נוער: ניצחון חשוב להרצליה בתחתית

נוער לאומית
השרונים גברו על חיפה צעירים, ופתחו ממנה פער של נקודה. חיפה אסי גברה על עמק חפר ועלתה למקום הרביעי, הוד"ש כמעט הפתיעה את רעננה. בדרום: יורם חולון ניצחה בבית את אהרן ר"ג, ראשל"צ איציק את יבנה. ירושלים יהב הביסה, ירושלים יובל הובסה.

טורים


כתבות נוספות
היום יום הולדת
חיים חזן 20/01/1937
אור יצחקי 20/01/1991
נדב לוי 20/01/1988
טל אזולאי 20/01/1990
עדי אסולין 20/01/1993
ענבל מיכל 20/01/1998

גביע המדינה לנערות: נתניה בחצי
נערות לאומית
השלוש הגדולות רעננה, ראשל"צ וגלבוע מעיינות שוב שם בחצי הגמר על גביע המדינה והשנה מצטרפת אליצור עירוני נתניה שבשלשה דרמטית של גטהון גברה על עמק יזרעאל והעפילה לראשונה למעמד היוקרתי. משחקי חצי הגמר יתקיימו בשיטת בית-חוץ ב-4 ו-7 בפברואר. המפגשים ייקבעו בהגרלה.

נערים: נקבעו העולות לחצי גמר הגביע
נערים לאומית
מחזיקת הגביע מכבי ת"א וסגנית מכבי יאיר ראשל"צ בפנים אחרי ניצחונות על עמק חפר והפועל ת"א, גלבוע מעיינות עם ניצחון דרמטי על הפועל כפ"ס, ורעננה שלא התקשתה מול יבנה.

גביע נערים: יתרון לגלבוע וראשל"צ
נערים לאומית
המפגש הראשון במסגרת חצאי הגמר נערך היום. בשיחזור של הגמר משנה שעברה גברה מכבי יאיר ראשל"צ על מכבי יהושע ת"א 70:60. גלבוע מעיינות עם רגל וחצי בגמר אחרי ניצחון 61:91 על עירוני רעננה. הגומלין ב-28.2.

גביע נוער: אין הפתעות
נוער לאומית
נציגות הלאומית אשדוד, יזרעאל צעירים ונהריה נתנו פייט לקבוצות ליגת העל, אבל ירדו מנוצחות. ראשל"צ איציק ניצחה את חיפה אסי, הפועל ת"א גברה על כפ"ס ועמק יזרעאל הדיחה את עמק חפר. הגרלת רבע הגמר ביום שני הבא ב-13:00 באיגוד.

ומה נשמע בקטס סל ב'?
קטסל
כתבנו לענייני קטסל, בועז נוריאלי, ניסה קצת את מזלו במגרש של הגדולים בליגת העל ומהר מאוד הבין שהוא לא מבין שם כלום וחזר למה שבאמת חשוב בחיים- קטסל ב. אז מה מצב הצינון ביציע של מתן? מה הקשר בין חוקת הכדורסל לכנפיים של דיקסי והאם נכונה השמועה שהקומישינר של מחוז הנגב והפזורה הבדואית, ואדים התהדר במנגל חדש והחל לתור אחר כבשים מלאות במצפה רמון?נערות: רעננה מושלמת גלבוע כבר לא
נערות לאומית
במחזור הפתיחה בפלייאוף העליון בנערות א' השיגה מכבי רעננה ניצחון גדול על אקדמית וינגייט ונותרה בודדה בפיסגה אחרי שגלבוע מעיינות נכנעה בביתה לרמת השרון. שבוע אחרי שהגלבוע ניצחה את רמה"ש בגביע הנחילה להן האורחת הפסד בכורה. עוד במחזור חיפה וראשל"צ שמרו על הבית עם ניצחונות על חולון וכאוכב מחר במחזור השני: מפגש צמרת בין הגלבוע ורעננה ומפגש נוסף בין חיפה לוינגייט.

היום לפני
1892 - החזון של נייסמית
1988 - נברסון נפרד
2002 - שני כהן ז"ל
ספסלונים
חיים בסרט

נבחרת הכיסאות גלגלים באליפות אירופה
לוח תוצאות
הפינה שלנו
מי אנחנו
כתבים
תודה
פרסמו אצלנו
כתבו אלינו
פרויקט עשור לספסל© כל הזכויות שמורות