ארצית: ערב של שמונה משחקים

רק שמונה משחקים יתקיימו הערב בארצית, אבל כמה טוב שהם באמת ייערכו. במוקד הערב: במחוז הדרומי - רמלה מגיעה לנחל שורק, שהם תנסה להפתיע את רחובות. במחוז הצפוני - כפר יונה מתארחת באולמה של מגדל / יזרעאל, כפר קאסם מגיעה לביאליק.


| אלירן כהן

 

צפון:

הפועל מעלות 67 - הפועל עמק חפר 92
מכבי עירוני כרמיאל 81 - אליצור גבע"ש 84
הפועל מגדל יזרעאל - בית"ר כפר יונה (19:30, חט"ב יערת העמק, מגדל העמק)
מכבי חדרה - מ.ס. צפת (20:00, אנרבוקס, חדרה)
מכבי קרית ביאליק - הפועל כפר קאסם (20:00, רקפות, קרית ביאליק)
אליצור מ.א. שומרון - הפועל גלבוע ברוש (20:15, תפוח)


דרום:

אליצור מכבי פ"ת - עוצמה מודיעין (19:00, עולמות, פ"ת)
מכבי רחובות - מכבי שהם (19:30, ברזילי, רחובות)
אליצור נחל שורק - אליצור רמלה (20:00, יד בנימין)
מכבי מכבים רעות - מכבי מעל אדומים (20:30, תיכון מור, רעות)


שני משחקים כבר נערכו בצפון, שני משחקים נדחו בדרום, אבל הבשורות הטובות הן שהמחזור העשירי בליגה הארצית יתקיים הערב כסדרו למרות הסגר. אמש השיגה עמק חפר ניצחון חוץ במעלות, גבעת שמואל רשמה ניצחון שני, בכרמיאל, בשלשה שנקלעה על הבאזר. דואגים לכם לקצת יותר אינפורמציה.

במוקד משחקי הערב תתארח כפר יונה באולמה הביתי של מגדל / יזרעאל ותנסה להשיג ניצחון שישי ברציפות. ביאליק תארח את כפר קאסם במטרה להשיג ניצחון ולחזור לטפס למקומות הגבוהים יותר בטבלה, צפת תנסה לא למעוד בחדרה, ושתי הפתעות המחצית הראשונה של העונה - שומרון וגלבוע / ברוש - יפגשו באולם בתפוח.

במחוז הדרומי המשחקים בין איילות ללוד ובין אשקלון לקריית אונו נדחו לחודש פברואר. מוקד העניינים הערב יתנקז לאולם בנחל שורק שם תארח הקבוצה המקומית את אליצור רמלה. מעלה אדומים תתארח במכבים ותרצה לשמור על מאזנה המושלם וכמוה גם רחובות שתארח את שוהם. ב"עולמות" בפתח תקווה יארחו המקומיים את עצמה מודיעין ויקוו שלא לאבד את אחיזתם בצמרת.