האחיות ששון שוב ביחד

אחרי עונה מצוינת של מיכל ששון במכללת סקויה שבקליפורניה, היא תצטרף בעונה הבאה לאחותה, שירה ותעבור לחוף המזרחי ולאוניברסיטת אינידיאנפוליס. שירה ששון, שהושבתה העונה עקב פציעה צפויה לחזור למגרשים והשתיים יחזרו לשתף פעולה.


| safsal

יו-אינדי (Uindy), אוניברסיטת אינדיאנפוליס, חיזרה אחרי האחיות ששון עוד במהלך הקיץ הקודם ולבסוף צרפה אליה את שירה ששון כשמיכל בחרה ללכת לחוף המערבי ולמכללת סקויה ג'יאנטס שבקליפורניה. אחרי עונה אישית מצוינת במהלכן שותפה, מיכל ששון (21, 175) בכ-30 משחקים וברובם פתחה בחמישייה, סיימה עם ממוצע 8.2 נק', 3.5 ריב' ו-2.5 אס'. נבחרה למצטיינת בטורנירים בהם המכללה לקחה חלק ואחרי המקום הראשון במחוז, ששון וסקויה נעצרו רק ברבע גמר האליפות הארצית.

שירה ששון (21, 176), באינדיאנפוליס החמיצה את העונה הקודמת עקב פציעה שהשביתה אותה לרוב שלבי העונה והתמקדה בלימודים ובשיקום כדי להגיע לעונה הבאה בכושר טוב יותר.

לאינדיאנפוליס היתה עונה לא פשוטה, הקבוצה שנבנתה על לא מעט שחקניות צעירות סיימה את העונה עם 8 ניצחונות בלבד ובמסגרת משחקי הקונפרנס ניצחה רק 5 פעמים ב-18 משחקים, מה שדרג אותן במקום החמישי במחוז המזרחי של הקונפרנס "גרייט לייק וואלי". עם ההחתמה של מיכל ששון נראה כי באונ' שואפים גבוה יותר בעונה הבאה.

שבועיים לאחר תום ליגת המכללות, קיבלה מיכל ששון הצעה חוזרת להצטרף לאוניברסיטה באינדיאנפוליס ואחרי סיור הכרות החליטה על הצטרפותה לאוניברסיטה, כשהמשמעות היא ברורה – בעונה הבאה שירה ומיכל שוב ביחד על אותו המגרש. כזכור, האחיות ששון גדלו יחד במדי קבוצת הנערות של מכבי אשדוד והגיעו עם תיכון מקיף ז' לגמר אליפות התיכונים היו גם חלק מקבוצת הבוגרות של מכבי אשדוד לפני הקודם למכללות בארה"ב.

השתיים גם היו חלק מנבחרות ישראל הצעירות, כולל באותה נבחרת נערות היסטורית שהעפילה לדרג א' בשנת 2014.