר). למה לא העפלנו, זה לא לכאן. היום צריך להמשיך ולהוכיח את העליונות נגד יוון (15:30) היריבה החזקה ביותר שפגשנו עד היום.


נקבע: ישראל וארה"ב בגמר
מכבייה - נשים
נבחרת ישראל למכבייה ונבחרת הנערות לא התקשו להעפיל לגמר כשניצחו את היריבות בהפרשים גבוהים. את המותחן סיפקה נבחרת ארה"ב הבוגרת כשבמשחק שהתעלה לרמה גבוהה גברה על נבחרת רוסיה והשיגה את הכרטיס השני לגמר. שני הגמרים יתקיימו ביום ראשון בשעה 17:30 כשהבוגרות ישחק במלחה בירושלים והנערות ברוממה בחיפה.

טובות מכולן - וזה לא הספיק
אליפות אירופה לעתודה נשים - דרג ב'
אלה היו שלושה רבעים משובחים של שחקניות משובחות שעשו כמעט הכל נכון כדי להוציא את בלארוס מדעתה. אחרי 3 דקות עלינו ליתרון דו ספרתי ומאז הוא נע סביב 16 הפרש מאיים להיות יותר. אבל 6 דקות לסיום הכל השתבש. הנבחרת אמנם השיגה ניצחון רביעי מוצדק, אבל היתה צריכה יתרון 11 שכבר היה לה ביד (18 בשלהי השלישי) אך נגמר 4. הנבחרת חיכתה לבשורה מבריטניה, אבל קרואטיה עשתה את שלה עם ניצחון קל.
ביום שבת (15:30) משחקי מיקום 5-8.

בשישי: משחקי חצי גמר המכביה
מכבייה - נשים
בתום 3 ימי משחקים מתקרב הטורניר לסיומו. בשישי הנבחרת הבוגרת תשחק נגד אוסטרליה (11:00, סליגסברג ירושלים) ונבחרת הנערות תפגוש את קנדה (09:30, קרית אליעזר חיפה). הן ינסו לעלות לגמר שיתקיים בראשון שם ככל הנראה תחכה ארה"ב שתתמודד בחצי הגמר השני נגד יריבות מרוסיה ואוסטרליה.

היום לפני
1961 - ריגה כבר לא
1985 - בושת ונצואלה
1991 - יוברט לגמר
2001 - מכבי בשוק
ספסלונים
חיים בסרט

נבחרת הכיסאות גלגלים באליפות אירופה
לוח תוצאות
הפינה שלנו
מי אנחנו
כתבים
תודה
פרסמו אצלנו
כתבו אלינו
פרויקט עשור לספסל© כל הזכויות שמורות