הולכים למשחק מכריע

הפועל ר"ג לא מוותרת. הקבוצה של מתן חרוש שוב הציגה הגנה גדולה, שוב הביסה את ב"ש (75:55) ושוב השוותה את הסדרה. המשחק המכריע: ביום שישי בקונכייה. (צילום: לימור מלינוף)


| safsal

במעמד צד אחד. הפועל ר"ג / גבעתיים, האנדרדוג, הקצרה, נטולת יתרון הביתיות, שהגיעה למשחק עם הגב לקיר - ממשיכה בפלייאוף הנפלא שלה ומשווה בפעם השנייה את הסדרה עם באר שבע. מהמשחק האחרון בסדרה, ביום שישי, לאף קבוצה כבר לא תהיה דרך חזרה.

זה היה תעתיק כמעט מדויק למשחק השני בסדרה. רמת גן שלטה בעניינים כבר מהפתיחה, הגדילה את הפער ככל שנקפו הדקות, והשאירה את ההתקפה של באר שבע על סקור נמוך במיוחד: 55 נקודות. קלי בידלר, שהוביל את ר"ג בשלושת המשחקים האחרונים, שוב היה גדול על באר שבע. רק שהפעם הוא קיבל עזרה מראשד מאדן, שהגיע לסדרה אחרי שלושה משחקים חלשים, ואיליה אילייב, שלא פגע במשחק האחרון.

כאמור ר"גבעתיים שלטה במשחק מההתחלה, בהובלת איליה אילייב ורשאד מאדן. ההגנה המקומית עבדה שעות נוספות ועצרה את הדרומים על 14 נקודות בלבד בכל אחד מהרבעים במחצית הראשונה. ב"ש ניסתה לחזור למשחק במחצית השניה מחוץ לקשת, אבל הכדורים סירבו להיכנס. גם כשהיא ניסתה ללכת פנימה לוורן, המניה הבטוחה שלה עד כה בסדרה, זה נגמר באיבודים אותם ר"גבעתיים ניצלה לנקודות קלות בצד השני. ב"ש עוד הצליחה איכשהו להוריד למינוס 8, אבל לא ניצלה את המומנטום כדי לעשות יותר מזה.

קלעים
ר"גבעתיים: קלי בידלר 20, ראשד מאדן 18 (8 רב'), איליה אילייב 14, יונתן ניר 6, עומר טל 6, איתי לרר 6, ליאור ליפשיץ 3, אורי קוקיה 2. כן שיחקו: נדב גרנר-אהרן, תומר שניג.

ב"ש: סטורם וורן 20 (9 רב'), אנדל קומברבאץ' 16 (13 רב'), טוני יאנגר 5, עמית גרשון 4, אור סולומון 4, עדי כהן סבן 4, אנטוני פישר 2. כן שיחקו: אוהד כהן, אריאל נבון, בן אייזנהרט, נועם קמחי.