מעל הליגה - גלבוע לא עוצרת

עם ניצחון חמישי בכל המסגרות מהן 3 של יריבות לצמרת, גלבוע מעיינות נראית מצוין במיוחד כשהנחילה לירושלים הפסד ראשון. עוד המחזור: חיפה, גליל עליון וכאוכב ממשיכות לעשות את שלהן ולהישאר קרובות בצמרת. באר טוביה ונהריה חזרו לנצח וניצחון גדול גם לוינגייט על כפ"ס.


| שי ברק

 

 טבלת הליגה וחדשות נוספות

"במילים שלי" סיכום המחזור/ טור של הכותב

אחרי שבוע גביע והמחזור הרביעי שפתחו את חודש נובמבר הפועל גלבוע מעיינות נותרה הקבוצה הבלתי מנוצחת היחידה. מכבי חיפה יחד איתה הן שתי הקבוצות שכרגע נמצאות בצמרת הליגה ובמאזן מושלם, אך חיפה כבר איבדה את הגביע בהפסד לגלבוע. למה הנתון הזה חשוב? מדובר בשתי הקבוצות שהשקיעו כסף והביאו לא מעט שחקניות רכש מובילות מבחוץ בשביל יעד אחד – לעלות ליגה.

בתחילת הקיץ מכבי חיפה התכוננה למאבקי עליה לליגת העל מתוך החלטה אסטרטגית שבשלה העת. הקבוצה השאירה שלד מקומי ואליו צירפה 4 שחקניות ממעגן מיכאל שלשתיים מהן יש לפחות שתי אליפויות ואחרות חתומות על עוד 2 עליות ליגה. המסר היה ברור.

גלבוע מעיינות רצתה גם. כדי לבצע הביאה יושבת ראש חדשה שהביאה איתה לא מעט כסף ומשקיעים ומשם נסללה הדרך לגלבוע החתימה כוכבת אחרי כוכבת. השאירה את ענבר לברון והדר גוטין וצירפה אליהן עוד 3 שחקניות מבחוץ. ביניהן טלי בן ישי כשחקנית המובילה בליגה הלאומית בשנים האחרונות, ושחקנית המכללות קרן בויס.

לכן, הסיפור האמיתי הוא שנראה כבר בשלב מוקדם של העונה – שבשנה הבאה היורדת מליגת העל לא תוכל לשמור על מקומה, כי עולה חדשה תהיה. הקבוצות מספיק עשירות ומה שלא הספיק מבית עושים שם מבחוץ – כי השנה האליפות היא מעל הכל.

מבט על מקומות 3-5 לא פחות מעודד. נמצאות שם בין היתר אס"א ירושלים והפועל גליל עליון. כרגע הן נראות מרחק די גדול מהשתיים הראשונות, אבל אם יתחברו הן יכולות לאיים עליהן והמועדונים עם המסורת העשירה הזו יכולים גם כן לממש את העליה לליגה הראשונה.

נועלת את החמישייה הפועל כאוכב, קבוצה שתתקשה אולי לאורך זמן לתת פייט לרביעייה אך היא הקבוצה היחידה שלצד הצהרות על שאיפות לצמרת השאירה את הסגל המקומי כבסיס של הקבוצה, עליו היא תקום ותיפול – ואם היא "תקום עליו" כנראה שראויה לליגה הראשונה.

סיבות לדאגה? על כך בהמשך כשנבחן מה קורה העונה בליגה לנערות.

 

הפועל 'קרן' גלבוע מעינות 85 - אס"א ירושלים 65

המשחק המרכזי ועתיר ה"כוכבות", בין שתי קבוצות שטרם הפסידו העונה פתח את המחזור הרביעי, אחרי שבוע של פגרה. המשחק שהחל צמוד, הלך לכיוון המארחות ככל שחלפו הדקות. הסגל של ירושלים (שהגיעה ללא אריאל ג'אקוור) היה קצר מזה של הגלבוע ובמחצית השניה האורחות "נפלו מהרגליים" וחזרו לבירה עם הפסד ראשון העונה. הגלבוע שהשלימו עד כה ניצחונות נגד 3 מתוך 4 הקבוצות שנמצאות אחריהן, מוצאות את עצמן רגועות בצמרת ומובילות את הליגה לא רק בטבלה אלא גם ברמה ובכושר המשחק.

הפתיחה אמנם היתה צמודה כשירושלים עלתה ליתרון ראשונה מנקודות של הדר רפאל. יעל טויטו ענתה בשלשה והפכה את התוצאה, יולי גרוסמן וגילי ליאור המשיכו ושמרו על משחק צמוד מול הדר גוטין וטלי בן ישי והנדנדה נמשכה. עדן פורת עם סל ועבירה הורידה את ההפרש לנקודה בלבד (14:13) ולפני סיום שבת כהן והדר רפאל החליפו סלים וקבעו שוויון 17 אחרי הרבע הראשון.

ברבע השני המשיכו גוטין, בן ישי וטויטו להוציא לפועל ולשמור את המקומיות ביתרון קטן שנע סביב 3-4 הפרש,הדר רפאל ענתה בשלשה, מורן שטרית הוסיפה 6 נקודות אישיות, אבל בגלבוע ענו לכל סל של ירושלים ושתי שלשות של ענבר לברון הובילו את המקומיות ליתרון משמעותי ראשון שנשמר עד ההפסקה, 39:30 במחצית.

הרבע השני שהסתיים עם 22 נקודות לזכות הגלבוע סימן את המגמה להמשך כשבכל אחד מהרבעים הבאים של המחצית השניה קלעו הלבנות מעל 20 נקודות ואילו בירושלים ככל שחלפו הדקות העייפות התגברה, הגיעו איבודים והחטאות וההפרש צמח לדו ספרתי ומשם למעלה. כך ענבר לברון שפתחה את המחצית השניה בשתי שלשות נוספות הגדילה את ההפרש ל-15 נקודות, עדן פורת עוד הורידה את ההפרש לחד ספרתי (45:37) אבל משם הגלבוע לא הביטה לאחור, קיבלה עוד שלשות של בן ישי, לברון וטויטו וירדה בסוף הרבע השלישי ביתרון 64:49. ירושלים הרגישה שהמשחק בורח להן וגם גילי ליאור ונטע רפאל לא הצליחו לשנות את המגמה כשמנגד היתה זו עדי פירסטנברג שבשלשה ה-11 של הגלבוע קבעה יתרון שיא 81:60 בדרך לניצחון הגדול ולצמרת הליגה.

קלעו להפועל גלבוע מעיינות: טלי בן ישי 20, ענבר לברון 18, הדר גוטין 14, יעל טויטו 10, עדי פירסטנברג 7, ג'ני טודורוב 6, נועה שמעוני 4, נועה שבת כהן וקרן בויס 3 כ"א.
קלעו לאס"א ירושלים: הדר רפאל 17, מורן שטרית 14, יולי גרוסמן ועדן פורת 10 כ"א, גילי ליאור 8, נטע רפאל 6.

 

אליצור יבנה 57 – הפועל באר טוביה 60

שתי הקבוצות מהחלק הדרומי יותר של הליגה קיימו משחק מפתח עבור שתיהן. בעוד יבנה נבנתה לנסות ולהפתיע והגיעה למשחק במאזן חיובי (2:1), באר טוביה שבנתה סגל שעל פניו מאיים להיאבק בצמרת נקלעה בתום שלושה מחזורים למאזן שלילי (1:2). יבנה שאירחה את המשחק שנפתחה בשעת ערב מאוחרת (21:00), רצתה לתקוע יתד בצמרת ובאר טוביה קיוו לצאת מהמשבר של ההפסד האחרון בליגה וההדחה מהגביע. בתום משחק צמוד בין השתיים, גם המאזן של שתיהן הפך זהה וכמו על הפרקט גם בטבלה, הן צמודות יותר מתמיד.

התוצאה לא משקרת, המשחק אכן היה צמוד ואף דרמטי, ירדן עיבל שפתחה את המשחק בנקודות ראשונות נפצעה בשלב מוקדם של המחצית הראשונה ולא חזרה לשחק. בהיעדר מי שהשתלטו על המשחק הן אוריאן אמסלם וליאור הלוי שנעזרו גם בבר אביטל. אביטל שסגרה את הרבע הראשון בשלשה ופתחה את השני בשלשה נוספת קלעה 8 נקודות מתוך ה-18 הראשונות של קבוצתה. מנגד היו אלה נופר לוי וטל ברזל ששמרו את יבנה קרוב ושלשה של לי קפיטולניק קבעה בסוף הרבע הראשון 15:13 לזכות האורחות.

המשחק הצמוד נמשך אל תוך הרבע השני. אלכס גיטצ'נקו שהפכה השנה בשקט להיות שחקנית רוטציה לגיטימית בליגת העל ועוד במדי האלופה הראתה שהיא בכושר טוב כשקלעה 7 נקודות ברבע השני ועם 4 נקודות של ענבר אנוליק קיזזו מעט מההפרש. באר טוביה נתקעו אחרי השלשה של בר אביטל ולמעט 6 נקודות של ליאור הלוי לא היתה מי שתמצא את הטבעת ובמחצית 26:25 מינימאלי לבאר טוביה.

המחצית השניה ובעיקר הרבע השלישי היו של אוריאן אמסלם. עם 13 נקודות אישיות ברבע השלישי שמרה את היתרון אצל קבוצתה, כשלצידה בר אביטל עם שתי שלשות נוספות. ביבנה הלכו לגליידה ולגיטצ'נקו שעשו נקודות מכל טווח ואת הרבע ההתקפי במשחק סיימה באר טוביה ביתרון 45:42. עם תחילת הרבע האחרון עוד עלו יבנה ליתרון כשבת אל לזמי, ענבר אנוליק וטל ברזל הצליחו להפוך את התוצאה והמקומיות כבר הוליכו בחמש נקודות הפרש, רק שאז נשרקה עבירה טכנית לספסל ועוד 2 טכניות ללזמי ובאר טוביה ניצלה את זאת לייצר נקודות ולנצח את המשחק כשליאור הלוי ברבע הזה עם 7 נקודות ושלשה חשובה לחן וייסבורט. בסיום באר טוביה מצליחה לצאת ממאזן שלילי ותנסה להיצמד לצמרת.

קלעו לאליצור יבנה: רג'י גליידה 15, אלכס גיטצ'נקו 13, טל ברזל 7, לי קפיטולניק וענבר אנוליק 6 כ"א, בת אל לזמי 5, נופר לוי 4, דבי בלייברג 1.
קלעו להפועל באר טוביה: אוריאן אמסלם 18, ליאור הלוי 15, בר אביטל 14, מור בורודובסקי וירדן עיבל 4 כ"א, חן וייסבורט 3, סול קרמר 2.

 

אקדמית וינגייט 60 – הפועל כפר סבא 41

ליאור גרזון שפתחה את העונה במדי האקדמיה ככרטיס כפול שיחקה ביום שני 32 דקות בליגת העל ובהמשך הערב גם קיבלה את הזימון לנבחרת ישראל הבוגרת. בהיעדרה של גרזון הוכיחו שחקניות האקדמיה הצעירות שהן יכולות להציג יכולת משכנעת נגד כל יריבה וברבע השלישי (21-12) התפוצצו על כפ"ס וטסו לניצחון ליגה שני העונה. בכפר סבא קיוו שיצאו לדרך חדשה אחרי ניצחון הבכורה על נהריה ואחריו בגביע, אך רצף שני הניצחונות נעצר באקדמיה והציף מחדש את הבעיות אצל הירוקות השנה.

הרבע הראשון עוד היה צמוד כששלשה של שרון רשף ומספר דומה של נקודות של נטלי לוי הוביל את האורחות ליתרון 12:11 בסוף הרבע הראשון. בוינגייט מאי נשר עם חמש נקודות ברבע ושלשה אחת של רומי לוי רמזו על העתיד לבוא. ברבע השני נשר ולוי הוסיפו כל אחת לשה נוספת ועם 5 נקודות של שירה חג'ג' ושלשה של עמר הפכו את התוצאה והוליכו במחצית, 27:22, כשכפ"ס נתקעו על 10 נקודות בלבד ברבע.

במחצית השניה כאמור כבר היה סיפור שונה. עם 9 נקודות של מאי נשר ועוד שש אישיות של ניצן עמר ברחה וינגייט ליתרון דו ספרתי. רק השתיים האלה קלעו יותר מכל שחקניות כפ"ס ברבע ולמעשה ברבע השלישי וינגייט קלעה יותר נקודות ממה שהירוקות קלעו כל המחצית השניה. שש נקודות של רוני גולדין ו-4 נקודות שקלעה ענבל גבע הספיקו רק כדי לרדת אחרי שלושים דקות בפיגור 48:34. ברבע האחרון נשאר המשיכה וקלעה עוד 6 נקודות רצופות, אחריה היתה זו חג'ג' וברמן שניצחו גם את הרבע האחרון והשאירו את כפ"ס קרובה לקו האדום.

קלעו לאקדמית וינגייט:  מאי נשר 22, שירה חג'ג' 12, רומי לוי וניצן עמר 9 כ"א, שני ברמן 4, עדי אלטמן ותמר קופילביץ 2 כ"א.
קלעו להפועל כפר סבא: רוני גולדין 14, חן הולצר 8, שרון רשף 7, ענבל גבע 6, נטלי לוי 3, דרור מייברג 2, ענבל יערי 1.

 

הפועל כאוכב 72 – א.ס 'קורקט טים' רמת השרון 54

אחרי ההפסד לירושלים חזרה כאוכב הביתה וחזרה למסלול הניצחונות. כאוכב פתחה את המשחק חזק וביכולת התקפית גבוהה תוך שניצלה את היתרון שיש לה בצבע. הכדורים נכנסו פעם אחר פעם לבר סלע שברבע הראשון קלעה 11 נקודות (מתוך 18 של הקבוצה). ברמה"ש פתחה חופית וקסלר עם נקודות, אבל בקבוצה התקשו למצוא את הטבעת ורק 4 נקודות של אופיר אליהו בסוף הרבע הקטינו במעט את ההפרש.

ברבע השני כאוכב המשיכה להרשים וכשהגארדיות נכנסו לעניינים, הקבוצה כבר קלעה 28 נקודות בעשר דקות. סלע "הסתפקה" ב-6 נקודות, היא סלאח קלעה עוד 7 נקודות אישיות ופיירוז חאג' ייצרה 8 נקודות ובכאוכב לא הביטו לאחור כשרמה"ש קלעה אמנם 19 נקודות, אך לא הצליחה לייצר עצירות. 7 נקודות רצופות של סהר דגן היו התפוקה הבולטת של הקבוצה יחד עם עוד 4 נקודות של אליהו, 46:31 בהפסקה.

ברמה"ש לא הרימו ידיים ולמחצית השניה עלו עם הגנה טובה ועצרו את כאוכב על 3 סלי שדה. רק אסיל עודה (6 נק') וסלע (2 נק') מצאו את הטבעת וברמה"ש החלו בקאמבק עם 8 נקודות של אופיר אליהו (רבע מצוין) ועוד שלשה של דגן, רק 54:48 לכאוכב. רמה"ש בדרך לקאמבק?

התשובה לכך התבררה כשלילית. האורחות עוד היו קרובות בפתיחת הרבע האחרון עם נקודות של דגן, אך כשקלעה 6 נקודות בלבד בכל הרבע היו צריכים לעצור את היריבה על 0... מה שלא קרה. חאג' עם 8 נקודות לקחה את המשחק עליה, סלאח, עודה ונור נג'מי סייעו ותרמו נקודות משלהן וכאוכב התאוששה וסגרה את המשחק עם 18-6, בדרך להתברג ברביעייה הראשונה בליגה.

קלעו להפועל כאוכב: בר סלע 19, פירוז חאג' 18, היא סלאח 12,  אסיל עודה 8, דאליה חטיב 5, נור נג'מי ועלית כהן 4 כ"א.
קלעו לא.ס רמת השרון: אופיר אליהו 21, סהר דגן 15, מאיה מדרי 6, מיטל לוי ולורן בניטה 3 כ"א, הילה הניג, ענת לין וחופית וקסלר 2 כ"א.

 

הפועל נהריה 76 – אליצור נתניה 62

ניצחון בית ראשון להפועל נהריה. הקבוצה שפתחה את העונה עם ניצחון חוץ בתל כביר ואז נקלעה לשני הפסדים רצופים התאוששה על חשבונה של נתניה. נתניה עדיין ללא ניצחון נראתה טוב הרבה יותר ונראה שבמגמת שיפור כשאולי ההעפלה לרבע גמר הגביע הוסיפה להן ביטחון במשחק – בעיקר, ככל הנראה, להילה מימון שהיתה שוב מצוינת.

שלשות של איזנשטט, מלצב ומנצל ברבע הראשון הובילו את נהריה ליתרון מוקדם, אך המשחק היה צמוד כשבנתניה נהנו מ-6 נקודות של הילה מימון, 4 שקלעה עדן גיוסי מול מרינה שפיצנדל הותיקה ושלשה של דפנה מלר ובסך הכל אחרי רבע אחד של כדורסל, שוויון 18.  ברבע השני הגיעו למשחק שתיים, הדר לוי ואלה פינצי. לוי ופינצי קלעו יחד 12 נקודות, מרינה שפיצנדל הוסיפה שלשה ובסך הכל 5 נקודות ברבע ונהריה ירדה להפסקה ביתרון כשמלר בחמש נקודות רצופות השאירה את ההפרש חד ספרתי, 41:36 בהפסקה.

ברבע השני החלה נהריה להגדיל את ההפרש 6 נקודות רצופות של נופר פקין ואחריה 9 נקודות אישיות של הדר לוי הובילו את נהריה לרבע התקפי אותו ניצחה 21-15. שירה בן דוד, לצד הילה מימון, בלטו ברבע הזה אך לא מנעו מנהריה להגדיל את ההפרש ובסוף הרבע, 62:51.

נתניה עוד הורידה את ההפרש לחד ספרתי מנקודות של עדן אהובים ושלשה של דפנה מלר, אבל בנהריה היתה זו פקין עם איזנשטט שנעלו את המשחק בניצחון (14-11) ברבע האחרון ותחושה ששוב אפשר לנשום אוויר ולהתנתק מלהחץ.

קלעו להפועל נהריה: הדר לוי וילנה איזנשטט 15 כ"א, נופר פקין ואלה פינצי 12 כ"א, מרינה שפיצנדל 8, רוני מנצל 7, מרינה מלצב 4, חן ביסמוט 3.
קלעו לאליצור נתניה: הילה מימון 18, דפנה מלר 16, שירה בן דוד 13, עדן גיוסי 6, לירון אלבג 5, יעל ביטן 4.

 

מכבי תל כביר 55 – הפועל גליל עליון 104

ביום שאחרי השינויים בתל כביר, קשה היה לבקש יריבה חזקה יותר מהגליל. תל כביר שיחררו בשבוע שחלף את שחקניות הקבוצה חנה הללי ויאנה שפירו וטרם מצאו את החיזוק המתאים לקבוצה. בהיעדרן, תל כביר סבלה מסגל קצר וברובו חסר נסיון. מנגד הגליל העליון הגיעו כדי לנצח ולהעביר מסר שהן יריבה לצמרת. 33-3(!!), היתה תוצאת הרבע הראשון והמסר עבר. קרן מוזס שעלתה בחמשיייה תרמה 7 נקודות כבר ברבע הראשון וביחד עם קרן נחמה ומיתר אסולין הובילו ליתרון הענק ברבע בו רק יפית כהן הצליחה לייצר סל שדה בודד, מחוץ לקשת.

כשאחרי רבע אחד ההפרש הוא 30 נקודות קשה להמשיך באותו הקצב ובתל כביר עלו כדי להילחם וניצחו את הרבע השני 19-17, עם שתי שלשות של שני חכים ועוד אחת שקלעה יפית כהן (11 נקודות במחצית הראשונה), 50:22.

למרות שההפרש המשיך להיות גבוה בגליל העליון לא רצו לקחת סיכונים ועם פתיחת המחצית השניה חמש נקודות רצופות שקלעה גל קלמר ונקודות של אמה רוזנסטון ונחמה יצרו ריצה אחת נוספת 27-11, שהכריעה את המשחק סופית, 77:33 בסוף הרבע השלישי ומכאן שהאחרון כבר היה לפרוטוקול בלבד. בסיום הגליל העליון עם ניצחון גדול והזדמנות לשתף צעירות לקראת העומס הצפוי והמשחק השלישי השבוע שהיה צפוי לחמישי נגד וינגייט.

קלעו למכבי תל כביר: יפית כהן 13, שני חכים וענת בוחניק 10 כ"א, ראם נונו 9, שבתיאלה פרנקלין 7, מזל קאב 6.
קלעו להפועל גליל עליון: נוי לפושניאנסקי 19, מיתר אסולין 15, רבקה רוס וקרן מוזס 12 כ"א, שני לוי 11, אמה רוזנסטון 10, קרן נחמה 9, גל קלמר 7, פז אמיתי שמי 6, דניאל גונדרי 3.

 

מכבי חיפה 76 – אליצור תל אביב 46

הסיפור המרכזי של המשחק היה בפציעה של נור כיוף בכף ידה כבר ברבע הראשון כששברה את האצבע ונעדרה מהמשך המשחק. גם שי אלון משכה פציעה ולמרות שקלעה שלשה כבר ברבע האחרון נשמרה להמשך. כך אליצור ת"א שממשיכות להתחבר ולהשתפר הצליחו להקשות על המארחות במשך רבע אחד. עם 6 נקודות של זואי רייכמן ו-3 שקלעה שני זר אביב הצליחו אליצור לרדת בסוף הרבע הראשון בשוויון 13. אך ברבע השני כבר החלה הבריחה עם 28-10 וביחד עם הרבע השלישי רצה חיפה 50-14 בעשרים דקות ולא השאירה סיכוי ליריבה. עד ההפסקה היו אלה ספיר תירוש עם 8 נקודות, אבל בעיקר עמית גור שחזרה לקלוע וייצרה 8 נקודות ברבע גם היא. בחיפה גם קיבלו נקודות מהספסל כששיר רביב ואבני מיטלמן מצאו גם הן את הטבעת 41:23 בהפסקה.

ברבע השלישי היתה זו שיר רביב שהובילה את הבריחה. עם 8 נקודות רצופות שלה ואחריה 4 של מיטלמן ו-6 רצופות של גור קבעו 63:27, כשיובל ניצן אמנם הראתה דקות טובות אך לבד היה קשה לה . כמובן שהרבע האחרון כבר היה לפרוטוקול בלבד, בקבוצות שיתפו את המחליפות עד שהסתיים המשחק וחיפה שמרה על מאזן מושלם בליגה ועל הפסגה יחד עם הגלבוע, כשבת"א ימשיכו לחפש ניצחון ראשון בשבוע הבא.

קלעו למכבי חיפה: שיר רביב 16, עמית גור 14, אבני מיטלמן 12, ניר בהיר 9, דניאל חג'ג' וספיר תירוש 8 כ"א, אלה יערי 4, שי אלון 3, רוני צביאלי 2.
קלעו לאליצור תל אביב: זואי רייכמן 12, יובל ניצן 11, עדן מצארווה 10, שני זר אביב 5, רינת בן יעקב 4, ענבל מיכל 2, סבינה מרדנוב 1.

 

הפועל גליל עליון 75- אקדמית וינגייט 61 (משחק השלמה)

המשחק שנדחה מהמחזור השלישי בעקבות נסיעת נערות האקדמיה לפולין התקיים בחמישי, 48 שעות אחרי מחזור הליגה. כך שמעודדות ומלאות ביטחון מהניצחון על כפ"ס נסעו וינגייט לגליל והמשיכו ביכולת הטובה כשבמשך מחצית אחת היו צמודות למקומיות ואף הובילו במחצית 34:33.  אחרי שרומי לוי פתחה את המשחק טוב עם 6 נקודות ברבע הראשון הגיעו שלשה של ניצן עמר ושירה חג'ג' שקלעה 10 נקודות במחצית הראשונה. בגבליל ניסו להישאר קרובות למרות הפתיחה הלא טובה ומיתר אסולין וקרן נחמה עשו הכל כדי להצדיק את המעמד של הגליל. מיתר אסולין וקרן נחמה קלעו 12 נקודות כל אחת במחצית הראשונה והשאירו את הגליל בתמונה.

במחצית השניה החל המהפך כשהמקומיות ניצחו את הרבע 21-13. שלשות של אמה רוזנסטון ומיתר אסולין וביחד עם דקות טובות של שני לוי הסתיים הרבע השלישי ביתרון 54:27. הגליל שלא הרשימו רצו לתת את המקסימום עבור כ-100 הצופים שהגיעו למשחק וברבע המכריע קרן נחמה ,אמה רוזנסטון ורבקה רוס עוד הגדילו את ההפרש עד לסיום.

קלעו להפועל גליל עליון: קרן נחמה 23, מיתר אסולין 21, אמה רוזנסטון 14, רבקה רוס 10, שני לוי 7.
קלעו לאקדמית וינגייט: שירה חג'ג' 18, ניצן עמר 17, רומי לוי 13, שני ברמן 6, מאי נשר 5, עדי אלטמן 2.