לאומית נשים: הליגה יצאה לדרך?

אחרי 3 מחזורים די חד צדדיים, הערב אמנם לא היו הפתעות כשבצמרת רעננה, כפ"ס, גליל עליון ומג'דל כרום יצאו עם ניצחונות. אבל הערב היו אלה המחזורים הצמודים ביותר מתחילת העונה. בנוסף ל-3 הנ"ל ניצחו גם בני יהודה שהמשיכה ברצף שלה ויבנה לה זה ניצחון ראשון העונה.


| שי ברק

 

מכבי רעננה ניצחה בקושי (ללא טל יעקב), אחרי שעירוני נתניה חזרה מפיגור 16 נקודות ברבע הראשון (ו-18 בהפסקה) עד שלוש דקות לסיום כשההפרש ירד "רק" ל-3 נקודות לזכות רעננה. אך ברעננה ידעו להתאושש ולנצח. ככשוב ניקול מיכאליץ' מובילה את רעננה ביכולת התקפית נהדרת. "התאוששות" נרשמה גם בכפר סבא שפיגרה לכל אורכה של המחצית הראשונה ובהפסקה הובילו רמה"ש 31:25, אך מחצית שניה גדולה של שיר תירוש בהתקפה (22 נקודות מח' שניה מתוך 34 סה"כ) ושל כפ"ס כולה בהגנה (רק 5 סלי שדה קלעה רמה"ש בחצי השני) הוביל לניצחון.

כאוכב היתה קרובה להפתיע את מג'דל כרום וגררה את היריבה החזקה למשחק צמוד, אבל כאוכב נתקעה על 5 נקודות ברבע האחרון ומג'דל כרום עם הרבה אופי ניצחו. בני יהודה ממשיכות לנצח ומחברות כבר 3 ניצחונות רצופים. הערב זה היה הקשה מכולם. משחק של הגנות חזקות ומעט התקפות היה צמוד לכל אורכו, כשבני יהודה בכל פעם בורחת וירושלים חזרה. חצי דקה לסיום עדן פורת קבעה שוויון, אבל עמית בן אליעזר (שוב) הכריעה את המשחק. הפעם בנקודה אחת מקו העונשין. משחק טוב בבני יהודה לרוני גולדין שבלטה והופעת בכורה טובה מאד גם לאופיר קירשטיין.

עוד במחזור, ניצחון בכורה ליבנה שגברה על אליצור נתניה שנותרה ללא ניצחון גם במחזור הזה. מחר יושלם המחזור כשעמק יזרעאל יארחו את וינגייט (20:00). אם העמק ינצחו הן יעפילו למקום הרביעי.

צמרת הליגה:
1. מכבי רעננה 8 נק'
2. הפועל כפ"ס 8 נק'
3. הפועל מג'דל כרום 8 נק'
4. בני יהודה 6 נק'
5. הפועל גלבוע 6 נק'
6. אסא ירושלים 5 נק' (משחק חסר)
7. הפועל גליל עליון 5 נק' (משחק חסר)
8. הפועל עמק יזרעאל 5 נק' (משחק חסר)