ארצית: הצהרת כוונות של יבנה

אחרי שנפרדה מהליגה הלאומית וחזרה לארצית - הקבוצה מהשפלה כבר חושבת קדימה, ולפי ההחתמות שלה עד כה - זה ברור לאן היא מכוונת. יבנה החתימה שניים מהשחקנים הטובים שהיו העונה בארצית צפון, גרנט גרינברג ואיתי קרביוב, שניהם סיימו בתוך חמישיית העונה של המחוז. עוד במחוז הדרומי: מאמן חדש ל-לוד, המשכיות באשקלון וברמלה. בצפון: חן אחרק ממשיך בשומרון.


| safsal

 

כמעט 3 שבועות עברו מאז הסתיימה העונה בארצית, ויש מי שכבר עובדות במרץ לקראת העונה הבאה.אחרי שנפרדה מהליגה הלאומית וחזרה לארצית - אליצור יבנה כבר חושבת קדימה, ולפי ההחתמות שלה עד כה - זה ברור לאן היא מכוונת. הקבוצה מהשפלה החתימה שניים מהשחקנים הטובים שהיו העונה בארצית צפון, שניהם סיימו בתוך חמישיית העונה של המחוז.

הראשון שהוחתם כבר לפני שבוע הוא הגארד גרנט גרינברג. המתאזרח (27, 1.88) שהגיע לארץ לפני כשנתיים היה אחד הקלעים המובילים בליגה גם בעונתו בר"ג וגם בעונה החולפת במכבי כרמיאל, והיה אחד מהגורמים הבולטים שסייעו לצפונים לשרוד בליגה. השני הוא שם חם שכבר שנים מוביל קבוצות לצמרת וחתום גם על שתי עליות - איתי קרביוב. הפורוורד הותיק (36, 1.98) נחשב כבר שנים לאחד השחקנים הטובים בליגה, ולא נתחיל לפרט כמה פעמים הופיע אצלנו במצטייני העונה. בשנתיים האחרונות שיחק בהפועל כפ"ס שהייתה כפסע מלעלות לליגה השניה, ולפני זה עבר ברמה"ש (עונה שהסתיימה בעליה), נתניה, הוד"ש, כפר יונה, רעננה (שגם איתה עלה ליגה) ועוד.

בשאר קבוצות הליגה העניינים עדיין שקטים יחסית, אבל גם שם יש כמה עידכונים. הפתעת העונה מהמחוז הדרומי א.ס. אשקלון השאירה לעונה נוספת את עידן דניאל המאמן שהוביל אותה העונה וגם העלה אותה עונה לפני כן מליגה א'. מנגד הפועל לוד בחרה לעשות שינוי על הקווים, כשהחתימה את אופיר פלצמן במקומו של רועי קארש. פלצמן אימן בעונה החולפת את הפועל כפר קאסם מהמחוז הצפוני, ובעבר גם אימן את הפועל חבל מודיעין איתה זכה באליפות המחוז הדרומי. בגזרת השחקנים חן אחרק (24, 1.92) ימשיך לעונה נוספת באליצור מ.א. שומרון, ליעד משען (24, 1.93) ימשיך באליצור רמלה.