ארצית: מחזור מלא בדרום

תאמינו או לאף הערב זה קורה. אחרי מחזורים חצויים בדרום ומחזורים כמעט (בכל זאת, קורונה) מלאים בצפון, הערב העניינים יתאזנו עם שישה משחקים במחוז הדרומי ושלושה בלבד בצפוני (השלמות בהמשך השבוע). במוקד - פ"ת נגד שוהם בדרום ושומרון נגד צפת בצפון.


| אלירן כהן

 

צפון:
מכבי חדרה - אליצור גבע"ש (20:00, אינרבוקס חדרה)
מכבי עירוני כרמיאל - הפועל מגדל יזרעאל (20:00, היכל הורוביץ כרמיאל)
אליצור מ.א. שומרון - מ.ס. צפת (20:00, תפוח)

 

דרום:
מכבי אליצור פ"ת - מכבי שהם (19:00, עולמות פ"ת)
אליצור רמלה - עצמה מודיעין (19:30, קרית מנחם רמלה)
הפועל חבל איילות - מכבי רחובות (20:00, יוטבתה)
א.ס. אשקלון - מכבי מעלה אדומים (20:00, מקיף ה' אשקלון)
מכבי שדרות - אליצור נחל שורק (20:30, יד בנימין)
מכבי מכבים רעות - הפועל לוד (20:30, תיכון מור רעות)

 

מאוד קשה לדבר על מונחי צמרת ותחתית כרגע בדרום, אבל ננסה. מכבי רחובות תתארח בחבל איילות למשחק חוץ קשה ותקווה להמשיך במומנטום ולהשיג את ניצחונה החמישי בחמישה משחקים. מכבי אליצור פ"ת תארח בביתה את מכבי שוהם (0-2) ותקווה להמשיך לנצח כדי להשאר צמודה לרחובות בצמרת, וגם מעלה אדומים תחזור לפרקט (שיחקה משחק אחד בלבד עד כה העונה), כשתתארח באשקלון.

שלוש קבוצות ינסו להשיג את ניצחונן הראשון העונה. אליצור נחל שורק, שקיימה בינתיים שני משחקים בלבד (שניהם בחוץ, שניהם נגד יריבות קשות), תתארח בשדרות, כלומר - באולמה הביתי, שכן שדרות מארחת את משחקי הבית שלה בנחל שורק, ותקווה לסיים הפעם בצד המחייך. אליצור רמלה, שגם כן ערכה העונה רק משחק אחד, תארח בקרית מנחם את עצמה מודיעין, והדרך של מכבים רעות (3 הפסדים ב- 3 משחקים) לניצחון הראשון העונה צפויה לעבור משוכה לא פשוטה במשחק ביתי נגד הפועל לוד, שהתחזקה ברז ניסים כהן (שוחרר מביאליק) ושגיא טאבו.

במחוז הצפוני, גבעת שמואל תגיע לחדרה ותקווה לצאת משם עם נצחונה הראשון העונה (4 הפסדים ב- 4 משחקים). מגדל יזרעאל (2 נצחונות ב- 2 משחקים) תארח את כרמיאל (2 הפסדים ב- 2 משחקים) ותקווה לא למעוד בדרך חזרה לצמרת, וקרב מעניין במיוחד צפוי בין מ.א. שומרון - אחת משתי הפתעות העונה עד כה (4 נצחונות ב- 4 משחקים) להפועל צפת, שמתקשה לשמור על יציבות (2 נצחונות ב- 2 משחקים) ותרצה לעלות שוב על דרך המלך.