מכת קורונה בליגת העל לנשים

אליצור ת"א עם 2 זרות מאמותות, חולון עם לפחות 2 מאומתות, וגם באשדוד שלחו הבוקר את כל הקבוצה להיבדק ויש כבר חיוביות. הקורונה הכתה חזק בסופש האחרון בליגת העל לנשים, וכרגע לא ברור מה יהיה עם המחזור הקרוב. (צילום: מנהלת ליגת העל)


| safsal

 

שמח מאוד היום בליגת העל לנשים. מגפת הקורונה שמתפשטת במהרה ברחבי הארץ הגיע גם לכאן, כשיש לנו כבר לפחות 3 קבוצות בדרך להשבתה בעקבות התפרצות בקרב סגל השחקניות. אליצור ת"א הודיעה ש-2 זרות מאומתות, בחולון ידוע על לפחות 2 ישראליות מאומתות עם חשד לעוד שחקניות חולות, וגם באשדוד כבר יש תוצאות חיוביות. הזרות של הקבוצה הדרומית הרגישו לא טוב במהלך הסופ"ש ובצהריים נשלחו לבדיקת PCR.

לאור שמועות שרצות בליגה על כך שהזרות של אשדוד חשו ברע כבר ביום שישי לפני משחק הגביע של הקבוצה, בקבוצה הגיבו: "השחקניות שלנו מיום שבת לא מרגישות טוב, לא קשור למשחק ביום שישי. היום בבוקר שלחנו את כולן לעשות בדיקות, זה לא אומר שיש להן קורונה יכול להיות שיש שפעת, או שסתם לא מרגישות טוב, אבל כולן הלכו לעשות PCR ואנחנו ממתינים לתשובה"

השאלה הבוערת שעומדת על הפרק היא מה יעלה בגורל המחזור ה-14 בליגה. המחזור יפתח הערב עם מפגש ישיר בין שתי המוליכות של הליגה, מכבי חיפה והפועל ראשל"צ, ומחר יערכו 4 משחקים נוספים. נכון לכתיבת שורות אלו - לא יצאה הודעה כלשהי מטעם הליגה על דחייה. לאליצור ת"א מחכה קרב תחתית קריטי מול הרצליה, וגם לחולון יש משחק חשוב מול פ"ת. לפי נוהל שפורסם לקבוצות בסוף ספטמבר - משחק ידחה אם בקבוצה ישנן 2 זרות או סה"כ 3 שחקניות מאומתות. 

ממנהלת ליגת העל נמסר: "בשלב זה אנחנו אוספים את המידע מכל הקבוצות. בערב נקבל תמונת מצב ונעדכן."