אריאל לקח את ראשל"צ לגמר

סל באזר מטורף של אדם אריאל סידר לכתומים ניצחון דרמטי במיוחד בדרך לגמר הפיינל פור. קודם לכן קיבלנו משחק הפכפך כשירושלים שלא הופיעה למחצית הראשונה כבר מצאה את עצמה בפיגור 20, אבל הצליחה לחזור ולהוביל. ואחרי רבע אחרון צמוד - הגיע אחד אדם אריאל. (צילום: הראל שורצברג)


| אדי מינץ

 

רכבת? לא היתה. חישמול וכאלה. חניה לעומת זאת-בשפע. גם מסיכות לא חסר. הסדר? מופתי, הפליי ליסט משובח והסאונד אגדי. אפילו מים מחלקים. פיינל פור בתקופת קורונה - יצאנו לדרך.

תחילת משחק והריסון כבר עם 3 סוכריות. הנקינס ובלייזר חוגגים וכבר אחרי 3.5 דקות דו ספרתי, 3:13. קטש מחפש את ההגנה שלו. לא מוצא. אמצע ראשון 6:15 כתום. הנקינס כבר אמרנו? הטבעה. פארגו עולה להציל את המולדת ומשליש פעמיים. המילטון מיישם טראש טוק לפארגו וטרי, מונרו עושה חיים בצבע. סוף ראשון 17:32.

קטש מנסה חילופים ועוד חילופים וכלום לא יעבוד אם לא שומרים. הריסון עם שלשה במעבר קובע 19:41 ופסק זמן אדום. שלישית של מונרו ובלייזר מאלצת את גודס להרכב נמוך, אמצע שני 27:44. 0-16 במתפרצות לכתומים. הולנד, פלדין וטרי קולעים וירושלים מורידה למחצית בפער סביר, 37:50. יש למה לחכות.

ירושלים עולה מחדרי ההלבשה יותר חדה והולנד את פלדין מורידים לחד ספרתי. המילטון ובריימו מחליפים שלשות, אמצע רבע 56:64 כתום. בריימו ממשיך לחגוג על מונרו ושלושת העבירות שלו, בלאט ופלדין משלישים והריסון ממשיך להחטיא. שלשות פארגו ומהפך, 72:70 אדום. סוף שלישי 78:77 ירושלים.

תחילת רביעי ונדנדה. עד שטישמן בשלשה שובר שוויון, 82:86 כתום. אמצע רביעי 84:88. המילטון חוזר מהכפור אבל מי שעושה סל הוא שוב טישמן. ראשון מאיטה את הקצב אבל פארגו בלתי ניתן לעצירה. 17 שניות לסיום הריסון עושה 2/2 וזה נראה גמור. 92:97. אמרנו פארגו, אמרנו שלשה וחדירה, 97:97 ענק ופסק גודס, 1.1 שניות לסיום. מונרו מוציא לאריאל שמספיק למעוד ליציע ולהרים שלשה שמאושרת אחרי וידיאו למרות שלי נראה שמפעיל השעון פשוט נרדם. אבל ראשון עולה בזכות כי היא שיחקה טוב יותר.