גביע האיגוד של גדרות

הפועל גדרות מליגה ב' דרום זכתה הערב בגביע האיגוד ליגה ב' אחרי ניצחון כפול בגמר על אליצור אסף קרית אתא. אחרי ניצחון ב-4 הפרש במפגש הראשון, הערב בגומלין גדרות שמרה על הבית עם ניצחון 54:69 וחגגה תואר לעיני כ-100 צופים שבאו לעודד. (צילום: גלעד חזון)


| לילך וייס

 

הפועל גדרות היא מחזיקת גביע האיגוד ליגה ב'! הדרומים ניצחו הערב 54:69 את אליצור אסף קרית אתא מהצפון, והשלימו ניצחון כפול על היריבה. במפגש הראשון קיבלנו משחק צמוד יותר בסיומו גדרות ניצחה ב-4 הפרש בלבד. הערב זה התחיל גם צמוד, אבל מהר מאוד המארחים הצליחו לברוח ליתרון דו ספרתי ולשמור עליו עד החגיגות בסיום.

 

סיקור המשחק:

אלון טל פתח טוב את המשחק עבור גדרות והוליך אותה עם 6 אישיות ליתרון קטן 5:10 באמצע הרבע הראשון. שקד שוהם האגדי עם סל ועבירה עבור קרית אתא ניסה לשמור את האורחים במשחק, אבל טל המשיך להוביל את ההתקפה המקומית שברחה ל-10:18 אחרי 10 דקות. שוהם יחד עם אלדד בן דוב פתחו טוב את הרבע השני עם נקודות בצבע עבור קרית אתא, שהחלה להוריד את ההפרש למינוס 4. סער סטרז עם השלשה השניה שלו ברבע יחד עם אחת של יריב דנציגר ושוב המארחת בורחת, 23:35 בהפסקה.

גם ההפסקה לא עצרה את המומנטום של גדרות. סטרז קלע שוב מבחוץ, סער הוסיף 4 רצופות והפער עלה ל-29:44, כשעומרי ויינברג בדקות טובות עם 7 נקודות מגדיל ל-36:54 ונראה שהמשחק הזה גמור. שניר שוהם, גל קסטיאל ובן דב ניסו בכוחות אחרונים להחזיר את האורחים למשחק, אבל הם הצליחו רק להוריד קלות את ההפרש. בסיום 54:69 לגדרות שחוגגת זכיה בגביע.

קלעו לגדרות: אלון טל 18, סער סטרז ודוד אלגרבלי 13 כ"א, ירון דנציגר 8, עומרי ויינברג 7, ז'ק יולז'רי 5, עומר קסוטו וצביקה ליברמן 2 כ"א, ירון לוי 1.

קלעו לקרית אתא: שקד שוהם ואלדד בן דוב 11 כ"א, גל קסטיאל וניר פייטלוביץ 8 כ"א, שליו כץ ונתנאל אשכנזי 5 כ"א, שניר שוהם 3, אוהד בן טוב וליעד ארצי 2 כ"א.