טורניר אסף שטייר ז"ל

ביום שבת 22.09.18 יערך טורניר לזכרו של אסף שטייר ז"ל באולם 'אסי' ברחוב הביכורים חיפה בהשתתפות קבוצות הנערים לאומית של הפועל ת"א, הפועל אבי חולון, הפועל גליל עליון ומכבי אסף חיפה. הכניסה חופשית והציבור מוזמן


| לילך וייס

 

זו השנה ה-15 ברציפות בה נערך הטורניר לזכרו של אסף שטייר ז"ל שהיה שחקן קבוצת הילדים של מכבי חיפה ונרצח בפיגוע המחריד במסעדת "מקסים" בחיפה ב-4 באוקטובר 2003, ערב יום הכיפורים יחד עם סבו וסבתו, זאב ורות אלמוג ז"ל וכן עם דודו בן דודו מושיק ותומר אלמוג ז"ל. 

לאור אהבתו הגדולה למשחק הכדורסל החליטה המשפחה והנהלת המועדון להנציח את זכרו בטורניר כדור סל לקבוצות ליגת נערים לאומית. קבוצת הנערים לאומית של מכבי חיפה נקראת על שמו של אסף - מכבי 'אסף' חיפה. 

לאורך שנותיו של הטורניר השתתפו בו קבוצות הנערים המובילות בארץ וגם הפעם יהיה זה המצב כשהפועל ת"א, הפועל אבי חולון, הפועל גליל עליון ומכבי אסף חיפה ייקחו בו חלק. הטורניר ייחל בשעה 16:30 במועדון הכדורסל של הירוקים ברחוב הביכורים 19. חשוב לציין שהמשחקים ייערכו במקביל בשני האולמות של המועדון. ההתמודדויות ישוחקו במתכונת של ארבעה רבעים בני 8 דק'. טקס סיום והענקת גביעים ייערך ב-20:00.

 

לוח זמנים: 

16:30  טקס פתיחה באולם העליון

16:40   מכבי אסף חיפה - הפועל גליל עליון 

            הפועל תל אביב -  הפועל אבי חולון   

18:10   אולם תחתון: משחק מקומות 3-4 

18:45 אולם עליון: משחק הגמר 

20:00 טקס סיום והענקת גביעים

 

הכניסה לאירוע היא כמובן ללא עלות והקהל מוזמן להגיע בהמוניו.