ירושלים מצטרפת לחצי הגמר

הפועל ירושלים היא העולה האחרונה לחצי גמר גביע המדינה, אחרי שניצחה בחוץ את גלבוע גליל. במשך 3 רבעים המשחק היה שקול מינוס פלוס, אבל ברבע האחרון מחזיקת הגביע השתלטה על המשחק וברחה לניצחון.


| אדי מינץ

 

הפועל גלבוע / גליל 65 - הפועל ירושלים 80

ירושלים הגיעה לשמור על הגביע, גלבוע ניסתה לתת פייט. פחות הלך. זה נפתח בעצלתיים כשהקבוצות מנטרלות אחת את רעותה, סוף ראשון 15:17 למקומיים כשירושלים מתקשה במשחק העומד ומסיימת רבע ללא שלשה וללא כ"ח בהתקפה. גם ברבע השני הרבה לא השתנה. גלבוע עם 13% ל-3 וי-ם עם 22%. אז או שקר אצלי בסלון או שקר באולם, יורדים למחצית עם 36:33 אורח, בזכות שלשה/שתיים יותר.

לחצי השני י-ם עלתה קצת יותר נמרצת ופתחה פער 8 מה שהספיק לליובין להזעיק פסק זמן ולצאת ממנו לריצת 0-9 ומהפך. י-ם השיבה ב-9-2 משלה, סוף שלישי 59:53 אורח. התנופה של הירושלמים לא נעצרה ברביעי והם השלימו ריצת 17-2 (גלבוע 4 דק' ללא נק') שגמרה את המשחק, בסיום כאמור 80:65 לאורחים שעולים לחצי הגמר.

אהבנו: 24 נק' של תומאס במופע תכלית, 79% מהשדה ו-9 כ"ח. וזה פחות או יותר הדבר הכי מלהיב שקרה הערב. את יכולת האישוש של הפיזיוטרפיה מהבירה שמכשירה בין לילה שני פצועים קשה (לא יודעים מה יש להם), בראון ובלאט. אריאל? עדיין בתהליך. 

לא אהבנו: לאן נעלמו כל הגאנרים? תומאסון 5 נק' עם 2/9 מהשדה, קרמר 1 עם 0/4 מהשדה. גם וילסון, עם 5 נק' ו-1/6 מהשדה, היה רחוק מלהלהיב. גלבוע מאבדת גובה, שוב נתקעת מתחת ל-70 נק' והיא רחוקה מהכושר שהייתה בו אך לפני מס' שבועות.

 

 

ה