נערות א': פתיחה חד צדדית

נערות לאומית
בסיבוב שפתח את הפלייאוף העליון בנערות א', 3 משחקים מתוך 4 הסתיימו בהפרשים של מעל 30 נקודות. רק חולון הצליחה למתוח את הגלבוע לפני שנכנעה לה בהארכה. המחזור השני ייפתח כבר הערב ובמרכזו משחק בין מוליכות הטבלה שטרם הפסידו השנה רעננה וגלבוע מעיינות. עוד במחזור רמה"ש תארח את ראשל"צ ו-וינגייט תנסה לנצח את כאוכב שרק לפני 3 שבועות ניצחה אותה ב-30 הפרש.

טורים


כתבות נוספות
היום יום הולדת
מעוז סואץ 19/01/1978
עידו כהן 19/01/1986
אביב ארוך 19/01/1993
נועם לוי 19/01/1994

תיכונים: אוסטרובסקי רעננה שוב אלופות
ליגת העל לתלמידות
הגמר שהבטיח רבות קיים בעיקר במחצית השניה. פתיחה עם הרבה עצבים ועבירות ובלי הרבע כדורסל, אך גם הגנה נהדרת של בנות אוסטרובסקי המשיך לחצי שני אטרקטיבי יותר והצגה גדולה של שיר תירוש (25 נק') וליעד אורבך (17 נק') בגמר שכולו לבן 63:40. שיר תירוש שסיימה עם דאבל-דאבל, נבחרה לשחקנית המצטיינת של התיכון שיטוס בסוף אפריל ל-ISF.

לראשונה בתולדותיה: תיכון חדש אלופה!
ליגת העל לתלמידים
תיכון חדש השלימה פלייאוף אדיר עם ניצחון 64:75 בגמר על שרת נתניה וזכתה בליגת העל לבתי ספר. אלבר וכהן הצטיינו עם 21 ו-19 נקודות בהתאמה, ומחקו פיגור 14 מהמחצית הראשונה.

פלייאוף נערות א'- תמונת פתיחה
נערות לאומית
הפלייאוף יצא לדרך כבר הערב, אך בהיעדר סיקור של כל השלב הראשון ועם כוונה לסקר את מאבקי האליפות מעכשיו ועד לסיום, קבלו הצצה לקבוצות שעלו לשמונה הגדולות. סיכום על שעבר עליהן בסיבוב הראשון, סגלים וקצת צבע על האגודות. סיקור המחזור הראשון יעלה בהמשך.

אליפות התיכונים: לקראת הגמר לתלמידות
ליגת העל לתלמידות
אוסטרובסקי והגימנסיה הריאלית, יוני דנישבסקי וזיו ארז, שיר תירוש והדר חדד, רוט וקארש. מכל זווית שנבחר להסתכל הגמר ביום חמישי הולך להיות ה-אירוע. אם הכל ילך לפי התכנון, ליגת התיכונים הכי חד צדדית שהיתה כאן תספק את אחד הגמרים הכי גדולים שנצפו. כל הסיבות למה המקום הנכון להיות בו בחמישי הקרוב בשעה 13:00, הוא במלחה, בפריוויו.

סיימו עם ניצחון
אליפות אירופה לנוער
לפחות זה. נבחרת הנוער שרשמה אתמול אכזבה קשה הצליחה להתעלות על כך היום ולהציג יכולת טובה בדרך לניצחון 90:66 על נבחרת שוודיה, שנתן לה את המקום ה15 באליפות אירופה.

הנוער נפלו לב'
אליפות אירופה לנוער
שלשת באזר משוגעת של קרואטיה נתנה להם ניצחון 87:84, ושלח את הבחורים שלנו לעוד קיץ בדרג ב'. שוב זה רוב, שוב רק כמעט, ושוב קבלת החלטות לא טובה במאני טיים, ועכשיו כבר אין דרך חזרה. לא נורא, בקיץ הקרוב מתחילים מחדש.

היום לפני
1987 - חולוניה חוגגת
1988 - ראדג'ה באוסישקין
1989 - פול ביד אליהו
2001 - ירושלים בטעם טוב
2002 - הקפטן גור
1970 - לזכר בנדל
ספסלונים
חיים בסרט

נבחרת הכיסאות גלגלים באליפות אירופה
לוח תוצאות
הפינה שלנו
מי אנחנו
כתבים
תודה
פרסמו אצלנו
כתבו אלינו
פרויקט עשור לספסל© כל הזכויות שמורות