טל לב שוחררה וחזרה לנבחרת

אתמול (שלישי) בהחלטה משותפת בין השחקנית לבין הצוות הוחלט לשחרר את השחקנית מהסגל בעקבות הזזת המשחק מול שוודיה לשבת. היום (רביעי) התקיימה שיחה נוספת בין הצדדים ולאחריה הוחלט שהשחקנית תטוס לבועה ביוון ותיקח חלק רק במשחק אחד ולא תשחק בשבת.


| safsal

 


"הבועה" ולוח המשחקים המשתנה בעקבות המצב, הוביל להחלטה קשה שנאלצו לקבל בנבחרת ישראל. בימים האחרונים התקבל לוח המשחקים ביוון ונקבע שנבחרת ישראל תקיים את שני משחקיה בשעות הצהריים (14:00), ראשון בחמישי והשני בשבת. טל לב שומרת מסורת ומקפידה במיוחד על השבת, ולכן לא היתה יכולה להשתתף במשחק השני. ביום שלישי בשיחה משותפת עם מאמן הנבחרת, אלי רבי, הוחלט לשחררה בשלב זה מהמשך ההכנות (שכזכור מתקיימות בתנאים נוקשים ובידוד מוחלט).

24 שעות אחרי ואחרי שיחה נוספת בין הנבחרת לשחקנית הוחלט לשנות את ההחלטה, כך שיא תחזור לאימונים. לבועה ביוון יצאו 13 שחקניות, לב תיקח חלק במשחק הראשון שיערך בחמישי נגד מונטנגרו ובמשחק שיערך יומיים אחרי זה תתלבש שחקנית אחרת במקומה. לב נחשבת לאחת השחקניות הבכירות של הנבחרת, כך שמדובר בחצי נחמה שלפחות במשחק הראשון תוכל לסייע לה.

לב שעברה בנבחרות ישראל הצעירות נמצאת בסגל הנבחרת הבוגרת מאז 2015, כשבמשחק השיא שלה במדים הלאומיים קלעה 21 נקודות נגד בוסניה. ב-2017 קלעה שלשת ניצחון לנבחרת על פורטוגל. את המשחק הראשון במסגרת מוקדמות אליפות אירופה 2021 סיימה עם 8 נקודות.