ארצית: כפר יונה מכוונת גבוה

הקבוצה של אילן ברקוביץ׳ קרובה להשלים את סגל השחקנים שלה לעונה הקרובה ונראה שגם השנה שום דבר לא ימנע ממנה להיאבק במרומי הטבלה. אחרי שהודיעה על המשכיות של 7 שחקנים, השבוע גם הצטרפו לסגל 3 שמות חדשים - תומר רבינוביץ׳, נמרוד רינסקי ובן ספוקוני.


| safsal

 

בזמן ששתי היורדות מהליגה הלאומית עדיין מתניעות, יש מי שכבר נמצאת צעד אחד לפני וקרובה להשלים את סגל השחקנים שלה לעונה הקרובה. רק בסוף השבוע הודיעה כפר יונה על השארתם של אילן ברקוביץ׳ (מאמן-שחקן), אופיר הובר, ניר כהן, אור זינדרמן, ליאור סידס ותמיר אזולאי - ובינתיים הספיקה להשלים עוד 3 החתמות מעניינות.

מי שחוזר לקדנציה נוספת בכפר הוא תומר רבינוביץ׳ (37, 2.00 עם נעליים וקוצים בשיער), ששיתף פעולה עם אילן ברקוביץ׳ במשך קרוב לעשור. השניים רשמו עליה משותפת ללאומית עם הפועל ר״ג / גבעתיים, עליה ללאומית וזכיה בגביע האיגוד עם א.ס. רמת השרון, ועליה לארצית עם אליצור רמלה. בסיבוב הקודם שלו בצהוב-כחול סייע לקבוצה לרשום את עונתה הטובה בליגה (מקום שני). בשנים האחרונות שיחק בליגה א׳, כשבעונה האחרונה שלו בארצית במדי פ"ת הגיע עם הקבוצה עד חצי גמר הפלייאוף.

גם לרכז בן ספוקוני (20, 1.87) יש עבר משותף עם אילן ברקוביץ, שאימן אותו בנוער של נתניה. ולא רק זה, ספקוני יליד כבר יונה ובעצם חוזר למועדון נעוריו בו גדל. את גיל הנוער העביר באליצור עירוני נתניה וגם עלה לשחק בבוגרים של המועדון, וב-3 השנים האחרונות היה חלק מהקבוצה בליגה הלאומית. המצטרף השלישי הוא נמרוד רינסקי (26, 1.90), ששיחק לפני שנתיים אצל השכנה מעמק חפר ועבר גם בליגה הלאומית במדי רעננה ומגדל העמק.

עם רצף ההחתמות האחרון, משלימה כפר יונה באופן כמעט מלא את סגל שחקניה לעונה הקרובה. את העונה הקודמת סיימה הקבוצה במקום הרביעי בטבלה, ואין ספק שההמשכיות המעניינת בסגל - יחד עם העובדה שהרבה מהפוקוס יוסט השנה למחוז הדרומי של הליגה - לכפר יונה יש סיכוי של ממש לקחת את העונה זו צעד אחד קדימה. ונזכיר לכם - שאם לא תהיה קורונה בחודש ספטמבר - יש סיכוי לא רע שיהיה לנו פלייאוף בחודש מאי.