לאומית: רמלה בליגת העל

לאומית נשים
שנתיים אחרי שאליצור רמלה התפרקה, חוזרת אליצור "נוה דוד" רמלה לליגת העל. הקבוצה שהוקמה מחדש והעפילה ללאומית ב-2011 תחזור לליגת העל. אינה גורביץ שהיתה עם הקבוצה בליגה הראשונה והעלתה אותן כמאמנת מהארצית סוגרת מעגל בדרך לליגה הראשונה, הפעם כחניכתה של בלליס שהיתה על הקווים. בסדרה המקבילה, פ"ת וירושלים הולכות למשחק שלישי. יום חמישי 19:15, שייקדם לו טקס מצטיינות העונה.

טורים

כתבות נוספות

היום יום הולדת
דקסטר בוני 27/04/1970
סבסטיאן סילברמן 27/04/1989
גיא אוד 27/04/1989
ישי כסלו 27/04/1994
עדי סילמן 27/04/1977

חצי גמר לאומית: שמרו בקושי על הבית
לאומית נשים
רמלה התקשתה בבית נגד הגלבוע ורק ברבע האחרון אחרי שוויון 37 הצליחה לברוח לניצחון. פ"ת עוד פיגרה 17 הפרש לפני שבריצת 14-0 הצליחו לגבור בקושי על ירושלים. השתיים יכולות לחגוג עליה ביום שני במשחקי הגומלין (20:30, שעה אחידה בירושלים ועין חרוד).

נערות א': שבוע אחרון לעונה
נערות לאומית
ריבוי החגים ש"נפלו" על יום ראשון הביא לכך שהקבוצות יסגרו את העונה עם 3 משחקים ב-10 ימים. אחרי פגרת פסח חזרו הקבוצות למחזור שהתקיים ברביעי האחרון ובמוקד ניצחונה של רעננה על ראשל"צ. מחזורי הסיום יתקיימו ברביעי ובמוצ"ש כשלמעשה נותר לשחק על מקומות 3-4 ו-5-6 כשכל היתר כבר הוכרעו. משחק מוקדם מהמחזור האחרון יתקיים הערב בין רעננה לרמה"ש.

אשדוד אלופה (since 2014)
ליגת על נשים

כשיש קבוצה שלוקחת 4 אליפויות בזו אחר זו, קל לקיים השוואה ואמנם זו לא האליפות הכי מרשימה של אשדוד או מפוארת (משחק אליפות עם 45 איבודים של הקבוצות) אבל בזמן שהדיבורים היו האם זו השנה של רמת חן או הרצליה, עדן ענבר הכין קבוצה שדרסה 6-1 את יריבותיה עם 5 ניצחונות בהפרשים דו ספרתיים ואשדוד חגגה אליפות רביעית, בסופו של דבר -קל. טיפני ג'קסון הצטיינה והניפה את הצלחת עם דורון.


מנהלת הליגה חזרה בה מהבג"צ
ליגת על נשים

היום בצהריים התקיים הדיון השלישי בעתירת מנהלת ליגת העל נשים וקבוצות הליגה בדרישה העקרונית להשוות את התקציבים המחולקים על ידי הטוטו-ווינר לענפי הספורט השונים באמצעות "הסכמי השיווק". לפני זמן קצר בפסק הדין שניתן ע"י בג"צ נכתב כי העותרות ובהן מנהלת הליגה קיבלו את המלצת בית המשפט וחזרו בהן מהעתירות. בעניין אחר, לפני כ-10 ימים הודיעה הפועל זיכרון/מעגן מיכאל כי לא תמשיך לשחק בעונה הבאה בליגת העל.


לאומית: מצטיינות עונת 2016-17
לאומית נשים

כמיטב המסורת, עם הגעת הליגה הסדירה לסיומה מאמני הלאומית בחרו את המצטיינות העונה שהיתה. בעונה כ"כ צמודה ולא מעט שחקניות שהגיעו מליגת העל, המאמנים לא השאירו מקום לספק כשהכריעו - רבקה רוס היא שחקנית העונה! המאמנים בחרו גם את חמישיית העונה, תגלית העונה, שחקנית ההגנה ובתום התמודדות צמודה גם את מאמן העונה. התוצאות - בפנים.


אחת רוצה היסטוריה האחרות את מקומן הטבעי
לאומית נשים
הפיינל פור של בליגה הלאומית ייצא לדרך ביום שלישי, בהתמודדות על שני כרטיסים לליגת העל וצלחת אליפות אחת. אליצור רמלה, הפועל פ"ת ואס"א ירושלים בילו יותר שנים בליגת העל מהלאומית ורוצות לחזור למקומן הטבעי, הפועל גלבוע מעיינות תנסה לעשות היסטוריה. כל מה שצריך לדעת על הסדרות, הסגלים והמאצ'-אפים, בפריוויו. חג שמח.

היום לפני
2000 - אסון במהלך גיבוש
1999 - הנכד של רוזין
ספסלונים
חיים בסרט

נבחרת הכיסאות גלגלים באליפות אירופה
לוח תוצאות
הפינה שלנו
מי אנחנו
כתבים
תודה
פרסמו אצלנו
כתבו אלינו
פרויקט עשור לספסל© כל הזכויות שמורות