ביאליק דוהרת: ניסים כהן מצטרף

הקבוצה מהקריות ממשיכה להראות לנו שהיא מכוונת גבוה העונה, עם צירופו של אחד השחקנים הטובים שידעה הליגה הארצית בשנים האחרונות. עוד בארצית - מעלה אדומים צירפה את עידו אזולאי שמגיע מנחל שורק, חבל איילות את עמית שדה ששיחק שנתיים במכבי שוהם.


| safsal

 

אם בשנים האחרונות התבססה הקבוצה מהקריות על שחקנים צעירים והתרגלה למאבקי ירידה, נראה שבעונה הקרובה היא תלך ותנשום אוויר פסגות. ניב רבי שהגיע מחדרה קיבל את המנדט להרים קבוצה מנצחת, ובינתיים זה נראה מאוד מעניין. אתמול (שישי) הודיעה הקבוצה על צירופו של הגארד רז ניסים כהן (29, 1.89), שמגיע אחרי 3 עונות בהפועל חבל מודיעין - אותה העלה ללאומית לפני שנה. אשתקד, בליגת המשנה העמיד ניסים ממוצעים של 8.8 נקודות, 3.3 ריבאונדים ו- 1.5 אסיסטים, ובעונתו האחרונה בארצית - לפני שנתיים - סיים כמלך הסלים של המחוז הדרומי ועשה זאת, יש לומר, בקלות יתרה.

ניסים יחבור בקו האחורי לאילן נניקשוילי הבלתי נגמר ואבי פוגל - עוד שניים שרשמו עליות ליגה משלהם. ועם חיזוק נכון בצבע - אולי של שחקן נוסף שידע עליית ליגה או שתיים - הכוונות של ביאליק, ובכן, יהיו גם לכם ברורות דין.

שחקנה של נחל שורק בעונה חולפת עידו אזולאי (28, 2.06) עובר לתחנה הבאה שלו בקריירה ומצטרף למכבי מעלה אדומים. הסנטר שיחק בעבר בארצית גם ברמלה ומכבי ר"ג, וקודם לכן במגדל העמק בלאומית והיה בסגל של חולון בליגת העל. הפועל חבל איילות צירפה את הגארד עמית שדה (20, 1.92), בוגר מחלקת הנוער של הפועל ירושלים ששיחק בשנתיים האחרונות במכבי שוהם. ב-18/19 זכה בגביע האיגוד עם הקבוצה.