גומלין גביע המדינה לנוער, לפרוטוקול בלבד?

מכבי ת"א כבר מחכה בגמר (ניצחון כפול על אליצור עירוני נתניה), בשבת נדע מי העולה השניה. עמק יזרעאל חוזרת הבית עם +13 מהמשחק הראשון, ונראה שהיא פייבוריטית מול עירוני רעננה שלבטח לא תבוא לשמש תפאורה.


| safsal

מכבי ת"א - אליצור עירוני נתניה 82:48
מחזיקת הגביע העפילה חגמר שלישי ברציפות, אחרי שהביסה פעמיים את היריבה מנתניה.


הפועל עמק יזרעאל נגד עירוני רעננה (+13 לעמק יזרעאל מהמשחק הראשון. מוצ"ש, 21:00, נהלל)
למרות ההפרש היחסית נמוך, קשה להאמין שרעננה תצליח לחזור ממנו.
הניצחון של עמק יזרעאל בגביע היה השני ברציפות תוך חמישה ימים על החניכים של רון נווה (הראשון במשחק ליגה 85:70 והשני כאמור במשחק הגביע בתוצאה 73:60). בנוסף לכך שחקני עירוני רעננה צפויים להגיע לאולם מלא, כשהעמק ילבש חג והאולם בנהלל יתמלא וייצר אווירת כדורסל מצוינת (כרגיל), במטרה לדחוף את שחקני הקבוצה לעבר הגמר.

אין ספק שהקבוצה של ספאק נמצאת כרגע בכושר המשחק הטוב ביותר שנראה כיום בכדורסל הנוער, תוך כדי שילוב של כדורסל בקצב גבוה. שום קבוצה (כרגע לפחות) לא מצליחה להחזיק מעמד מול האגרסיביות והאינטנסיביות של הכחולים מהעמק.

סוד ההצלחה של העמק הוא גבוה אחד שלא רואים כל יום במחוזות הליגה לנוער. גבריאל צ'צאשווילי שמו. השחקן, שלדעת רבים כבר היום יכול להשתלב באחת מליגות הבוגרים הבכירות, משדרג משמעותית את המערך של עמק יזרעאל. יכולות הגנתיות מרשימות, מנהיגות ובעיקר כישורים התקפיים מצוינים כגון מסירה, חסימה, קליעה מחצי מרחק וכמובן סיומת מעולה מתחת לסל.