ל. נשים: המשכיות ברמה"ש ובגלבוע

הקבוצה של יוני אורן השאירה לעונה נוספת את יעל גלילי, לה זאת עונה שניה במועדון, ואת הילה הניג ובוגרת מחלקת הנערות המקומית רוני קלינגר להן זאת תהיה עונה רביעית בבוגרות. בצפון נועה רודה, גילי ארמה והצעירות עמית סרויה ויעל פרחי ימשיכו לעוד עונה בגלבוע קרן.


| safsal

 

אחרי שהחתימה בתחילת החודש את גילי ליאור, א.ס. רמה"ש ביצעה השבוע שורה של החתמות המשך כשהשאירה לעונה נוספת 3 שחקניות ששיחקו אצלה העונה. מי שממשיכות לעונה רביעית במועדון הן הפורוורד הילה הניג (27, .176), ובוגרת מחלקת הנערות המקומית רוני קלינגר (19, 1.73). הניג נמצאת כבר קרוב לעשות בליגה הלאומית, כששיחקה בנוסף גם בהפועל פ"ת וברמת חן. עם רמת חן המשיכה גם ל-3 עונות בליגת העל, ובעונת 15/16 הגיעה עם הקבוצה לגמר הפלייאוף וגמר גביע המדינה.

קלינגר כאמור היא שחקנית בית של רמה"ש והיא קבוצת הבוגרות היחידה בה שיחקה עד היום. בעונת 18/19 נבחרה לחמישיית העונה בליגת הנערות, והייתה חלק מהסגל המורחב של נבחרת הנערות. השלישית שממשיכה לעונה השניה שלה ברמה"ש היא יעל גלילי (24, 1.77). גלילי שיחקה 5 עונות בליגת העל ברמלה, רמה"ש והרצליה, ולפני שנתיים ירדה ללאומית בה שיחק בגליל עליון וכאמור ברמה"ש. גלילי הייתה חלק מנבחרת הנערות שהעפילה בשנת 2014 לדרג א'.

גם הפועל גלבוע קרן ממשיכה בהשארת הסגל מהעונה החולפת, שכמו בשנים האחרונות יתבסס גם העונה על מחלקת הנערות המקומית. אחרי שהשאירו את שחקנית נבחרת הנערות אליס חתוקאי והקפטנית עדי פירסטנברג, בשבוע האחרון הצטרפו עוד 4 לרשימת הנשארות. נתחיל משחקניות קבוצת הנערות שימשיכו גם בעונה הבאה לשחק במקביל בבוגרות - יעל פרחי (17, 1.67) ועמית סרויה (17, 1.70). השתיים עזרו לגלבוע לסיים עונה לא רעה במקום השלישי בליגת העל לנערות.

בוגרת נוספת של מחלקת הנערות של הגלבוע שממשיכה היא גילי ארמה (20, 1.64), לה זאת תהיה עונה חמישית בבוגרות. הממשיכה האחרונה לבנתיים היא נועה רודה (27. 1.75) עבורה זאת תהיה השנה השניה בגלבוע. קודם לכן שיחקה רודה בגליל עליון בשתי קדנציות נפרדות, ובעונת 17/18 הגיעה לגמר גביע האיגוד עם הפועל זכרון \ מעגן מיכאל.