לאומית: לב ממשיך, אל על בעפולה

הגארד אוראל לב ממשיך לעונה נוספת בקרית אתא, הגארד עומר אל על חוזר לליגה הלאומית ולעפולה בה שיחק כבר בעבר. עירוני ר"ג סגרה את הסגל עם 3 צעירים - יוגב הראל (עולה מהנוער), רון חנגל (עונה ראשונה בבוגרים) ויואב סודמי (עולה מהארצית).


| safsal

 

אחרי שהשאירה את עמית ראובן ואיתי וינטראוב, קרית אתא הודיעה שהיא משאירה לעונה נוספת גם את הגארד אוראל לב (28, 1.92). זאת תהיה העונה השניה ברציפות והשלישית בסה"כ של לב בקריות, כשבקדנציה הקודמת שלו בקבוצה בעונת 14/15 הגיע איתה עד לגמר הפלייאוף. בין לבין לב שיחק גם באשקלון, חבל מודיעין, חיפה, עפולה וגלבוע גליל איתה גם זכה באליפות הלאומית בעונת 15/16. בעונה החולפת קלע 9.4 נק' בממוצע למשחק, לצד 4.4 רב' ו- 4.6 אס'.

הפועל עפולה צירפה את הגארד עומר אל על (27, 1.82), ששיחק בקבוצה גם בעונת 13/14. אל על זכה לאחרונה באליפות המחוז הצפוני בליגה הארצית עם הפועל מגדל יזרעאל, והוא חוזר ללאומית אחרי שנתיים בארצית בהן שיחק גם בנחל שורק. אל על שיחק בעבר בלאומית גם במדי ר"ג, הוד"ש ומגדל העמק.

מכבי עירוני ר"ג הודיעה כי סיימה לבנות את הסגל לעונה הקרובה, עם 3 שחקנים צעירים שינסו לעשות את הפריצה שלהם. הראשון הוא בוגר מחלקת הנוער של ר"ג - יוגב הראל (18), שהיה חלק מהסגל בעונה החולפת במקביל לקבוצת הנוער אבל לא זכה לראות פרקט. השני הוא רון חנגל (18, 1.95), בוגרת מחלקת הנוער של ע.ל.ה יהוד ששיחק בעונה החולפת בליגת העל לנוער ועולה לראשונה לבוגרים. השלישי הוא יואב סודמי (20, 195) מגיע מהליגה הארצית דרום שם שיחק במכבי שדרות.