טל נתן מצטרף למכבי חיפה

אחרי שסיים את תפקידו כמנהל האגף המקצועי לנשים באיגוד, נתן יצטרף למועדון מהכרמל כמנהל מקצועי של מחלקת הנשים והנוער. טל נתן ימשיך במקביל לאמן את נבחרת העתודה נשים של ישראל. "אני שמח להצטרף למועדון מפואר ובעל מסורת גדולה בכדורסל הישראלי כמכבי חיפה."


| safsal

 

אחרי 8 שנים כמנהל האגף המקצועי לנשים + כמה חודשים על הקווים ברמה"ש בליגת העל, טל נתן יוצא לדרך חדשה. המאמן, שימשיך במקביל עם נבחרת העתודה נשים, ישמש כמנהל המקצועי של מחלקת הנשים והנוער של מכבי חיפה. טל נתן נחשב לאחד המאמנים המוכרים בכדורסל הנשים ונמצא בענף כבר למעלה משלושה עשורים. לנתן נסיון עשיר באימון קבוצות בליגת העל בהן מכבי רעננה, בנות השרון, אליצור רמלה, אליצור חולון וכאמור רמה"ש לאחרונה. הוא זכה באליפות אחת, שני גביעים, ו-3 פעמים נבחר לתואר מאמן העונה.

"אני שמח להצטרף למועדון מפואר ובעל מסורת גדולה בכדורסל הישראלי כמכבי חיפה." אמר נתן על המינוי החדש.
אני מודה לאילן בק ולגילי שוורצמן על האמון שהם נותנים בי. יחד נוביל את המועדון להישגים מקצועיים וערכיים. אשמח לתרום מהידע המקצועי והניסיון שלי כדי להצעיד את המועדון קדימה בכל המסגרות. אני מסיים שמונה שנים יפות כמנהל המקצועי באיגוד הכדורסל ואני דרוך לקראת הפרק הירוק הבא במכבי חיפה".

יו"ר מכבי חיפה אילן בק אמר: "אני נרגש עם הצטרפותו של טל נתן למועדון הכדורסל של מכבי חיפה. הצטרפותו של נתן לצוות המקצועי המרשים של המועדון המנוהל ע״י גילי שוורצמן תוסיף עומק מקצועי אדיר להמשך הבנייה של מחלקת הנוער שלנו עם דגש מיוחד לכדורסל הנשים באגודה, תחום בו הוא נחשב לאחד המאמנים ואנשי המקצוע המובילים בארץ החתום על הישגים מרשימים רבים.”