ארצית: חיזוק כפול ללוד ונעם

הפועל נעם החזירה לקדנציה נוספת את עומר אל-על ובן אלאף, ששיחקו בהפועל מגדל העמק בלאומית. הפועל לוד צרפה צמד עשיר בניסיון - גור פורת ואופיר פרחי. לאחר שהוסכם מתווה הליגות החצי מקצועניות, הליגה צפויה להיפתח כסידרה בחודש אוקטובר. (צילום: לימור מלינוף)


| safsal

 

רגע לפני שהאימונים לקראת עונת 20/21 יוצאים לדרך, הפועל לוד מעבירה הילוך ומתחמשת בשני וטרנים שאולי יאותגרו מהקצב, אבל בהחלט יתרמו המון מהניסיון והיכולת שלהם לחבורה המתגבשת בלוד: הרכז אופיר פרחי והפורוורד גור פורת. שניהם, אגב, מצטרפים לארז מרקוביץ׳ בן ה- 42 שחתם בקבוצה לעונה נוספת לאחרונה ויהווה את העוגן למשולש הוטרנים של קארש.

פרחי, ובעיקר פורת, הסתובבו לא מעט בליגה הזו בשנים האחרונות. tשתקד חילק פורת (40, 1.97) את העונה בין הפועל כפר קאסם למכבי רחובות. את מדיה של האחרונה לבש לאורך מרבית השנים האחרונות, הן בליגה הארצית והן בליגה השניה, וסיים את העונה במקום השני בטבלה. פרחי (34, 1.87) שיחק אשתקדי במדי אליצור נחל שורק, אליה הגיע אחרי שנתיים נהדרות ברמת השרון - איתה עלה ללאומית, ובמכבי שדרות - אותה הוביל לגמר הפלייאוף.

בצפון הפועל נעם צירפה את צמד שחקנים ששיתף פעולה בעונת 17/18 בהפועל מגדל העמק בלאומית. הראשון הוא עומר אל-על (26, 1.80), ששיחק עם מגדל העמק גם בארצית ב-18/19, והעונה שיחק במחוז הדרומי בארצית במדי אליצור נחל שורק שם קלע קרוב ל-12.5 נקודות למשחק. השני הוא בן אלאף (26, 2.04) ששיחק בעונה החולפת בהפועל עכו, שסיימה את העונה במקום הראשונה ועלתה ללאומית. נעם צירפה גם את רועי עמור (26, 1.92) ששיחק בעונה החולפת בהפועל גלבוע ברוש. גם עמור היה בעונת 17/18 בלאומית, במדי גליל עליון.