כפ"ס: הרוש יחליף את נועם מטלון

הפועל כפר סבא, מהמועמדות הבולטות לעלייה לליגה הלאומית, צירפה לשורותיה את הקלעי שלומי הרוש שבעצם חוזר לקדנציה נוספות במועדון בו העביר את השנים הראשונות (והנהדרות) בקריירה שלו. הרוש מחליף את נועם מטלון שהחוזה הזמני שלו בקבוצה הסתיים. (צילום: הפועל כפ"ס)


| אלירן כהן

 

שינויים ראשונים במצבת השחקנים של הפועל כפ"ס. הקבוצה של שחף תור שמחפשת לחזור לליגה הלאומית הודיעה השבוע כי שלומי הרוש, שהתאמן עם הקבוצה מפתיחת העונה על מנת לשמור על כושר משחק, יחליף את נועם מטלון שעזב לאחר שחוזהו בן 3 החודשים תם.

כאמור, עבור הרוש (33, 1.88), שגדל במועדון, תהיה זו הרבה יותר מאשר סגירת מעגל. בצעירותו שיחק בקבוצה עוד מימיה בליגה הארצית, לבש את מדיה גם בליגת המשנה, ואחרי שפרץ המשיך לקריירה נהדרת בת 10 שנים בליגת העל, במהלכה בין השאר גם שימש כקפטן הפועל חולון. את העונה האחרונה חילק בין מכבי עירוני רמת גן למכבי אשדוד מהליגה הלאומית.

כפר סבא מחזיקה עד כה במאזן של ארבעה נצחונות מול הפסד בודד במחוז הצפוני של הליגה הארצית. היא תקווה, יחד עם הרוש, להמשיך לרוץ קדימה ולסיים את העונה עם הכרטיס לליגה הלאומית אחרי שבשנתיים האחרונות פספסה אותו, פעמיים, בשל הפרשי סלים.