נוער: משחק שלישי בין ירושלים לת"א

נוער לאומית
הפועל ת"א הביסה בבית את ירושלים דני, ושלחה את הסדרה להכרעה במשחק שלישי. מכבי ת"א וגלבוע מעיינות השלימ 2-0 בסדרה מול גליל עליון ונס ציונה איתי, נתניה ניצחה בהארכה כדי לעלות גם היא לחצי.

טורים


כתבות נוספות
היום יום הולדת
דקסטר בוני 27/04/1970
סבסטיאן סילברמן 27/04/1989
גיא אוד 27/04/1989
ישי כסלו 27/04/1994
עדי סילמן 27/04/1977

נערים: האלופה בחוץ
נערים לאומית
מכבי פ"ת הפתיעה את גלבוע מעיינות ועלתה לרבע הגמר. שתי הנציגות התל אביביות לא התקשו מול מול אשקלון וראשל"צ נרקיס, ראשל"צ יאיר גברה בדרמה גדולה על נס ציונה. עוד ברבע הגמר: כפ"ס תמר, נבון ירושלים, עמק יזרעאל ונתניה.

נערות א': שבוע אחרון לעונה
נערות לאומית
ריבוי החגים ש"נפלו" על יום ראשון הביא לכך שהקבוצות יסגרו את העונה עם 3 משחקים ב-10 ימים. אחרי פגרת פסח חזרו הקבוצות למחזור שהתקיים ברביעי האחרון ובמוקד ניצחונה של רעננה על ראשל"צ. מחזורי הסיום יתקיימו ברביעי ובמוצ"ש כשלמעשה נותר לשחק על מקומות 3-4 ו-5-6 כשכל היתר כבר הוכרעו. משחק מוקדם מהמחזור האחרון יתקיים הערב בין רעננה לרמה"ש.

נוער: נתניה "גנבה" את הביתיות
נוער לאומית
סדרות רבע גמר הפליאוף בליגת העל לנוער יצאו היום לדרך: בעמק יזרעאל נתניה ניצחה 63:59, ירושלים הביסה את הפועל ת"א 69:82 וגלבוע את נס ציונה 56:82. בשבת הסדרה הרביעית בין מכבי ת"א לגליל עליון.

נוער: גלבוע ראשונה, נתניה בפליאוף
נוער לאומית
הצפונים הבטיחו ביתיות עד סוף העונה עם ניצחון של רעננה, שנותרה מחוץ לפליאוף. נתניה קפצה עד למקום השישי עם ניצחון על גליל עליון, חלוקה מעניינת לקראת הפליאוף בין הצפון לדרום.

נוער: מ4 ירדו 2
נוער לאומית
ההכרעה לגבי זהות היורדות לליגה הלאומית לנוער עוברת למחזור האחרון. 2 יורדות בטוחות כבר יש לנו, ואף אחת לא רוצה להצטרף אליהן. חיפה, קרית אתא, טבעון ואפילו ר"ג. התרחישים לקראת המחזור האחרון.

נוער: לקראת המחזור הקובע
נוער לאומית
ביום ראשון המחזור האחרון בבית העליון בליגת העל לנוער, וכמעט הכל פתוח. גלבוע מעיינות תלויה בעצמה כדי לסיים ראשונה, נתניה ורעננה חייבות ניצחונות כדי להיכנס לפליאוף. סיכום המחזור ותרחישים אפשריים

היום לפני
2000 - אסון במהלך גיבוש
1999 - הנכד של רוזין
ספסלונים
חיים בסרט

נבחרת הכיסאות גלגלים באליפות אירופה
לוח תוצאות
הפינה שלנו
מי אנחנו
כתבים
תודה
פרסמו אצלנו
כתבו אלינו
פרויקט עשור לספסל© כל הזכויות שמורות