הערב: חגיגת כדורסל בעוספייא

פרויקט הכדורסל של סמיח כיוף בעוספייא, יקיים היום (החל מ-17:30) ערב שכולו לקידום כדורסל הבנות באיזור. קבוצת ל.כ.ן רמת השרון נרתמה לאירוע ויגיעו בשעות הצהריים לפעילויות עם שחקניות המועדון ובשיאו של האירוע משחק ראווה בין הפועל עוספייא נשים לרמת השרון. נור כיוף, שחקנית הקבוצה וילידת עוספייא תשחק מחצית בכל אחת מהקבוצות. הכניסה חופשית


| שי ברק

(במרכז התמונה: נור כיוף. התמונות בכתבה באדיבות: מנהלת ליגת העל)

 

לפעמים, לא צריך את "מפעל הפיס" או כל גוף כלכלי אחר שיארגן אירוע תרומה לקהילה עבור מענקים והטבות. לפעמים התרומה הכי טובה לקהילה מגיעה מאנשים שאיכפת להם, שהקהילה חשובה להם , עובדים למען הקהילה ולמען כדורסל הבנות בה.

ל.כ.ן רמת השרון היא מהקבוצות (והאגודות) שעשו הכי הרבה למען הקהילה, והערב (24.2) בזמן שמחזור ליגת העל נדחה לטובת צפייה במשחק נבחרת הגברים, יצפינו שחקניות רמת השרון לערב של כדורסל ומחווה למחלקת הנשים בעוספייא.

היעד אינו מקרי, שחקנית רמת השרון, נור כיוף, היא ילידת עוספייא. אביה, סמיח כיוף, "נאלץ" לשלוח אותה לשחק בקבוצת הנערות בחיפה בגלל שבעוספייא לא היתה רמה מספיק גבוהה ותחרותית. מאז הוא עושה כל שביכולותו כדי למנף, להרים ולמקצע את הענף ביישוב.  כך למשל קבוצת נערות א' של המחלקה הפועל עוספייא מוליכה את הבית במחוז חיפה במאזן מדהים 16-0 בדרך לליגה הלאומית , קבוצת נערות ב' וקבוצת ילדות שמשחקות בבית העליון. המון השקעה שנראה שמתחילה לשאת פרי.

 

 

החל משעה 17:30, אירוע הראווה עוספייא נגד רמת השרון

כדי לעזור ולקדם את הפרויקט וגם כדי לעשות כבוד לכדורסל הנשים בעוספייא ולנור כיוף, שחקנית רמה"ש וילידת המקום, יגיעו הערב רמת השרון לאירוע בעוספייא ובמוקד משחק בין הפועל עוספייא ול.כ.ן רמת השרון.

רמת השרון שלפניה שבוע קריטי בליגת העל , כשמתמודדת על הכניסה לפיינל פור, מצאה את הזמן לקחת רגע הפסקה מההכנות ולהצפין לעוספיא, כי יש דברים שחשובים יותר מ"עוד ניצחון". האירוע יחל באימון תחנות לילדות המועדון ולאחר ההפנינג ומספר דברי ברכה תתקיים תחרות שלשות (ומבטיחים גם שם הפתעות , בין היתר האם מנהלת הקבוצה תתברר כקלעית הטובה מבין השחקניות?)  . שיאו של האירוע יהיה כאמור המשחק בין קבוצת הנשים המקומית לקבוצת רמה"ש כשנור כיוף צפויה לקחת חלק בשתי הקבוצות, מחצית בכל אחת מהן. בסיום ייערך טקס חלוקת מתנות ופרסים.

האירוע יתקיים באולם הספורט בי"ס יסודי ב' עוספייא. האירוע פתוח לציבור והכניסה חופשית. אל תחמיצו!