ליגת האלופות מגיעה לר"ג!

לראשונה מאז החלו מפעלי אירופה בכדורסל בכיסאות גלגלים, נבחרה קבוצה ישראלית לארח את אחד מהבתים המוקדמים של ליגת האלופות. בסופ"ש הקרוב אתם מוזמנים לאולם ספיבק בר"ג ליומיים של משחקים אירופאיים במסגרת שלב הבתים של המפעל בהשתתפות אלופת המדינה איל"ן ספיבק ר"ג שתארח קבצות מרחבי אירופה. (צילום: ספיבק ר"ג)


| לילך וייס

 

כמידי שנה, גם העונה יהיו לנו לא מעט נציגות במפעלים האירופאיים בכדורסל בכיסאות גלגלים. הראשונה שנכנסת למעגל המשחקים היא אלופת המדינה, איל"ן ספיבק ר"ג. הקבוצה הצעירה קיבלה את הכבוד לארח את אחד משלושת הבתים המוקדמים של מפעל ליגת האלופות, שיערך כאמור בסופ"ש הקרוב בר"ג. בחוד מרץ בית הלוחם חיפה ובית הלוחם ת"א ישתתפו גם הם בשלב הבית הראשון של דרגי היורוליג השונים.

ר"ג מדורגת במקום ה-12 במפעל, נחשבת לאחת הקבוצות הצעירות בליגה כשהיא משתפת לא מעט שחקנים מתחת לגיל 20. יחד עם זאת היא קיבלה השנה חיזוק בדמות אחד השחקנים הותיקים ובעל עבר עשיר בנבחרת ישראל - דותן מישר. חיזוק נוסף שהגיע הישר מהולנד הוא השחקן מס המלס. שחקני נבחרת נוספים שתמצאו בסגל הם שי ברביבאי ותומר יצקן שנמצאים בקבוצה כבר כמה שנים, ויש גם לא מעט שחקנים מהנבחרת הצעירה של ישראל: חכים קשוע, ראדי דגמין, עידו שקורי, עמית ויגודה, ארתור חסון, ועילי ירחי. ישלימו את הסגל אברהאים באו ורותם פיליפס. מאמן ליאור דרור.

בסופ"ש הקרוב ר"ג תפגוש קבוצות חזקות מרחבי אירופה - BJK RMK Marine הטורקית (מדורגת 6), CS Meaux BF הצרפתית (מדורגת 11), Deco Amicacci Giulianova האיטלקית (מדורגת 13), ו-BSR ACE Gran Canaria הספרדית (מדורגת 17). שתי הקבוצות הראשונות בבית יעלו לשלב רבע הגמר, שגם הוא יתקיים בשיטת בית בחודש מרץ הקרוב.

הכניסה למשחקים חופשית והציבור מוזמן לבוא ולעודד.

 

לוח משחקים - יום שישי 1.2:

11:15 - אילן ר"ג נגד BJK RMK Marine הטורקית
13:30 - Deco Amicacci Giulianova האיטלקית נגד CS Meaux BF הצרפתית
15:45 - BJK RMK Marine הטורקית נגד BSR ACE Gran Canaria הספרדית
18:00 - איל"ן ר"ג נגד CS Meaux BF הצרפתית
20:15 - BSR ACE Gran Canaria הספרדית נגד Deco Amicacci Giulianova האיטלקית

 

לוח משחקים - יום שבת 2.2:

9:00 - CS Meaux BF הצרפתית נגד BJK RMK Marine הטורקית
11:15 - איל"ן ר"ג נגד Deco Amicacci Giulianova האיטלקית
13:30 - BSR ACE Gran Canaria הספרדית נגד CS Meaux BF הצרפתית
15:45 - BJK RMK Marine הטורקית נגד Deco Amicacci Giulianova האיטלקית
18:00 - איל"ן ר"ג נגד BSR ACE Gran Canaria הספרדית