דילייני וקולמן חתמו באשדוד

שני הזרים ששיחקו העונה בליגה הלאומית באיתו אשקלון ובר"גבעתיים חתמו לסיום העונה בליגת העל במכבי אשדוד. דילייני שכבר שיחק לא מעט בליגה הבכירה חוזר לקדנציה שישית, עבור קולמן זאת תהיה הופעת בכורה אחרי שנה וחצי מוצלחות מאוד בליגה השניה. עמית תמיר יהיה המאמן.


| safsal

 

הנדידה מהליגה הלאומית לליגת העל ממשיכה. אחרי שג'ימי הול עבר ממכבי הוד"ש להפועל חולון, היום (שבת) גם מכבי אשדוד החתימה שני זרים מהליגה השניה. אחרי שנראה היה שאשדוד בדרך להרים ידיים על מאבק ההישארות בליגה, בעיקר בגלל סיבות כלכליות, השבוע היא התחילה לעבוד על הרכבת סגל כמעט חדש לחלוטין לסיום העונה. אחרי החילוף בעמדת הקווים, כשעמית תמיר קודם מעמדת עוזר המאמן להיות המאמן הראשי (בראד גרינברג ישאר בארה"ב), הגיע שלב החתמת הזרים, כשתקנון המנהלת מחייבת שיהיו לפחות 2 כאלו.

פול דילייני (33, 1.88), כבר עבר לא מעט בארץ ויחזור לקדנציה נוספת בליגת העל, אחרי ששיחק בעבר במ.כ. הבקעה (איתה המשיך בעונת העליה אחרי שהוביל אותה לאליפות הלאומית), הפועל חולון, עירוני נהריה, מכבי ראשל"צ ומכבי קרית גת. אשתקד שיחק במכבי הוד"ש, והעונה כאמור שיחק בליגה הלאומית במדי אליצור 'איתו' אשקלון, כשהוא מעמיד ממוצעים מרשימים במיוחד (שני בליגה במדד היעילות) של 19.5 נק', 6.5 רב'ב ו-7.1 אס' (שלישי בליגה) למשחק.

אלונזו קולמן (31, 2.03), הזר של הפועל ר"גבעתיים, שיחק העונה גם בהפועל עפולה. קולמן שפתח את העונה בצפון הציג יכולת טוב אבל נחתך כשהקבוצה רצתה לעשות זעזוע בעקבות שרשרת הפסדים, והספיק לשחק גם 3 משחקים (ולהביא שלושה נצחונות) בהפועל ר"גבעתיים לפני הקורונה, בה שיפר את ממוצעיו אפילו יותר. סה"כ קולמן עמד השנה על 15.3 נק', 8.9 רב' ו-3.5 אס' למשחק. קולמן העביר גם עונה במדי מכבי רחובות ב-17/18, בה נבחר לשחקן המצטיין של הליגה.

 

דילייני. חוזר לליגת העל