מתחילים לעבוד: מגדל מתחמשת

אדי החגיגות התפזרו להם אט אט והקבוצה המאוחדת של העמק מתחילה לעבוד לקראת עונת החזרה לליגה הלאומית. מעבר להמשכיות בעמדת המאמן שנרשמה בתחילת הקיץ, במגדל/יזרעאל בחרו להמשיך עם 2 מכוכבי העלייה – טל פרסלני ואליה סרור. אל השניים הצטרפו אוהד דקל ודור וכנר ביממה עמוסה עבור העולה החדשה.


| אלירן כהן

 

אחרי החזרה הדרמטית לליגה הלאומית, במגדל חגגו וחגגו וכעת גם הגיע הזמן של החוזרת הטרייה לליגה הלאומית להתחיל לבנות את הקבוצה לעונה הבאה. ההחתמות הראשונות שביצעה הקבוצה מציגות את הקו אליו הולכת הקבוצה העונה – שמירה על המשכיות ומתן במה לשחקנים צעירים מוכשרים.

נתחיל מאלו שממשיכים עם הקבוצה. הפורוורד טל פרסלני (34, 1.95) שעבורו זאת לא עלייה ליגה ראשונה, ישוב לליגה הלאומית לאחר שבשנים האחרונות סייע להפועל עכו ומגדל העמק לזכות באליפות המחוז הצפוני של הליגה הארצית, וגם עלה בעבר עם הפועל חיפה וקרית ביאליק. פרסלני צפוי להיות אחד השחקנים הוותיקים בסגל של רוטשטיין ולמעשה ישמש כמבוגר האחראי שינסה לעזור למגדל העמק לצלוח את העונה החזרה לליגה הלאומית. מי שעוד ממשיך זהו אליה סרור (26, 2.13) שיקווה לרשום עונת פריצה בליגה הלאומית לאחר שבתחילת הקריירה שימש כשחקן משלים בלאומית, אך משלא קיבל הזדמנות ירד לארצית שם היה חלק דומיננטי בהצלחת הקבוצות בהן שיחק.

אל סרור בקו הקדמי יצטרף אוהד דקל (19, 2.05) שירכיב קו קדמי ישראלי גבוה מאוד של העולה החדשה. הסנטר הצעיר ישוב למעשה למגדל העמק/יזרעאל שם (בערך) שיחק במחלקת הנוער של הקבוצה. דקל, שהעביר את העונה בין נועלת הטבלה ממוצקין לאלופה מכפר בלום, מיעט לקבל הזדמנויות בשתי הקבוצות והוא יקווה שעם החזרה הביתה הוא גם יצליח להציג את הכישרון עליו מדברים. שחקן נוסף שיקווה לקבל את ההזדמנות בליגה הלאומית הוא דור וכנר (23, 1.88). הגארד הישראלי המוכשר היה אחת ההפתעות הנעימות בשנתיים האחרונות בקבוצה המפתיעה של כפר יונה שאלמא ביטול הפלייאוף בליגה הארצית עוד היה פוגש את קבוצתו החדשה בפלייאוף ואולי אף מונע ממנה עליית ליגה.