לאומית: הצעירים באים

יממה של החתמות נרשמה אתמול בליגה הלאומית כשבמוקד - המון צעירים מעניינים שמצאו בית חדש. רעננה צירפה את גולן מיכאלי ונועם פוקס, קרית מוצקין צירפהאת שליו לוגשי וגיא עלוש. הראל דדון ימשיך בהוד"ש, שהחתימה גם את עומר פלג והחזירה ללאומית גם את ארד הררי.


| safsal

 

עירוני "יובלים" רעננה צרפה את הגארד גולן מיכאלי (22, 1.86), בוגר מחלקת הנוער של הפועל כפר סבא, ששיחק בעונה החולפת במדי דן הלדר ההולנדית וחוזר ארצה. כמו כן צרפה הקבוצה מפנינת השרון את הסנטר נועם פוקס (19, 2.05) בוגר מחלקת הנוער של אליצור יבנה, שהיה על הכוונת של הקבוצה בשנה האחרונה.

מכבי קריית מוצקין ביצעה אף היא רכש צעיר כפול. מוצקין צרפה לשורותיה את הגארד שלו לוגשי (19, 1.94) שהושאל אליה לעונה מעירוני נהריה (שסיפור הגעתו לקבוצה הצפונית אשתקד תפס כותרות מעניינות), ושל הגארד-פורוורד גיא עלוש (20, 1.96) בוגר מחלקת הנוער של הפועל ת"א ששיחק אשתקד במכבי הוד השרון.

הקבוצה של אלון שטיין ממשיכה לעבוד במרץ לקראת העונה הקרובה ומחזירה לליגת המשנה את הגארד ארד הררי (26, 1.96) ששיחק אשתקד בליגה הארצית במדי הפועל נעם (מגדל העמק / יזרעאל). הררי, שבשנים האחרונות שיחק בעיקר בצפון הארץ, העמיד בעונת השיא שלו בליגה 13.5 נקודות ו- 3.1 ריבאונדים שלא הספיקו למגדל העמק כדי לשרוד בליגת המשנה לפני שנתיים.

גם הגארד הראל דדון (22, 1.93) ילבש את הכחול-לבן של הוד השרון בעונה הקרובה. דדון, בוגר מחלקת הנוער של הפועל חולון שהצטרף אליה בחודשים האחרונים ל"עונת הקורונה", תרם אשתקד 4.3 נקודות ו-2.5 ריבאונדים, והוא צפוי להיות דומיננטי יותר בסגל של שטיין בעונה הקרובה.