ד"ש מהגליל: נקבעו העולות לליגת העל

ליגת העל לתלמידים
היום השני באליפות הארצית בגליל, שלבי הגמר בתלמידים ובתלמידות. רבין כפ"ס חוזרת לליגת העל לתלמידות, יחד איתה מקיף כאוכב שתערוך את הופעת הבכורה. ליד"ה ירושלים העולה הראשונה מנבחרות הבנים אחרי ניצחון על מוצקין, הדרים הוד"ש היא העולה האחרונה של היום.

משחקי היום הראשון

טורים


כתבות נוספות
היום יום הולדת
יניב כהן 21/11/1979
גבי טייכנר 21/11/1945
דוד פריש 21/11/1935
קורן ג'ורנו 21/11/1998

גביע נוער: 4 נציגות ללאומית בשמינית
נוער לאומית
ערב עמוס במשחקי גביע המדינה לנוער נערך ביום שני האחרון. התוצאה המפתיעה מגיעה מאשדוד שם המארחת מהלאומית הדיחה את עופר ראשל"צ מליגת העל. קבוצות נוספות מליגת המשנה הצליחו לתת פייט וכמעט הפתיעו, וקיבלנו גם כמה תבוסות.

תיכונים: נהלל עשתה היסטוריה
ליגת העל לתלמידים
סוף סוף, ולראשונה בתולדותיה, ויצ"ו נהלל עברה את שלב הפליאוף לרבע הגמר. עוד העפילו לשלב הבא: חדש ת"א שהצליה למחוק פיגור 14 מהמפגש הראשון, עמק חרוד ורעננה שהשלימו ניצחונות כפולים. הגימנסיה ושרת נתניה עם יתרון גבוה מול בליך ר"ג והיובל הרצליה, צמוד במפגש ההישרדות בין אשקלון למבשרת ציון.תיכונים: נקבעו רבעי הגמר
ליגת העל לתלמידים
לצד האליפות הארצית בגליל, נערכו גם משחקי הגומלין בשמינית גמר הפליאוף ומשחקי ההישרדות. ראשל"צ וחיפה תפסו את המקומות האחרונים ברבע הגמר שיתחיל בחמישי הקרוב, נפרדנו מהיובל הרצליה והראל מבשרת ציון.

ד"ש מהגליל: עידכונים מהאליפות הארצית
ליגת העל לתלמידים
כמידי שנה, 12 נבחרות תלמידים ו8 נבחרות תלמידות עשו את הדרך הארוכה לגליל העליון לטורניר הארצי. 4 נבחרות יעפילו לליגת העל, עוד 2 יגיעו למבחנים.

עידכוני תוצאות מהיום הראשון

נוער: הצפון מתחמם
נוער לאומית
הפועל כפ"ס גברה בבית על גלבוע מעיינות, עמק יזרעאל ניצחה את רעננה, ונשארנו בלי אף קבוצה מושלמת במחוז הצפוני. בדרום הפועל ת"א הביסה את ירושלים יהב, נס ציונה עם ניצחונה השני ברציפות.

תיכונים: הצפוניות מפתעות
ליגת העל לתלמידים
מקיף עמק החולה והראלי העברי חיפה, שסיימו את הבית במקום השלישי, רשמו ניצחונות דו ספרתיים על חדש ת"א וקרית שרת חולון, שסיימו ראשונות בבתים שלהם. מטרווסט רעננה גברה בחוץ על ליאובק חיפה, עמק חרוד הביסה את אחד העם ונהלל עם יתרון דו ספרתי מול כצנלסון.

היום לפני
ספסלונים
חיים בסרט

נבחרת הכיסאות גלגלים באליפות אירופה
לוח תוצאות
הפינה שלנו
מי אנחנו
כתבים
תודה
פרסמו אצלנו
כתבו אלינו
פרויקט עשור לספסל© כל הזכויות שמורות