ארצית: מחזור קורונה

עוד לא התחלנו את העונה וכבר יש לנו בלאגן - עם (נכון להרגע) 3 משחקים שנדחו. אז איפה כן יהיה כדורסל? מ.א. שומרון וגבע"ש יפגשו בדרבי של אליצור, .משחק מעניין יהיה בין כפר יונה לביאליק שמגיעות אחרי הפסדים. בדרום פתח תקווה פותחת עונה מול חבל איילות, אשקלון מחפשת ניצחון ראשון בבית מול לוד ומכבים רעות נגד רחובות.


| safsal

צפון:

הפועל כפר סבא - הפועל עמק חפר (19:00, היובל)
מכבי קרית ביאליק - בית"ר כפר יונה (20:00, הרקפות)
מכבי חדרה - הפועל מגדל יזרעאל (20:00, אנרבוקס)
אליצור מ.א. שומרון - אליצור גבעת שמואל (20:00, תפוח)
הפועל גלבוע ברוש - מ.ס. צפת (20:30, עין חרוד)
הפועל מעלות - מכבי עירוני כרמיאל נדחה עקב קורונה

 

דרום:

מכבי אליצור פתח תקוה - הפועל חבל איילות (17:30, עולמות)
א.ס. אשקלון - הפועל לוד (19:30, מקיף ה')
מכבי מכבים רעות - מכבי רחובות (20:30, תיכון מור רעות)
מכבי שדרות - עצמה מודיעין (שלישי, 20:30, יד בנימין)
עירוני קרית אונו - מכבי מעלה אדומים נדחה בגלל קורונה
אליצור רמלה - מכבי שהם נדחה בגלל קורונה

 

בלי משחקי עונה הפעם, אבל עם מספיק אקשן מובטח. במוקד משחקי הערב בצפון: שתיים ממאוכזבות השבוע שעבר, ביאליק וכפר יונה, יפגשו בקריות וינסו להשיג ניצחון ראשון העונה. ב"דרבי המגזר הדתי" תארח אליצור שומרון את אליצור גבעת שמואל, הפועל מעלות היתה אמורה לפתוח את העונה מול כרמיאל אבל נכנסה לבידוד בעקבות שחקן מאומת. עוד הערב בצפון: הפועל כפר סבא תארח בביתה את עמק חפר הצעירה, מגדל יזרעאל תגיע לאזור חיוב 09 ותתארח בחדרה, והפועל גלבוע / ברוש תקווה להמשיך במומנטום מול צפת, שנראה שהגיעה השנה דרוכה מתמיד.

במחוז הדרומי יתקיימו הערב שלושה משחקים בלבד. פתח תקווה תעלה לראשונה העונה לפרקט ותארח את חבל איילות במשחק שיפתח את הערב. אשקלון תנסה לרשון ניצחון ראשון העונה כשתארח בביתה את לוד ורחובות תקווה לא למעוד נגד חבל מודיעין / מכבים רעות. שני משחקים נדחו למועד לא ידוע. המשחק בין רמלה לשוהם נדחה בשל העובדה שרמלה הוכרזה כעיר כתומה. המשחק בין קריית אונו למעלה אדומים יידחה גם הוא בשל העובדה ששניים משחקניה של מעלה אדומים נמצאו חיוביים לקורונה. ביום שלישי תארח שדרות את עצמה מודיעין למשחק שינעל את המחזור.