לב השרון: רועי חגאי מונה למנהל המקצועי

נוער לאומית

מחלקת הנוער של הפועל לב השרון מתחדשת, מכוונת גבוה, וממנה את רועי חגאי לתפקיד המנהל המקצועי באגודה. חגאי: "לב השרון הוא מקום שיקר לליבי, שמח לחזור להתעסק עם נוער ודור העתיד של ישראל".

טורים


כתבות נוספות
היום יום הולדת
ברק דה-פז 22/07/1979
רועי פסט 22/07/1987
אליה סרור 22/07/1995
שי זלץ 22/07/1994

תיכונים: תשע"ח מגיעה ומחדשת
ליגת העל לתלמידות

יריית הפתיחה לעונת תשע"ח ניתנה היום כשהתקיימה הגרלת הבתים באליפות התיכונים בכדורסל. 16 קבוצות ב-4 בתים בליגת התלמידים ובית 1 של 7 קבוצות בתלמידות, הם שיפתחו את השלב המוקדם של האליפות. דקות לפני ההגרלה הודיע תיכון "היובל" על החתמתו של קובי ברודו כמאמן הקבוצה. ברודו, מאמן ותיק בליגות הנשים ייאמן גם את קבוצת הנערות של הרצליה.


נוער: ליגת העל תאוחד לליגה אחת
נוער לאומית
אחרי תקופה ארוכה של משחקים במחוזות ואיחוד לבית עליון, החל מעונת 19/20 16 קבוצות ישחקו בליגה אחת. בשנתיים הקרובות ישחקו במחוזות צפון ודרום והליגה תצומצמם בהדרגה עם 6 יורדות בכל עונה.

הוד השרון אלופי המחר - הגמר
קטסל
במרץ האחרון הבאנו לכם סקירה של פתיחת הליגה עם הבטחה לפיינל פור. אז הבטחנו וקיימנו, המוקד של כתב הבית הגיע אליו. האם הוא זכה? מה שלום צחי? ולמה הירוק משחקים בכחול?

נוער: מכבי ת"א אלופה
נוער לאומית
הצהובים משלימים דאבל שני ברציפות אחרי ניצחון 82:107 על גלבוע מעיינות הערב. ת"א שלטה במשחק לכל אורכו ולא שמטה את הרגל מהגז עד הניצחון. תומר פור, עידן אלבר ועומרי סיניבר הצטיינו אצל האלופה.

נוער: גלבוע חזרה לסדרה
נוער לאומית
גלבוע מעיינות רשמה ניצחון מרשים בבית מול מכבי ת"א, 78:99. אחרי רבע ראשון צמוד ונטול הגנות, האדומים השתלטו על המשחק ועם הגנה טובה הצליחו לפתוח פער דו ספרתי שגדל עד הסיום. ביום ראשון ממשיכים למשחק 4 בהדר יוסף.

נערים ב': הפועל ת"א אלופה
נערים לאומית
האדומים רשמו הישג היסטורי והם האלופים הראשונים של גיל נערים ב'. אחרי מחצית ראשונה צמודה, ת"א ברחו ליתרון דו ספרתי וניצחו בסיום 72:61.

היום לפני
1961 - ריגה כבר לא
1985 - בושת ונצואלה
1991 - יוברט לגמר
2001 - מכבי בשוק
ספסלונים
חיים בסרט

נבחרת הכיסאות גלגלים באליפות אירופה
לוח תוצאות
הפינה שלנו
מי אנחנו
כתבים
תודה
פרסמו אצלנו
כתבו אלינו
פרויקט עשור לספסל© כל הזכויות שמורות