ארצית: מחזור מלא? היינו כחולמים!

טוב, כמעט. לא פחות מ- 11 משחקים אמורים להתקיים מחר (ראשון) במסגרת המחזור ה- 18 בארצית, אחד זז ליום שלישי. בקטנה. בצפון: קרבות מרתקים בין כפר קאסם לצפת ובין שומרון לכפר יונה. בדרום: רחובות מגיעה לרמלה, מעלה אדומים בנחל שורק. (צילום: דיגישארק)


| אלירן כהן

 

צפון:

הפועל כפ"ס - אליצור גבע"ש (19:00, היובל, כפ"ס)
הפועל כפר קאסם - מ.ס. צפת (19:30, ביה"ס מקיף כפר קאסם)
אליצור מ.א. שומרון - בית"ר כפר יונה (20:00, סלעית)
מכבי קרית ביאליק - הפועל מגדל יזרעאל (20:00, הרקפות קרית ביאליק)
מכבי חדרה - מכבי עירוני כרמיאל (20:30, אנרבוקס חדרה)
הפועל גלבוש ברוש - הפועל עמק חפר (20:30, עין חרוד)

 

דרום:

הפועל לוד - מכבי שדרות (19:30, תיכון מדעים לוד)
אליצור נחל שורק - מכבי מעלה אדומים (20:00, יד בנימין)
אליצור רמלה - מכבי רחובות (20:00, קרית מנחם רמלה)
א.ס. אשקלון - מכבי שהם (20:30, מקיף ה' אשקלון)
עירוני 'שיקו' קרית אונו - עצמה מודיעין (20:30, עלומים קרית אונו)
מכבי מכבים רעות - הפועל חבל איילות (שלישי, 18:30, תיכון מור רעות)

 

אז מה צפוי לנו הפעם?

במוקד המשחקים בצפון תארח אליצור שומרון את בית"ר כפר יונה - שתי קבוצות שחלקו עד לאחרונה את המקום הראשון בטבלה והודחו משם ע"י עמק חפר - הראשונה בשל משחק שלא שוחק במחזור האחרון והשניה בשל הפסד לכפר סבא אחרי רצף של שישה נצחונות. עוד קרב מעניין במיוחד צפוי בין כפר קאסם לצפת, כפר קאסם הפסידה במחזור האחרון לעמק חפר, ואילו צפת מגיעה אחרי ניצחון. שתיהן עדיין עם מעט משחקים באופן יחסי.

גבעת שמואל שכבר טיפסה למקום החמישי תארח את כפר סבא, מגדל יזרעאל ששיחקה עד כה ארבעה משחקים בלבד תתארח בביאליק, כרמיאל תגיע לחדרה לקרב מרכז טבלה טיפוסי, וגלבוע ברוש תנסה לעצור את עמק חפר, הקבוצה הלוהטת בליגה, בקרב מסקרן מאוד בין שתי הקבוצות הצעירות במחוז.

בדרום - כאמור - חמישה משחקים. רמלה שקצת איבדה גובה תנסה להדביק את הפער מהצמרת כשתארח את מכבי רחובות, במשחק שעשוי לפתוח מחדש את המאבקים בצמרת מחד, או לסיים את העונה של רמלה מאידך. מעלה אדומים, שניצחה את שדרות ברביעי האחרון, תתארח בנחל שורק , שאיכשהו הפכה להיות נועלת הטבלה, ותקווה לצאת משם בשלום ולשמור על מאזן מושלם, כשגם הפועל לוד תקווה לשמור על מקומה בחלק העליון של הטבלה במשחק שעל הנייר אמור להיות נוח מבחינתה.

מי שיכולה להמשיך בדהירה קדימה היא קריית אונו, ששיחקה עד כה 7 משחקים בלבד אבל מחזיקה במאזן נהדר של 5/7 ותארח את עצמה מודיעין. מכבי שהם תתארח באשקלון, ובשלישי, כאמור, תצא חבל איילות למשחק חוץ נגד מכבים רעות.

מוכר לכם המחזור הזה? האמת היא שבקריאה נוספת, הוא נשמע בדיוק כמו המחזור שפתח את החצי הראשון וההזוי של העונה הזאת. בואו נקווה כולנו שהוא יפתח מחר חצי שני ומרענן הרבה יותר.