ארד לנבחרת הצעירה בכיסאות גלגלים

אחרי ההפסד המאכזב לגרמניה בחצי הגמר, חזרה הנבחרת שלנו לנצח היום במשחק על המקום השלישי מול טורקיה. המשחק היה סופר צמוד, אבל שוב יכולת המאני טיים של ישראל הובילה לריצת 8-0 שסידרה לה הופעה על הפודיום. בנוסף - עמית ויגודה נבחר לחמישיית הטורניר. (צילום: ההתאחדות לספורט נכים)


| לילך וייס


פתיחה נהדרת לקיץ של הנבחרות הצעירות באירופה - כשהנבחרת עד גיל 23 בכיסאות גלגלים סיימה במקום השלישי באליפות אירופה. הנבחרת סיימה את האליפות עם 4 נצחונות והפסד בודד (בחצי הגמר), כולל ניצחון כפול על אלופת אירופה היוצאת מטורקיה. היום הגיע הניצחון השני על טורקיה, שהוביל כאמור למדליית הארד - 60:59. המשחק היה שקול מאוד והפכפך, וכ-5 דקות לסיום הטורקים הובילו ב-5 הפרש. מקס פקרמן עם חטיפה וסל ועמית ויגודה עם 4 נקודות הובילו ריצת 8-0 של ישראל שהחזירה אותה ליתרון 3, כחצי דקה לסיום. הטורקים עוד הצליחו לצמצם לנקודה בלבד, אבל בסיום היתרון כאמור נשאר ישראלי.

קלעו לישראל: עמית ויגודה 23 (6 רב', 5 אס'), ראדי דגמין 11 (4 רב'), ארתור חסון (4 רב') ואיברהים בהו 6 כ"א, עידו מימון (5 רב') ומקס פקרמן (4 רב', 3 חט') 5 כ"א, מאור לסרי ונדב מנחם 2 כ"א.

מאוחר יותר בטקס סיום האליפות נבחר עמית ויגודה לחמישיית הטורניר. וידוגה סיים את האליפות עם 21.4 נקודות בממוצע, ודורג שלישי באליפות בקטגוריה זו.