השלמות בארצית: כפר קאסם חוזרת

הפועל כפר קאסם, שלא שיחקה מאז מחזור הפתיחה, חוזרת בסערה ומנצחת את שומרון שנמצאת במומנטום שלילי עם שני הפסדים רצופים. כפר יונה מנצחת במעלות ומתמקמת בראשות הטבלה עם 5 נצחונות. בדרום: רמלה מנצחת בלוד ומתחילה לטפס למעלה.


| אלירן כהן

 

כשהסגר בפתח ועדיין לא ברור מה יעלה במועד קיומם של משחקי הליגה הקרובים בארצית, נערך אמש מיני מחזור השלמה בשני המחוזות, שאיגד בתוכו משחקים מהמחזורים השביעי, השמיני והתשיעי. תנו לנו לנחש שמחזור ההשלמה שתוכנן ליום רביעי הבא, יושלם בעתיד הלא לגמרי נראה לעין.

 

הפועל כפר קאסם 93 - אליצור שומרון 83

הפועל כפר קאסם, שלא ראתה פרקט מאז מחזור הפתיחה, שבה אמש לשחק והשיגה ניצחון ביתי נאה על אליצור שומרון שכבר רושמת הפסד שני אחרי פתיחת העונה הנהדרת שלה. אחרי מחצית ראשונה צמודה הצליחו המקומיים, שנהנו מערב קליעות נהדר של שמואל מלכוב ומשליטה בצבע של יבגני ליוטרין, לתפוס פער ולסמן W ראשון העונה, שת'כלס - מבחינתם אפשר לומר שרק החלה.

קלעו לכפר קאסם: טל קרפלס 23, שמואל מלכוב 16, דורי אסף 15, אבי אליהו ויבגני ליוטרין 12 כ"א, נדב נאור 8, יניב קרליקר 4, בן שוהם 3.

 

הפועל מעלות 72 - בית"ר כפר יונה 77

במעלות שמו מאחור את ההפסד הלא נעים בגבעת שמואל ביום ראשון האחרון, חזרו לבית, אירחו את כפר יונה, והצליחו לתת פייט נהדר לקבוצה של אילן ברקוביץ' שהגיעה במומנטום של ארבעה נצחונות רצופים. המחצית הראשונה הייתה צמודה, האורחים הצליחו לרוץ ליתרון דו ספרתי ברבע השלישי, אבל דקות טובות של מעלות ברבע האחרון כמעט וכפו שוויון, אבל שם הקאמבק של המקומיים נעצר. כפר יונה מטפסת למקום הראשון בטבלה עם ניצחון חמישי ברציפות.

הרבו לכפר יונה: ניר כהן 16, אור זינדרמן 11.

 

הפועל לוד 74 - אליצור רמלה 77

יופי של משחק היה אמש בלוד בו השיגה הקבוצה של יוסי בן אקן ניצחון שני בארבעה משחקים והחלה במסע ההתרוממות שלה מהתחתית. רמלה פתחה חזק ועלתה ליתרון דו ספרתי עוד ברבע הראשון, לוד צימצמה ואף הצליחה לעלות ליתרון משלה בהמשך ואף הובילה בדקה האחרונה 74:73 מסל של ניסים כהן, אבל סל גדול של טום ולסנקו מהצד השני העביר את היתרון לידיה של רמלה, שנשמר עד לסיום.

הרבו לרמלה: יניב שטראוס 21, בר שינבויים 15.