ארצית: נצחונות לחפר וכפ"ס

3 משחקי השלמה אמש בליגה הארצית. בצפון עמק חפר המשיכה במומנטום עם ניצחון חמישי ברציפות כשגברה בחוץ על מכבי קרית ביאליק, הפועל כפ"ס גם היא לא התקשתה לחזור ממעלות עם הנקודות. בדרום מעלה אדומים ניצחה את שדרות אחרי מחצית שניה חד צדדית. (צילום: פרטי)


| safsal

 

הפועל מעלות - הפועל כפ"ס 81:67

כפ"ס למרות סגל פצוע רושמת נצחון חמישי העונה שמעלה אותה למעלה בטבלה. מעלות מנגד עדיין לא מצאה ניצחון העונה. למרות שעל הנייר מדובר במשחק קצוות, המחצית הראשונה היתה צמוד יחסית כשכפ"ס מובילה אבל מעלות נשארת קרובה אליה, ובמחצית 34:32 לשרונים. במחצית השניה האורחים החילו להעיף שלשות, מעלות לא עמדה בקצב ומהר מאוד הפער צמח לדו ספרתי וגדל עד הסיום.

קלעו לכפ"ס: איתי קרביוב 20 (20 רב', 6 אס'),בר אזולאי 17, אור מורדוך 15, יונתן לוי 11, שגיב גורמן 5, נדב פינקל, ליאור ברקוביץ' וטמיר אריאלי (9 אס') 3 כ"א, טל חדד ועומר שלו 2 כ"א.

 

מכבי קרית ביאליק - הפועל עמק חפר 102:79

עמק חפר ממשיכה במומנטום עם ניצחון חמישי ברציפות על קרית ביאליק שממשיכה להסתבך בתחתית.

קלעו לעמק חפר: דייזי ברמור ג'וניור 25, שוהם גת 21, דוד סבטייב 14, אביתר מור יוסף 11, אלון לבנון 10, עומר ויצמן 6, אדם ישראלסתם וקורן משה 5 כ"א, אריאל אייזיק 3, נועם יעקוב ואנטון אגייב 1 כ"א.

 

מכבי מעלה אדומים - מכבי שדרות 65:83

מעלה אדומים אירחה למשחק השלמה את שדרות במשחק קצוות. על הנייר היה אמור להיות משחק קליל לקבוצה המקומית, אך הם פתחו חלש את המשחק ושדרות עלו ליתרון 11:4 לאחר 3 דקות. מעלה אדומים חזרו לשטוף בהתקפה וסלים של דור ענבי ושמחה הלפרט החזירו את היתרון למקומיים ובסיום הרבע הראשון 19:25 מקומי.

לרבע השני עלו שדרות טוב יותר ונקודות של עמית בן דהן ואורי גרמיזו החזירו להם את היתרון. מעלה אדומים התקשו למצוא את הסל ברבע הזה במשחק מסורבל ושדרות עלו ליתרון 36:29. לקראת המחצית ריצת 0-9 של מעלה אדומים החזיר לה את היתרון ובמחצית 36:38 למקומיים. 

לא ידוע מה נאמר במחצית בחדר ההלבשה' אך ברבע השלישי המקומיים יצאו כמו מלוע של תותח וברבע התקפי והגנתי יוצא מן הכלל ברחו מהר ליתרון דו ספרתי. שמחה הלפרט וברק אוריון המשיכו להיות נהדרים אצל המקומיים ובסיום הרבע השלישי 52:67 למעלה. הרבע האחרון גם נפתח בבליץ מקומי בעזרתם של דור ענבי ונדב בלש במשחק הגנתי נהדר (6 חטיפות) ואלה דאגו לגארבג' טיים ארוך. בסיום מעלה אדומים נשארת מושלמת לאחר 6 משחקים עם ניצחון 65:83

קלעו למעלה אדומים: שמחה הלפרט 25, ברק אוריון 19, דור ענבי 16, יבגני חולודוב יוחאי צוקרמן 7 כ"א, עידו אזולאי 6, אלמוג זקס 4, דניאל סטולרו 1.

בשדרות בלטו: עמית בן דהן 27, אורי גרמיזו 14.