נשים: רמלה גנבה את הביתיות

ליגת על נשים
סדרות הפליאוף יצאו הערב לדרך עם הפתעה ראשונה, כשרמלה ניצחה בחוץ את רמת חן 78:73 אחרי דרמה לא קטנה בסיום. ובדרום, אשדוד שוב הביסה את חולון 54:74 והיא ביתרון 0-1 בסדרה. המשחקים הבאים - יום חמישי.

טורים

כתבות נוספות

היום יום הולדת
ג'רי סיימון 23/03/1968
שיר רענן 23/03/1986
אוהד איתן 23/03/1984

לאומית נשים: התעוררו מאוחר
לאומית נשים
הפסדים של הגלבוע וירושלים וניצחונות של הרביעייה הראשונה הרחיקו את הקבוצות מהמקומות 5-6 משחק אחד נוסף מהמקום בפיינל פור. במקביל כאוכב עם הניצחון הגדול כבר במקום השמיני וגם באר טוביה נמצאת בכושר נהדר ועושה דרכה למעלה. המחזור השבוע פוצל כש-3 משחקים כבר התקיימו מאחר ורוב השחקניות נמצאות באילת באליפות אס"א. במוקד המחזור הערב תל כביר בראשל"צ והגליל יגיעו לרמה"ש.

נערות א': רמה"ש שוב שלישית
נערות לאומית
הליגה ממשיכה להיות צמודה. בין המקום השלישי אליו העפילה רמת השרון אחרי ניצחון על כאוכב, לבין המקום השביעי בו נמצאת מכבי חיפה עם משחק חסר מפרידות 2 נקודות בלבד. מחר, הגלבוע שהיו קרובות להפתעה ברעננה יארחו את חיפה, הקבוצה היחידה שניצחו עד כה בפלייאוף וינסו להישאר בתמונת הפיינל פור. כאוכב שתתארח בחולון תקווה גם היא להישאר בתמונת הרביעייה.

נשים: אשדוד ורמלה מרחק ניצחון מהגמר
ליגת על נשים
האלופה המכהנת ניצחה בחוץ את חולון 70:57, עלתה ליתרון 2-0 בסדרה ותוכל לסיים את העבודה ביום שני בבית. שי דורון הובילה את אשדוד עם 18 נקודות, אצל המפסידות דניאל אדאמס עם 19. במפגש השני רמלה גם היא יכולה לסגור את הסיפור ביום שני, אחרי ניצחון 88:95 על רמת חן.

נשים: רמת חן ראשונה, אשדוד שניה
ליגת על נשים
המחזור האחרון לא השפיע על המיקום בטבלה, הפליאוף העליון הגיע לסיומו ואנחנו עם הפנים לסדרות הפליאוף שיחלו כבר בשבוע הבא. רמת חן שסיימה ראשונה תפגוש את אליצור רמלה, אשדוד וחולון ישחזרו את גמר הגביע.

לאומית: ראשל"צ שוב ראשונה
לאומית נשים
הפועל גלבוע שהכניעה כבר את המוליכה ראשל"צ ואז את המוליכה גליל, ניצחה פעם שלישית את המדורגת ראשונה ועם הניצחון הגדול על כפ"ס שינתה את זהות הממוקמת ראשונה. ראשל"צ ללא דניאל קארש הגיעה למעגן מיכאל, מחקה פיגור 11 והשיגה ניצחון חוץ שהחזיר אותן לפסגה. עוד במחזור ניצחונות לגליל עליון ולירושלים ששמר על הסטטוס קוו במקומות 2-6. בחלק השני באר טוביה עם ניצחון גדול על כאוכב, תל כביר ו-וינגייט עם ניצחונות גם הן.

מכללות: נכנסים למרץ מאדנסס
ישראליות במכללות
מכללת מיין ודור סער זכו הלילה באליפות הקונפרנס אמריקה איסט וממשיכות לטורניר ה-NCAA. גם העונה של ירדן דנן ומיכל ששון עוד לא הסתיימה באיזור שלהן, אבל הן כבר הספיקו לשחק את הסיבוב הראשון בטורניר הארצי והודחו. שנים שכנעו שחקניות ישראליות לא לעבור למכללות, עכשיו כשאנחנו נכנסים לחודש מרץ ומלאים גאווה ישראלית נקווה לכמה שיותר שחקניות כאלה.

היום לפני
1972 - וארזה אלופה ביד
1976 - השושלת מתחילה
1987 - לארגי וינר
1988 - בדרך לפיינל פור
1989 - שליטה בבית הגמר
2002 - בוליץ' חם במלחה
2006 - דרוקר זוכה באתגר
1992 - "פפירו" חוגג
ספסלונים
חיים בסרט

נבחרת הכיסאות גלגלים באליפות אירופה
לוח תוצאות
הפינה שלנו
מי אנחנו
כתבים
תודה
פרסמו אצלנו
כתבו אלינו
פרויקט עשור לספסל© כל הזכויות שמורות