ליגת העל לתיכונים יצאה לדרך

ליגת העל לתלמידים
עם פתיחת שנת הלימודים ורגע לפני החגים, יצאו לדרך גם משחקי ליגת העל לתיכונים. סגנית האלופה מנתניה עם 2 הפסדים, האלופה מת"א עם ניצחון והפסד. חולון וראשל"צ מושלמות עם 2 ניצחונות, פ"ת חסרת המזל עם 2 הפסדים בנקודה.

טורים


כתבות נוספות
היום יום הולדת
יואב הרטמן 25/09/1985
ג'ייק כהן 25/09/1990
גיא פלטין 25/09/2000

תיכונים: תשע"ח מגיעה ומחדשת
ליגת העל לתלמידות

יריית הפתיחה לעונת תשע"ח ניתנה היום כשהתקיימה הגרלת הבתים באליפות התיכונים בכדורסל. 16 קבוצות ב-4 בתים בליגת התלמידים ובית 1 של 7 קבוצות בתלמידות, הם שיפתחו את השלב המוקדם של האליפות. דקות לפני ההגרלה הודיע תיכון "היובל" על החתמתו של קובי ברודו כמאמן הקבוצה. ברודו, מאמן ותיק בליגות הנשים ייאמן גם את קבוצת הנערות של הרצליה.


נוער: ליגת העל תאוחד לליגה אחת
נוער לאומית
אחרי תקופה ארוכה של משחקים במחוזות ואיחוד לבית עליון, החל מעונת 19/20 16 קבוצות ישחקו בליגה אחת. בשנתיים הקרובות ישחקו במחוזות צפון ודרום והליגה תצומצמם בהדרגה עם 6 יורדות בכל עונה.

הקדטיות סיימו במקום התשיעי
אליפות אירופה לקדטיות - דרג ב
במשחק הנעילה של האליפות שוב הראו השחקניות אופי ומלחמה ואחרי פתיחה לא טובה נגד אירלנד ופיגור דו ספרתי ברבע הראשון, רצו 12-0 בהגנה יעילה שהוציאה את אירלנד מתבנית המשחק ומהשלווה, ועד לסוף הרבע השלישי כבר הולכנו ביתרון 13 הפרש שנשמר עד לסיום. גילי אייזנר הצטיינה עם דאבל-דאבל, לצד עוד משחק טוב של הטריו גרזון-קארש-סלס. הלילה הנבחרת כבר תחזור לארץ ויתחילו ההכנות לעונת המשחקים הבאה.

קדטיות: לשבור שוויון מול אירלנד
אליפות אירופה לקדטיות - דרג ב
אחרי רצף משחקים נוחים הגיעה סלובניה, יריבה ברמה קצת גבוהה יותר, אך גם אותה לא התקשתה שחקניות נבחרת הקדטיות לנצח כשלאורך כל המשחק הבדלי הרמות היו ברורים, כשגם משחק ענק של דניאל קארש עם 25 נק' (9 מ-10 מהשדה) סייע במשימה. מחר (13:00) יסיימו הקדטיות את הטורניר במשחק על המקום התשיעי נגד אירלנד. עוד הערב, היסטוריה כשדנמרק העפילה לדרג א'.

הקדטיות גברו גם על סלובקיה
אליפות אירופה לקדטיות - דרג ב
ניצחון שלישי ברציפות מעביר את נבחרת הקדטיות למשחקי הדירוג 9-12. 25 נקודות של ליאור גרזון ומשחק הגנתי טוב הכריעו את ההתמודדות כבר בתום שלושה רבעים. מחר כבר מצפה משחק קשה הרבה יותר נגד סלובניה שגברה על בולגריה. עוד מחר, יוון ובלגיה הטובות בטורניר ישחקו בחצי הגמר על דרג א' שבגלל שליטא תארח שנה הבאה, אחת תמצא את עצמה נשארת איתנו.

הקדטיות הביסו את לוקסמבורג
אליפות אירופה לקדטיות - דרג ב
ניצחון שני ברציפות לנבחרת הקדטיות של ישראל שביססה את עצמה במקום השלישי בבית לקראת משחקי הדירוג 9-16. עם הידיעה שהמשחק לא קובע דבר עלתה הנבחרת משוחררת ולא השאירה סיכוי ללוקסמבורג שנראתה כלא שייכת לדרג. מחר מנוחה ובחמישי תתמודד הנבחרת נגד סלובקיה (22:00).

היום לפני
2000 - לובש מגף
2001 - נפל המגדל
2005 - נגמר הדירק
ספסלונים
חיים בסרט

נבחרת הכיסאות גלגלים באליפות אירופה
לוח תוצאות
הפינה שלנו
מי אנחנו
כתבים
תודה
פרסמו אצלנו
כתבו אלינו
פרויקט עשור לספסל© כל הזכויות שמורות