ירושלים קיימה משחק לזכר אלון בקל

האדומים נסעו צפונה לכרמיאל, עיר הולדתו של אוהד הקבוצה שנרצח בפיגוע ירי לפני שנתיים וחצי. הפועל ירושלים קיימה משחק נגד מכבי כרמיאל המקומית, שתשחק העונה בליגה ארצית צפון. כ-500 צופים באו לכבד את הארוע. (צילום: הפועל ירושלים - האתר הרשמי)


| לילך וייס

 

הפועל ירושלים ממשיכה להציג את החיבור החזק שיש לה לקהל אוהדיה ולקהילה. אתמול (שני) נסעה הקבוצה צפונה למשחק מול מכבי כרמיאל מהליגה הארצית. המשחק נערך לזיכרו של אוהד הקבוצה, אלון בקל ז"ל, שגדל בעיר ונרצח בפיגוע ירי בת"א. בקל היה אוהד מסור של הפועל ירושלים, והקבוצה שמרה על קשר עם משפחתו לאחר מותו.

"אני נרגש מאוד לעמוד פה היום איתכם במשחק המוקדש לזכרו של אלון שלנו." אמר דוד בקל, אביו של אלון בטקס שנערך לזכרו טרם פתיחת המשחק. "אני בטוח שאלון היה גאה ושמח על הגעתה של הפועל ירושלים לכרמיאל. עברו שנתיים מאז הרצח הנתעב, אנחנו סופרים יום יום שעה שעה, תקופה קשה שאיננה נמסתיימת. תקופה שאנחנו עושים הכל לשמור את אורו של אלון שלא יכבה לעולם." לאחר הדברים זכה דוד לחיבוק חם מיותם הלפרין, שידוע בחיבור שלו לאוהדים.

לארוע הגיעו כ-500 צופים, כשגם שרת הספורט מירי רגב ומאמן הנבחרת עודד קטש באו לכבד, לצד חברי מועצה וראש העיר המארחת. לחימום עלו שתי הקבוצות כשהן לבושות בחולצות עליהן הודפסה דמותו של אלון. אביו דוד נשא דברים לזיכרו בטקס שנערך לפני הג'אמפ, ובמשחק עצמו ניצחה הקבוצה האורחת 68:60, כשגם הלפרין שפרש לאחרונה השתתף.

 

שחקני ירושלים בטקס לזכר אלון בקל (צילום: הפועל ירושלים - האתר הרשמי)