ליגות הנשים יוכרעו בסופ"ש?

משחק אחד בלבד נותר גם בליגת העל וגם בלאומית נשים לקביעת זהות האלופה, ואחרי הדחיות השונות בעקבות המצב הבטחוני בארץ - מסתמן שהמשחקים יתקיימו בשישי ובשבת הקרובים. באשדוד יקוו לשקט בדרום שיאפשר להם לארח אצלם בבית במקום באולם חלופי בצפון, ת"א אמורה לארח בכל מקרה את המשחק אצלה. (צילום: מנהלת ליגת העל)


| safsal


בצל ההודעות על הפסקת אש מתקרבת, ובזמן שבצפון מתחילים לפתוח מקלטים - מסתמנים מועדים חדשים למשחקי ההכרעה בליגות לנשים. גם בליגת העל וגם בליגה הלאומית סדרות גמר הפלייאוף נעצרו רגע לפני המשחק הקובע, כך שאנחנו מרחק של 40 דקות מקביעת האלופה וסיום העונה על הפרקט. כעת נשאר רק לקוות שאכן השקט יחזור לארץ, ואיתו גם הכדורסל.

ליגת העל -  נעצרה במצב של 2-2 בין מכבי בנות אשדוד נגד מכבי עירוני רמת גן. אחרי אינספור דחיות, שינויים ובעיקר הרבה פייק ניוז, נקבע מועד "אחרון" למשחק מספר 5 ליום שישי, 21.5, 13:30. במקרה של הפסקת אש המשחק יתקיים באשדוד, בכל מקרה שלא ינתן אישור פיקוד העורף המשחק יתקיים בחדרה או חיפה. שתי הקבוצות נמצאות בבעיה מבחינת הזרות שחלקן כבר הביעו רצון לעזוב את הארץ, כך שנראה שאשדוד תסכים לוותר על הביתיות כדי לסיים את העונה.

ליגה לאומית - נעצרה במצב של 1-1 בין אליצור תל אביב להפועל כפר סבא. המשחק השלישי והמכריע נקבע תחילה ליום רביעי (היום), והוצע גם תאריך חלופי במוצ"ש 22.5 (21:00). מאחר וטרם ניתן אישור לקיים אירועים שכאלה בתל אביב, המשחק עבר למועד החלופי (הערכות הן שיתאפשר לחדש את הפעילות בסופ"ש, וכרגע לא נקבע מועד חלופי שלישי).