נפתח רבע הגמר לתלמידות

ליגת העל לתלמידות
התיכונים מרעננה, ראשון לציון, רמת השרון והאזורי בגלבוע השיגו ניצחונות בהפרשים דו ספרתיים שככל הנראה הבטיחו להם את העליה לחצי הגמר. כמו בנערות כך בתיכונים - חולון, כאוכב, כפ"ס והרצליה נשארו עם המחמאות אבל לא הצליחו לפגוע בדומיננטיות של הארבע. את הבלתי יאומן ינסו לעשות בגומלין שיתקיים ביום ראשון 26.11

טורים

כתבות נוספות

היום יום הולדת
לדל איקלס 24/11/1966
רואי שידלצקי 24/11/1965
עופר אשד 24/11/1942
ג'רמיין הול 24/11/1980

הערב: שמינית גמר גביע האיגוד
לאומית נשים
שיטת המשחקים בגביע האיגוד קבע ש-4 קבוצות העפילו כבר לרבע הגמר אוטומטית (גליל עליון, אס"א ירושלים, תל כביר ופ"ת ואליהן יצטרפו מנצחות משחקי הערב. במוקד משחק צמרת מרתק בו כפ"ס תארח את מעגן מיכאל. כאוכב תצא למשחק קשה בגלבוע, רמה"ש תנסה להפתיע בת"א ומשחק קצוות יפגיש בין הפועל ראשל"צ לבאר טוביה.

לאומית נשים: התוצאות
לאומית נשים
ראשל"צ וגליל שומרות על ראשות הטבלה עם ניצחונות על זיכרון מעגן ואליצור ת"א. גלבוע מעיינות ניצחה בחוץ את כפ"ס, ירושלים ניצחה בחוץ את חיפה, כאוכב הביסה את באר טוביה ותל כביר שמרה על הבית מול פ"ת.

שני ב-6: לקראת לאומית נשים
לאומית נשים
לקראת המחזור השישי בליגה הלאומית נשים עם משחק צמרת בין גליל עליון לזיכרון מעגן לצד משחק תחתית בין פ"ת לתל כביר. סיכום המחזור בנערות א' עם הניצחון הדרמטי של רעננה על ראשל"צ.

היום ב-6: לקראת מחזור 6 בליגת העל
ליגת על נשים

קרב הגדולות חוזר כשאליצור רמלה שוב תתארח ב"קריה" באשדוד למשחק צמרת בין הקבוצה של עדן ענבר לזו של אלי רבי. רמת חן ורעננה ינסו להתאושש אחת על חשבון השניה ולהישאר בצמרת הליגה. עוד במחזור: רמה"ש והרצליה במאבק על הפלייאוף, חולון עם אדאמס תנסה להתאושש על חשבון ראשל"צ ואיינגיפה ובני יהודה תחפש ניצחון ליגה ראשון בפ"ת.


מוצ"ש: מגזין כדורסל נשים יומי
ליגת על נשים
אחרי פגרת הנבחרת (ופגרת הנערות) חוזרים לליגות עם "משחק עונה" בנערות א' בין ראשון לציון ורעננה. החל מהשבוע ועד לסוף העונה, במוצ"ש נעדכן על השבוע שהיה לנציגות שלנו במכללות. עוד במגזין הגרלת משחקי רבע הגמר בתיכונים ופריוויו למחזור הקרוב בנערות.

לאומית: סיכום המחזור החמישי
לאומית נשים
המחזור שהתקיים בשלישי האחרון סיפק כמה מפגשי צמרת ועדיין היה חד צדדי. גליל עליון הגיעו לגלבוע וחזרו משם עם ניצחון גדול. גם מעגן מיכאל וראשל"צ נותרו מושלמים. עוד במחזור: אליצור ת"א ניצחו את חיפה ב-37 הפרש ועצרו את המומנטום הירוק, ירושלים נותרו מושלמות בבית וכאוכב עם ניצחון בכורה כשכפ"ס השאירו את באר טוביה היחידה ללא ניצחון.

היום לפני
1960 - 55 ריבאונדים
1978 - דרייגור הגדולה
1993 - וונדל עם הבאזר
2001 - שושלת שוורץ
2005 - רמלה מתפרקת
2008 - גרשון מתקאמבק
ספסלונים
חיים בסרט

נבחרת הכיסאות גלגלים באליפות אירופה
לוח תוצאות
הפינה שלנו
מי אנחנו
כתבים
תודה
פרסמו אצלנו
כתבו אלינו
פרויקט עשור לספסל© כל הזכויות שמורות