ארצית: חיזוקים בצמרת הדרומית

הפועל לוד צירפה לשורותיה השבוע 4 שחקנים חדשים - אמיתי לוי, סול לשם ותומר דרוקר שמגיעים מהלאומית, ועומר כהן שמגיע מהמחוז הצפוני של הליגה שם שיחק במדי עמק חפר. הפתעת העונה א.ס. אשקלון החתימה את תומר אברמוביץ מגבע"ש והאריכה חוזה לבוגר מחלקת הנוער בא אסייג.


| safsal

 

שבוע עמוד במחוז הדרומי של הליגה הארצית. נתחיל מהפועל לוד, שלאחר חילופי המאמנים התחילה לעבוד במרץ גם על הסגל שלה. השבוע הקבוצה מהשפלה הייתה פעילה מאוד עם לא פחות מ-4 החתמות. נתחיל מהפורוורד סול לשם (24, 2.00), ששיחק העונה באליצור יבנה מהליגה הלאומית. לשם בוגר מחלקת הנוער של רעננה, עבר בנבחרות הצעירות של ישראל, שיחק בעבר גם בגבע"ש, ר"גבעתיים וקרית גת בליגת העל. שחקן נוסף שמצטרף ללוד מיבנה הוא אמיתי לוי (24, 1.93), שחוזר לקדנציה נוספת בלוד אחרי ששיחק בה בעונת 16/17. לאחר מכן שיחק בארצית גם בגזר נען, שדרות איתה העפיל לגמר הפלייאוף, ומכבי עירוני ר"ג איתה העפילה לליגה הלאומית בסיום עונת הקורונה.

עוד שחקן שיורד מהלאומית ל-לוד הוא הגארד תומר דרוקר (23, 1.85).  דרוקר, הבן של המאמן שרון דרוקר, שיחק בשנתיים האחרונות במדי הפועל ר"גבעתייים מהלאומית. לפני כן בעונת 18/19 זכה בגביע האיגוד עם מכבי שוהם. ואחרון חביב לבנתיים הוא הסנטר עומר כהן (23, 2.03) ששיחק העונה בעמק חפר במחוז הצפוני, ועשה צרות בצבע ליריבות.

 

קבוצת צמרת נוספת שהיתה לנו העונה בדרום והתחילה לעבוד היא א.ס. אשקלון, שתנסה גם העונה להתבסס על שחקני הבית. דוגמא ראשונה לכך היא הארכת החוזה של בוגר מחלקת הנוער המקומית בר אסייג (22, 1.95), שממשיך לעונה שלישית במדי הקבוצה הבוגרת. אסייג היה חלק מהקבוצה עוד כששיחקה בליגה א' ועלה איתה לארצית. כמו כן הקבוצה צירפה את הרכז תומר אברמוביץ (20, 1.84) ששיחק העונה בעירוני נס ציונה מליגת העל ובכרטיס כפול בגבע"ש.