נערות ב': הקאמבק הושלם-דאבל לרעננה

נערות ב
מכבי רעננה שכבר פיגרו 1-0 בסדרה, וחזרו לשוויון בשבוע שעבר, המשיכו ביכולת הגבוהה וניצחו במשחק המכריע 60:43 את הפועל ראשון לציון. בכך החזירו את האליפות ל"שרון" אחרי שנתיים בראשל"צ. הן עשו זאת מול דאבליסטית העונה שעברה ואחרי למעלה מעשור וחצי זכו בדאבל עבור קבוצת הנערות ב' של האגודה. ירדן גרזון עם 21 נקודות הצטיינה.

טורים

כתבות נוספות

היום יום הולדת
מירב דורי 25/05/1986
יוסי דדון 25/05/1978
יונתן סגל 25/05/1982
פול תומפסון 25/05/1961
עלית כהן 25/05/1992
טליה קולדוול 25/05/1991

לא יאמן: נערות ראשל"צ דאבליסטיות!
לאומית נשים

כשרועי סבג הקים את הפועל ראשל"צ לעלות לליגת העל הוא השקיע בשמות הכי גדולים בארץ. זה נגמר ללא אליפויות והעפלה מהמקום השני. כשהקבוצה שהורכבה השנה נבנתה עם 8 שחקניות כולן נערות בוגרות המחלקה הצעירה- הפועל ראשון לציון יכולה להודיע: הבאנו צלחת וגם גביע - עולות לליגת העל עם דאבל! ואת כל השחקניות שדרכו הערב על הפרקט נראה שם בעונה הבאה. ראשון לציון מודל 17-18 - שאפו!!


נערות א': בתום דרמה הולכים למשחק שלישי
נערות לאומית
רעננה הגיעה הביתה עם יתרון 1-0 ומספרים מושחזות לגזור רשתות. ראשל"צ לא באה לעשות הנחות ובריצת 25-5 עלתה ליתרון 14 נקודות כדי להחזיר את ההכרעה הביתה. אבל אז הגיע הרבע הרביעי ובו קאמבק של רעננה שמחקו פיגור 12 נקודות, חמש דקות לסיום (51:39), עד שוויון 55, חצי דקה לסוף. מפה היתה זו עמית בן אליעזר שבקור רוח צלפה שלשה שלישית בחצי והכריעה במו ידיה את המשחק - בדרך למשחק השלישי שיתקיים ב-29/5.

השבוע שיהיה: המון משחקים - מעט מחשבה
נערות לאומית
זה לו"ז צפוי אבל גם טור דעה. לא חייבים להסכים עם הכתוב, אבל חשוב לדעת. חשוב לדעת שמאז נפתחו משחקי ההכרעה נערות בנות 16-17 ישחקו 11 משחקים ב-19 ימים. קליבלנד או בוסטון לשם ההשוואה ישחקו 7 משחקים (כ"א) באותה תקופת זמן. אז איך אפשר לבנות ולקיים ענף שמבקש מתלמידות לא לגשת לבחינת בגרות? התירוצים למקבלי ההחלטות. על ההשלכות כולנו, כרגיל, נשלם.
טור דעה, כן?

פריצות השנה: סימיונוביץ פורחת בחיפה
נערות לאומית

העונה זכינו להיחשף ללא מעט שחקניות מוכשרות בנערות א' וכעת כשאנו בשלבי ההכרעה של העונה זמן לתת להן את הבמה. אבני סימיונוביץ סומנה כשחקנית העתיד של הענף כבר בגיל 12 וחצי. בגיל 14 היא כבר שיחקה בגמר נערות א' ובליגה הלאומית, אבל נדמה שרק השנה בגיל 17 היא סוף-סוף עשתה את הפריצה שחיכינו לראות ממנה. כל הסיבות למה זה קרה רק עכשיו בראיון ראשון עם הכישרון הגדול שאתם עוד לא מכירים מתוך פרויקט מיוחד.


זיכרון/מעגן מיכאל - הסוף העצוב
לאומית נשים
זיכרון/מעגן מיכאל, הביאו הרבה כבוד לענף. מילאו אולמות במשחקים שאפילו האיגוד לא ידע שמתקיימים (רק לפני שבועיים שכחו לשלוח שופטים ו-400 אוהדים המתינו), הן זכו ב-3 אליפויות הביאו לנבחרות 3 שחקניות שעברו דרכן, עשו עונה היסטורית בליגת העל ועשו הרבה כבוד באופן כללי לענף שכבר איבד אותו. אחרי שויתרו על מקומן בליגת העל לפני השנה, השבוע הודיעו כי מוותרים גם על הלאומית. זה עצוב כמו שזה נשמע, אבל זה הרבה יותר מטריד. אנחנו נתגעגע.

אליצור יבנה העפילה ללאומית
לאומית נשים
עם 2-0 בסדרה נגד נערות אליצור חולון, אליצור יבנה הצליחה להעפיל לליגת העל אחרי 3 אליפויות רצופות בליגה הארצית. עמית שחר וטל ברזל הצטיינו בסדרה. על הכרטיס השני ללאומית עדיין נאבקות הפועל נהריה ואליצור נתניה, אחרי שנהריה הצליחה להשוות את הסדרה וההכרעה תתקבל במשחק מכריע באולם נייטרלי ביום חמישי הבא.

היום לפני
1995 - צ'וסיץ' נפטר
2002 - איחוד נולד
2006 - יהוא מושלם
ספסלונים
חיים בסרט

נבחרת הכיסאות גלגלים באליפות אירופה
לוח תוצאות
הפינה שלנו
מי אנחנו
כתבים
תודה
פרסמו אצלנו
כתבו אלינו
פרויקט עשור לספסל© כל הזכויות שמורות