לאומית: בוכמן באשקלון

כרמל בוכמן חוזר לליגה הלאומית וישחק שוב תחת חנן הירשוביץ באליצור איתו אשקלון. במקביל נמשכים שיחרורי הזרים ברחבי הליגה כשהפעם תורה של גליל עליון להיפרד מפטריק רמברט וכעת נותרה ללא זרים כלל. (צילום: לימור מלינוף)


| אלירן כהן

 

קשה לומר שגם בשלב הזה סימני השאלה אינם רבים על סימני הקריאה בכל הקשור לחזרתה לשגרה של הליגה הלאומית, וכפועל יוצא נראה שגם התיקונים והשיפוצים שעושות הקבוצות הם מינוריים בהתאם. מי שבכל זאת החליטה על שינוי היא גליל עליון, ששחררה את הגארד פטריק רמברט, וכרגע למעשה תחפש שני זרים חדשים להשלמת הסגל. השחרור שלו מצטרף לגל הזרים העוזבים, כשכזכור לפני כחודש עירוני ר״ג נאלצה להפרד מגאני לאוול (צרפה במקומו את דלוואן גרהאם), ומכבי הוד השרון לא עמדה בדרכו של ג'ון בהאנון, שביקש לעזוב נוכח סטטוס הענף הלא ברור בארץ.

בתוך כך, אליצור אשקלון צרפה לשורותיה את הפורורוד כרמל בוכמן, שישוב לשתף פעולה עם חנן הירשוביץ׳ תחתיו שיחק במכבי הוד השרון והגיע עם הקבוצה לחצי גמר הפלייאוף. בוכמן חילק את העונה האחרונה בין מכבי אשדוד בליגת העל לגליל עליון, אך לא הספיק לעלות על הפרקט לאור השבתת הליגה. בעונת 18/19, האחרונה שלו בליגה למעשה, שיחק בהוד השרון תחת נתי כהן, קלע 4 נקודות והוסיף 5 כדורים חוזרים למשחק.

בוכמן יחבור בקו הקדמי של אשקלון לאלונזו קולמן, בן אלטיט, ג׳וש פרויד וגיא נצר הצעיר.