לאומית: 3 החתמות חדשות לעכו

אחרי שלא מעט ישראלים בכירים ששיחקו אצלה בעונה החולפת בחרו להישראל בליגה הארצית, הפועל עכו מטה אשר ממשיכה בהשלמת הסגל עם 3 החתמות השבוע - גוני יזרעאלי על תקן המבוגר האחראי, אביאל לוי שמגיע מעפולה, ודביר אוחנה שישחק לראשונה בלאומית.


| safsal

 

הפועל עכו מטא אשר נפרדה עד כה מלא מעט שחקנים שהובילו אותה בעונה החולפת בארצית - עידו קויז'קרו, אילן נניקשווילי, אופק בוגדנובסקי, איליה סרור וטל פרסלני, אבל זה ממש לא יעצרו אותה בדברך לעונת הבכורה בלאומית. אחרי ניב אוזן וג'ורדן לואיס וצמד הזרים שחתמו, השבוע צירפה הקבוצה 3 שחקנים חדשים.

הראשון ההוא גוני יזרעאלי (36, 1.82) נפרד מגליל עליון במדיה שיחק בשנתיים האחרונות, כשבעונה האחרונה הוא סיים כמלך האסיסטים של הליגה עם 9.6 כאלו למשחק לצד 12.9 נק'. ליזרעאלי עבר עשיר בליגת העל כולל שתי אליפויות, ולאור העבר של עכו שאוהבת שחקנים עם נסיון רב, יזרעאלי מתאים לה בול למשבצת הזאת.

הסנטר אביאל לוי (22, 2.03) מצטרף לעכו אחרי ששיחק בשנתיים האחרונות בעפולה עם גיחה קצרה לליגת העל לגלבוע גליל בתקופת הקורונה. לוי לא זכה העונה ליותר מדי דקות בעפולה אבל סיפק כמה משחקים טובים וקלע 2.5 נק' בממוצע למשחק.