נשים: בתום מותחן - רעננה וחולון בבית העליון

ליגת על נשים
במחזור סיום דרמטי במיוחד, העולה החדשה מרעננה השלימה סיבוב גדול עם 4 ניצחונות ומקום בפלייאוף העליון, נגד מעגן מיכאל שמחקה פיגור 22 הפרש עד מינוס 3, אבל נכנעה בסיום. חולון נמנעה מעונה נוספת של קרבות תחתית עם ניצחון קריטי על רמה"ש ושלחה, לראשונה מאז שעלתה, את ראשון לציון למאבקי הישרדות, אחרי שזו הפסידה לרמת חן. ניצחון גם לאשדוד על פ"ת. תחילת משחקי הפלייאוף - בחמישי.

טורים

כתבות נוספות

היום יום הולדת
פרדי כהן 22/02/1930
דן ווליס 22/02/1989
נועם עובד 22/02/1996
קישה המפטון 22/02/1990

לאומית נשים: תוצאות
לאומית נשים
וואו איזה מחזור! גלבוע מעיינות הדהימו בפ"ת עם סל ניצחון 4 שניות לסיום, רמלה דרסה 34-14 במחצית השניה בת"א ושמרה על המקום הראשון. כפ"ס התפוצצה על חיפה עם 90 נקודות וירושלים יצאה מהגליל עם ניצחון דחוק. בבית התחתון נהריה קטעה רצף של 14 הפסדים עם ניצחון על גדרה, וינגייט ניצחו בבית בנקודה את באר טוביה ובני יהודה ממשיכות לספק כדורסל נהדר עם ניצחון על תל כביר. סיקור, בהמשך.

גביע האיגוד: ההכרעה בגומלין
לאומית נשים
חצי גמר גביע האיגוד הבטיח וקיים שני משחקים דרמטיים במיוחד בהם רמלה וירושלים העבירו את ההכרעה לגומלין במשחקים שהסתיימו בהפרשים נמוכים, אך בעוד רמלה חוזרת הביתה עם יתרון 3 נקודות, ירושלים יתחילו את הגומלין בפיגור 4 אחרי ניצחון ענק של בני יהודה על הרביעית בליגה. הגומלין ברמלה ביום ראשון הבא ובירושלים טרם נקבע סופית.

ברגע האחרון מי תהיה בבית העליון?
ליגת על נשים
הליגה הסדירה תסתיים עם מחזור נעילה דרמטי במיוחד. הרביעייה כבר נקבעה, רמת חן (תתארח בראשל"צ) אלופת הסיבוב השני, אשדוד (תתארח בפ"ת) היא הסגנית ואחריהן הרצליה ורמת השרון. כל השאר פתוח לחלוטין. 4 קבוצות יכולת לסיים בין המקום החמישי לתשיעי. חולון חייבת ניצחון כדי להיות בבית העליון ולעולות החדשות רעננה ומעגן מיכאל מפגש ראש בראש שאחת מהן, כנראה, תסיים גם היא בשישייה. המשחקים כולם בשעה אחידה 18:10.

נערות א': סוגרות סיבוב פלייאוף
נערות לאומית
הסיבוב הראשון בשלב הבית העליון ייפתח הערב ויינעל מחר במשחק בין רעננה שתרצה לשמור על המקום הראשון לרמה"ש תגן על המקום השלישי. גלבוע מעיינות יצאו לוינגייט ויקוו שלא להסתבך במאבק על המקום החמישי מול חולון שבעצמה תצא למשחק חוץ בראשל"צ. הערב חיפה נגד כאוכב במשחק בו שתי הקבוצות מחפשות ניצחון בכורה בפלייאוף.

לאומית נשים: וינגייט הצילה את הצפון
לאומית נשים
כמו בסיבוב הראשון, קבוצות הדרום גברו על הצפון. ירושלים אירחה את הגלבוע ובריצת 18-4 בפתיחת הרבע הרביעי הכריעה את המשחק. פ"ת ניצחה בקושי בחיפה ות"א גברה על הגליל. בפלייאוף התחתון הגיע השינוי עם הניצחון היחיד של הצפון כשוינגייט 'נקמה' בגדרה עם ניצחון ב-57 הפרש. ניצחונות גדולים גם לבני יהודה ובאר טוביה.

לאומית נשים: סיבוב חדש נפתח
לאומית נשים
רגע לפני משחקי חצי גמר הגביע (חמישי ומוצ"ש) יתקיים בשלישי המחזור שיפתח את הסיבוב השני. כשהרביעייה מתחילה להסתמן ייפגשו גלבוע וירושלים למשחק צמרת. בפלייאוף התחתון משחק על ההישארות בין כאוכב לתל כביר נדחה ויתקיים ב-19 לחודש. במשחק שהוקדם ניצחה רמלה את כפ"ס ושמרה על הפסגה שבוע אחד נוסף. סיכום הסיבוב הקודם בפריוויו על המחזור הבא.

היום לפני
2000 - משתיים לארבעה
1957 - הדרום הארוך
ספסלונים
חיים בסרט

נבחרת הכיסאות גלגלים באליפות אירופה
לוח תוצאות
הפינה שלנו
מי אנחנו
כתבים
תודה
פרסמו אצלנו
כתבו אלינו
פרויקט עשור לספסל© כל הזכויות שמורות