הערב בארצית: צפת מגיעה לעכו

אנחנו עוד קוראים לזה "מחזור רגוע". עוד בצפון: דרבי 09 בין חדרה לכפר סבא, נעם תנסה להתאושש מול עמק חפר וקרב פוטנציאל-מרכז-טבלה מעניין בין העולות החדשות קריית אונו לגלבוע ברוש. בדרום: רמלה תארח את רחובות בשחזור גמר הפלייאוף מלפני 4 שנים (מחר), לוד מגיעה לגבעת שמואל.


| אדי מינץ, ענר חתואל

 

דרום

מכבי עירוני ר"ג – מכבי שדרות (19:00, זיסמן, ר"ג)
אליצור נחל שורק – מכבי שוהם (20:00, יד בנימין)
אליצור גבעת שמואל – הפועל לוד (20:30, בי"ס נריה, גבע"ש)
מכבי מכבים/רעות – מכבי אליצור פ"ת (20:30, תיכון מור, מודיעין)
אליצור רמלה – מכבי רחובות (יום שני, 19:30, קרית מנחם, רמלה)
הפועל חבל איילות – מכבי מעלה אדומים (יום שלישי, 19:00, קיבוץ יטבתה)

למכבי רחובות היומרנית לקח מחזור אחד בלבד להשתלט על המקום הראשון אחרי שהתעללה בצעירי שדרות וניצחה בכמעט 60 הפרש, והפעם תיסע הרבה יותר קרוב למפגש עם אליצור רמלה שחזרה מיד בנימין עם תבוסה קשה לא פחות. משחק מעניין נוסף יתקיים בגבעת שמואל שם הקבוצה המקומית שניצחה בדרבי האזורי את מכבי פ"ת תנסה לגבור גם על הפועל לוד החזקה שנראתה מצוין בניצחון הביתי על חבל איילות. ר"ג תארח את שדרות ומכבים רעות את פ"ת, כשאת המחזור ינעלו לנו ביום שלישי חבל איילות ומעל אדומים.

 

צפון

הפועל עכו - מ.ס. צפת (19:00, משה שרת, עכו)
הפועל מעלות - הפועל כפר קאסם (19:30, הזית, מעלות)
מכבי חדרה - הפועל כפ"ס (20:00, תיכון חדרה)
מכבי קרית ביאליק - בית"ר כפר יונה (20:00, הרקפות, קרית ביאליק)
עירוני 'שיקו' קרית אונו - הפועל גלבוע מעיינות ברוש (20:30, עלומים, קרית אונו)
הפועל נעם - הפועל עמק חפר (שלישי, 20:00, חט"ב יערת העמק, מגדל העמק)

המחזור הארצי השני בצפון יפגיש את שתי הבכירות הצפוניות, עכו וצפת, ויצפין את המנצחת הגדולה של השבוע שעבר, כפר קאסם, למעלות. גם כפר יונה תעלה מהשרון לקריות להתארח בביאליק. המועמדת הבכירה לעלות, כפ״ס, תצפין בקטנה לחדרה ובק.אונו יפגשו שתי העולות החדשות (אונו וגלבוע) לאחר ניצחונות יפים במחזור הפתיחה. במשחק האחרון במחוז יהיה רק ביום שלישי ויפגיש באולם יערת העמק במגדל העמק את המארחת עם עמק חפר. אז מי תשאר מושלמת אחרי שני מחזורים? נעדכן. בהצלחה לכולם.