"אליצור אמיתית" , בן מרגי מתקדמת לבוגרות

לאומית נשים

היא גדלה באליצור חולון ומאמנת באגודה מאז היתה בת 16. לפני שנה הובילה את נערות ב' עד לחצי הגמר על תואר האליפות ובשנה הבאה, לראשונה תאמן קבוצת בוגרות בלאומית נשים ותשלים בכך מעגל של אימון עם שחקניות אותן אימנה בכיתה ה' ועכשיו בצעדיהן הראשונים בבוגרות. "זו הגשמת השאיפה שלי. הגעתי למקום בו אני יכולה ליצור לבנות את פלטפורמה לצעירות"

טורים

כתבות נוספות

היום יום הולדת
שחר אורן 26/09/1983
ראדיסאב צ'ורצ'יץ' 26/09/1965
אופיר הובר 26/09/1990
מוטי כהן 26/09/1974
ריצ'רד האוול 26/09/1990

איתי נתיב בונה מחדש את פ"ת
לאומית נשים

בעונה שעברה פ"ת בנתה בלאומית קבוצה נוצצת ויקרה שרצתה אליפות אך הודחה בחצי הגמר ולא עלתה לליגת העל (עד שכמו בני יהודה ניצלה כרטיס חופשי). השנה השתנתה המגמה, איתי נתיב, מאמן חדש, צעיר ומוכשר בנה קבוצה צעירה ורעבה ולמרות שנעדרת שמות גדולים לא מפחד לצהיר שמכוון לכל הפחות לאמצע טבלה ומסכם "נקווה לטוב ונעשה את המקסימום כדי לעמוד במטרות".


תמונת מצב: דו"ח אוגוסט
ליגת על נשים
חודש וחצי לפתיחת העונה ובכל הקבוצות סגרו זרות ולפחות 5 שחקניות ישראליות. מכאן ועד לג'אמפ בול, עוד יהיו השלמות של מקצה שיפורים אבל הכל מוכן לפתיחת העונה. אפילו לוח משחקים יש.

נבחרת הנשים פתחה בהכנות
אליפות אירופה נשים
עם סיומו של קמפיין אליפות אירופה לגברים, יעבור הפוקוס לנבחרת ישראל לנשים שפתחה השבוע באופן רשמי את אימוניה לקראת אליפות אירופה. בתום חודש של אימוני רשות, זימן מאמן הנבחרת, עדן ענבר, סגל של 15 שחקניות שמחציתו גיל 21 ומטה לקראת המשחקים שיתקיימו בחודש נובמבר. תפתחו יומנים משחק הבית הראשון ב-15.11 נגד פורטוגל.

3X3: הנערות סיימו עם שני הפסדים
כדורסל 3*3
ביום הראשון של אליפות אירופה ב-3X3 נערכו משחקי בתים א' ו-ד'. ישראל ששובצה בבית ד' התמודדה נגד צרפת ורוסיה. ההגרלה הקשה הכניעה את הנבחרת שסיימה עם שני הפסדים ועוד לפני יום המשחקים השני סיימה את דרכה באליפות. רעות מסילתי בלטה עם 10 נקודות מתוך ה-12 שקלעה הנבחרת בשני המשחקים.

בראשל"צ מרוצים, יניגיפה אלופת אפריקה
ליגת על נשים

לפני שבועיים בדיוק, אטוניה ינגיפה, אחת הזרות היעילות והדומיננטיות בישראל חתמה על הצטרפותה להפועל ראשון לציון, כתחנה השלישית שלה בישראל. יומיים אח"כ נפתחה אליפות אפריקה אותה סיימה במספרים ומרשימים וזכתה באליפות במדי נבחרת ניגריה.


הקדטיות סיימו במקום התשיעי
אליפות אירופה לקדטיות - דרג ב
במשחק הנעילה של האליפות שוב הראו השחקניות אופי ומלחמה ואחרי פתיחה לא טובה נגד אירלנד ופיגור דו ספרתי ברבע הראשון, רצו 12-0 בהגנה יעילה שהוציאה את אירלנד מתבנית המשחק ומהשלווה, ועד לסוף הרבע השלישי כבר הולכנו ביתרון 13 הפרש שנשמר עד לסיום. גילי אייזנר הצטיינה עם דאבל-דאבל, לצד עוד משחק טוב של הטריו גרזון-קארש-סלס. הלילה הנבחרת כבר תחזור לארץ ויתחילו ההכנות לעונת המשחקים הבאה.

היום לפני
1990 - בכורה ירושלמית
1990 - דוד מיכאל
2006 - מעוז פורשת מהנבחרת
ספסלונים
חיים בסרט

נבחרת הכיסאות גלגלים באליפות אירופה
לוח תוצאות
הפינה שלנו
מי אנחנו
כתבים
תודה
פרסמו אצלנו
כתבו אלינו
פרויקט עשור לספסל© כל הזכויות שמורות