ארצית: היכונו לחצי גמר הגביע

גביע האיגוד, שמשחקיו החלו אי שם באוקטובר, מתקדם עוד צעד אחד איטי לעבר השלמתו. השבוע הנוכחי יוקדש למשחקי חצי הגמר, שייערך במתכונת בית-חוץ. בצפון פיינליסטית אשתקד מכבי חדרה תשחק מול צפת שגם לה היסטוריה בגמר, בדרום נחל שורק תנסה להפתיע את ר"ג שהפסידה רק פעם אחת העונה..


| ענר חתואל

המשחקים:

מכבי חדרה – הפועל צפת (מוצ'ש, 19:45, תיכון חדרה). הגומלין ביום חמישי (20:00) בצפת.
אליצור נחל שורק – מכבי עירוני רמת גן (יום א', 20:00, יד בנימין). הגומלין ביום חמישי (19:30) בר"ג

 

בצד הצפוני, יתמודדו מכבי חדרה, פיינליסטית העונה שעברה, והפועל צפת שביקרה במעמד הגמר ב-2015, כשעדיין שיחקה בליגה א' (והפסידה). בליגה הקבוצות נפגשו פעמיים וכל קבוצה ניצחה בביתה, מה שהופך את המשחק הזה לפתוח למדי. חדרה שהדיחה בדרך לכאן שלוש קבוצות מצמרת הטבלה הארצית, כפר קאסם, כפר יונה והפועל כפר סבא, תשאף להמשיך במסע ההצלחות שלה במפעל. צפת מנגד הדיחה בדרך את מוליכת הטבלה מעכו את הפועל מעלות וברבע הגמר את מגדל העמק.

בצד הדרומי, מוליכת הטבלה עירוני רמת גן, ממשיכה בדרכה אל דאבל אפשרי כשתתמודד במפגש הכפול מול העולה החדשה אליצור נחל שורק. ר"ג שעברה בדרך לכאן את הפועל עודפים (מליגה א') מכבי פ"ת, קרית אונו ואת מכבי רחובות ברבע הגמר, ניצחה בחוץ את נחל שורק במפגש הראשון בליגה ולמרות שלגביע חוקים משלו וכו,' היא פייבוריטית ברורה גם במפגש הזה. נחל שורק לה זו הופעה היסטורית במעמד, עברה בדרך לכאן את באר טוביה (ליגה א'), את מכבים/רעות, מעלה אדומים וחבל איילות ברבע הגמר, משחקת ללא לחץ ותנסה להפתיע ולרשום עוד הישג היסטורי למועדון הצעיר הזה.