לאומית: זרים חדשים בצפון

הפועל מגדל יזרעאל צרפה את הזר הראשון שלה - הפורוורד ראוון ברבר שמגיע מהליגה הספרדית. בקרית אתא החזירו לארץ את אמין סטיבנס ששיחק אצל השכנה במוצקין, ויהיה הזר השני של הקבוצה יחד עם קני פונדרבורק שהצטרף בתחילת החודש. עוד בלאומית: אייל שולמן עובר לחבלמו.


| safsal

 

קרית אתא סגרה את מצבת הזרים שלה לקראת העונה הקרובה. הפורוורד \ סנטר האמריקאי אמין סטיבנס (31, 2.03) שכבר שיחק בעבר בקריות הצטרף לקבוצה, ויהיה הזר השני שלה. סטיבנס שיחק בעונת 19/20 אצל השכנה קרית מוצקין, במדיה תרם קרוב ל-21 נקודות למשחק לפני שנפצע באמצע העונה. בעונה החולפת שיחק בליגה הצרפתית השניה ברואן שם העמיד ממוצעים של 13.0 נק' ו-7.7 רב'. סטיבנס הסתובב לא מעט ברחבי אירופה ושיחק גם בבלגיה, אוסטריה, גרמניה, סלובקיה ואיסלנד.

כאמור סטיבנס יהיה הזר השני של קרית אתא, שצירפה מוקדם יותר החודש את קני פונדרבורק (29, 1.93). הגארד האמריקאי כמו חברו לקבוצה בעונה הבאה הסתובב לא מעט באירופה, ושיחק באוקראינה, סלובקיה, מקדוניה ופינלנד. בעונה החולפת בליגה ההונגרית במדי VSK Veolia קלע 17.4 נק' והוסיף 4.8 רב' ו-4.7 אס'. העולה החדשה מגדל יזרעאל החתימה את הזר הראשון שלה - ראוון ברבר (30, 2.05), פורוורד \ סנטר אמריקאי ששיחק בעונה החולפת בליגה הספרדית השניה במדי Caceres. ברבר הצטרף לקבוצה באמצע העונה והראה יכולת טובה עם ממוצע של 13.6 נקודות למשחק עם 58% ל-2.

הרכז אייל שולמן (34, 1.92) עובר לתחנה נוספת בליגה הלאומית - ויצטרף להפועל חבל מודיעין. שולמן שיחק בעונה החולפת במכבי עירוני ר"ג, קלע 9.4 נק' ומסר 4.8 אס' למשחק, ורשם גם הצגה אחת נגד קרית אתא במשחק בו מסר 15 אסיסטים. ברקורד שלו גם 7 שנים בליגת העל, בין היתר בנהריה, חולון, ראשל"צ והפועל ת"א.