הערב: רעננה מארחת את אתא

במשחק מוקדם במסגרת המחזור השני של הליגה הלאומית תארח עירוני רעננה את עירוני קרית אתא (19:30, מטרווסט), אחרי שהשתיים ניצחו במחזור הראשון. רעננה עדיין חסרה את טיילר ווידמן ותומר פורת הפצועים, בקרית אתא צפוי סגל מלא כולל שגיב דוד שפוגש את האקסית. (צילום: לימור מלינוף)


| יניב סהראי

 

המחזור השני בליגה הלאומית יצא לדרך כבר הערב (ראשון) עם מפגש בין שתי קבוצות שלא התקשו לגבור על יריבותיהן במחזור הראשון. המקומיים היו בפיגור במשך כמעט 4 רבעים מול נתניה, אך ברבע האחרון חניכיו של יאור נתנו גז ורשמו ניצחון צפוי על חניכיו על חניכיו של נייברגר. החדשות הפחות טובות מגיעות מכיוונו של טיילר ויידמן, הזר הגבוה של הקבוצה שצפוי להעדר בחודשיים הקרובים עקב פציעה. בחסרונו מי שבלט היה אוריאל טרוצקי שרשם שיא קריירה של 24 נקודות.

לקבוצה מהקריות לקח פחות זמן להשתלט על המשחק מול העולה החדשה ממודיעין. לאחר חצי רבע ראשון לא טוב, השתלטו חניכיו של אברהמי על המשחק ועם 57 נק' לעומת של 38 של חבלמו בחצי הראשון, שמרו בקרית אתא על הבית עם W  ראשון לעונה. נתון שיכול לעודד מאוד את הצוות המקצועי של הקבוצה מהקריות הוא העובדה שלא פחות מ-6 שחקנים קלעו בספרות כפולות, כשגם הירש וגפן לא היו רחוקים ממספר דו ספרתי של נקודות.

טריוויה: העונה האחרונה בה המאזן העונתי בין רעננה לאתא היה מאוזן הייתה ב-16/15. בעונות 17/16 ו19/18 הייתה זאת רעננה שרשמה מאזן מושלם מול אתא. בעונת 18/17 הייתה זאת אתא שרשמה 2:0 עונתי מול רעננה. האם גם העונה הרצף הזה יישמר ואתא תרשום מאזן עונתי מושלם מול פנינת השרון?