"לא הצלחנו למצוא את הקצב שלנו"

מכבי ת"א רשמה הפסד שני ברציפות ביורוליג, בעיקר בגלל מחצית ראשונה חלשה שהובילה את הצהובים לפיגור דו ספרתי גבוה. דריק וויליאמס שהוביל את המיני קאמבק במחצית השניה וסיים כקלע המוביל של הקבוצה מצא קצת אופטימיות "החלק האחרון של המשחק נותן לי ביטחון שנהיה טובים יותר ויותר". (צילום: euroleague.net)


| רוני כהן

 

כדור השלג השלילי של מכבי תל אביב ממשיך להיערם. אתמול הפסידה הקבוצה 83:72 למילאנו במשחק בו תוצאת הסיום לא משקפת את פערי הרמות. במועדון הצהוב ידעו מראש שיהיה קשה לנצח את מילאנו החזקה, בטח לאחר ההפסד הכואב לכוכב האדום, אבל לא ציפו למשחק שנגמר כבר ברבע הראשון בו האיטלקים עלו ליתרון דו ספרתי ממנו לא הביטו לאחור. ההפרש צמח ככל שהדקות חלפו ורק שיפור קל של הצהובים ושאננות מצד מילאנו ברבע הרביעי חתמו את המשחק בהפרש סביר.

"בוודאי שלא ככה רצינו לפתוח את המשחק", ג'יימס נאנלי אמר בסיום באכזבה, "לא הצלחנו למצוא את הקצב שלנו במחצית הראשונה, אבל אני חושב שהראינו במחצית השניה שאנחנו יכולים להיות טובים יותר. שיחקנו יותר אגרסיבי וכשהזריקות שלנו נכנסות, אנחנו יכולים ללחוץ על היריבה שלנו ולחזור למשחק. נשתפר בכל יום".

"היתה לנו מחצית ראשונה קשה, אבל אני חושב שחזרנו לעצמנו במחצית השניה", הוסיף דריק וויליאמס, שניסה לשאוב עידוד מהקאמבק בראשותו. "הזריקות נכנסו לנו ונלחמנו חזק. יש לנו עוד דרך ארוכה, אבל החלק האחרון של המשחק נותן לי ביטחון שנהיה טובים יותר ויותר, החל מהמשחק בחמישי".

במכבי מודאגים מהמצב, שכן הקבוצה ירדה למאזן 2-1 ביורוליג ומחר היא תתארח למשחק מול וילרבאן שרושמת פתיחת עונה מפתיעה, כולל ניצחון מרשים מאוד על אנאדולו אמש. נקודת האור של המשחק היה דריק וויליאמס שמתחיל להיכנס לכושר משחק ובקבוצה מקווים ששחקנים נוספים ישתפרו בקרוב כדי לחלץ ניצחונות חשובים במשחקים הקרובים.