חיזוק נוסף לאשקלון

איתו אשקלון החתימה עוד ישראלי בסגל שלה - את בן אלטיט שחוזר ללאומית אחרי כמה שנים בעל, ואיתו מב"ש הגיע גם חן קראוניק. עוד ברחבי הלאומית בימים האחרונים: דראפיץ ימשיך באשדוד, פלג ג'וניור מצטרף לגליל עליון, ואנדרי קוליש ישחק בעונה הבאה בקרית מוצקין. (צילום: מנהלת ליגת העל)


| safsal

 

אשקלון ממשיכה בהצהרת הכוונות שלה לגבי העונה הקרובה בלאומית, עם עוד ישראלי בכיר שמצטרף אליה מליגת העל - בן אלטיט (27, 2.08). הפורוורד שיחק 8 עונות בליגת העל, בהן שיחק בין היתר בב"ש, גלבוע גליל ומכבי ת"א. הוא חוזר ללאומית בה שיחק בעבר ברמלה ובר"ג, כשבעונת 14/15 נבחר לשחקן המצטיין באולסטאר של הלאומית.

מי שעוד מצטרף לאשקלון הוא חן קראוניק (19, 1.90) ששיחק ב-3 העונות האחרונות בהפועל ב"ש בה גדל. קראוניק עלה עם ב"ש לליגת העל בעונת 17/18, והיה בסגל הקבוצה עוד שנתיים בליגה הבכירה אבל לא זכה ליותר מדי דקות. צעיר נוסף שמצטרף ללאומית הוא בוגר מחלקת הנוער של עמק יזרעאל יהל פלג (18, 1.90), שישחק בהפועל גליל עליון, שם מאמן אביו ברק פלג.

דולב דראפיץ שעלה לתקופת הקורונה למכבי אשדוד בליגת העל ימשיך איתה גם בליגה הלאומית. הגארד (28, 1.95) הצטרף לאשדוד אחרי שנה וחצי בהן שיחק בהפועל עפולה, כשבעונה החולפת תרם 7.9 נק' ו-2 אס' למשחק. קרית מוצקין צירפה את הסנטר המתאזרח אנדריי קוליש (28, 2.05) שהגיע לארץ לסיום העונה בהפועל ב"ש אבל לא ראה פרקט. קוליש עובר בהשאלה לעונה לקבוצה מהלאומית, שאמורה לתת לו קצת יותר דקות משחק מהדרומים.