נערות א': סוגרות סיבוב פלייאוף

נערות לאומית
הסיבוב הראשון בשלב הבית העליון ייפתח הערב ויינעל מחר במשחק בין רעננה שתרצה לשמור על המקום הראשון לרמה"ש תגן על המקום השלישי. גלבוע מעיינות יצאו לוינגייט ויקוו שלא להסתבך במאבק על המקום החמישי מול חולון שבעצמה תצא למשחק חוץ בראשל"צ. הערב חיפה נגד כאוכב במשחק בו שתי הקבוצות מחפשות ניצחון בכורה בפלייאוף.

טורים


כתבות נוספות
היום יום הולדת
פרדי כהן 22/02/1930
דן ווליס 22/02/1989
נועם עובד 22/02/1996
קישה המפטון 22/02/1990

נוער: עמק יזרעאל גברה על נ"צ
נוער לאומית
המשחק המרכזי של השבוע הפגיש את מקומות 2 ו3 בטבלה ראש בראש, כשהצפונים יצאו עם הניצחון בסיום. ראשל"צ איציק הפתיעה את ירושלים וחזרה לתמונה הפליאוף, גלבוע מעיינות הביסה את הרצליה וקפצה למעלה בטבלה. מכבי ת"א עדיין מושלמת, הפועל ת"א גברה על עופר ראשל"צ, ונתניה ניצחה את רעננה.

נערות: ראשל"צ שוב שניה
נערות לאומית
הקלאסיקו השני הסתיים בניצחון של ראשון לציון שעלתה למקום השני והתקרבה מרחק נקודה לרעננה. מלבדה גלבוע מעיינות ורמת השרון ניצחו ושמרו על מעמדן ברביעייה ומחר, במוקד המחזור הפלייאוף השישי הן יתמודדו על המקום השלישי. וינגייט תצא לחולון למשחק על המקום החמישי, ראשל"צ תצא לכאוכב וביום רביעי המחזור יושלם כשרעננה תארח את חיפה.

נוער: ניצחון לגלבוע על עמק יזרעאל
נוער לאומית
גם השבוע משחק ישיר בצמרת הבית העליון בין המקום השני לשלישי, נגמר כאמור בניצחון האדומים. רעננה עלתה למקום השמיני עם ניצחון על ראשל"צ איציק והפסד של נתניה להפועל ת"א, ירושלים הביסה את הרצליה ועלתה למקום הרביעי. ניצחון ביתי לגליל מול ראשל"צ עופר, ניצחון חוץ למכבי ת"א בנס ציונה.

"חשבתי על הרגע שבו אני אחלים ואחזור לשחק"
נערות לאומית
אחרי שניצחה בפעם השניה בחייה את מחלת הסרטן, חזרה העונה שירז הדר לקבוצת הנערות של הפועל כפ"ס. השחקנית בת ה17, שסובלת מעיוורון בעין ימין, מטורפת על כדורסל ולא תיתן לשום דבר להפריד אותו ממנה. כתבת וידאו.

נוער: הפועל ת"א גברה על רעננה
נוער לאומית
האדומים גברו על רעננה במשחק חשוב בחלק התחתון של הטבלה שיכול להשפיע על הכניסה לפליאוף. נס ציונה וגלבוע מעיינות שומרות על מקומן בצמרת עם ניצחונות על בני הרצליה וראשל"צ איציק, מכבי ת"א עדיין מושלמת ועמק יזרעאל חוזרת לנצח אחרי שהפסידה לה שבוע שעבר.

נערות: קלאסיקו במחזור הקרוב
נערות לאומית
השבוע האחרון בו ניצחה ראשל"צ בחצי גמר הגביע ב-39 הפרש ואת גלבוע מעיינות וכשרעננה ניצחה את כאוכב עם 91 נקודות בהתקפה הן הבניה לקראת ה"קלאסיקו" שיתקיים במחזור הקרוב בין השתיים. רמה"ש שהפסידה בחולון והאקדמיה שחזרו לנצח וגברו על חיפה ייפגשו למשחק מרתק על המקום הרביעי. עוד במחזור חיפה תארח את הגלבוע וכאוכב את חולון. ביום רביעי רעננה תארח את הגולמין בחצי גמר הגביע אליו מגיעה ביתרון 35 הפרש.

היום לפני
2000 - משתיים לארבעה
1957 - הדרום הארוך
ספסלונים
חיים בסרט

נבחרת הכיסאות גלגלים באליפות אירופה
לוח תוצאות
הפינה שלנו
מי אנחנו
כתבים
תודה
פרסמו אצלנו
כתבו אלינו
פרויקט עשור לספסל© כל הזכויות שמורות