נוער: רעננה ניצחה בתיכונט

אחרי שהפועל ת"א ניצחה ברעננה, השרונים מחזירים להם עם ניצחון בת"א ומשווים את חצי גמר הפלייאוף ל-1-1. רעננה שוב הציגה ערב מוצלח מחוץ לקשת, ולמרות ששוב שמטה יתרון דו ספרתי - הפעם סיימה עם ניצחון 90:80. איתי גבע הוביל את השרונים עם 21 נקודות, ים מדר עם 25 בצד השני. (צילום: איגוד הכדורסל)


| לילך וייס

 

גם הסדרה השניה בחצי גמר הפלייאוף לוקחת אותנו למשחק רביעי, אחרי עוד מפגש חם וטוב בין עירוני יורם רעננה להפועל ת"א אברהם. אם במשחק הראשון ראינו את האדומים חוזרים מפיגור דו ספרתי בדרך לניצחון, אז הם עשו את זה גם הערב, רק בלי החלק של הניצחון. רעננה שוב פתחה חזק עם קליעות מבחוץ, אבל הפעם לא נבהלה מהחזרה של הפועל ת"א והצליחה לשמור על היתרון שלה עד הסיום.

רעננה כאמור פתחה את המשחק עם קליעות מבחוץ שפתחו פער, אבל הערב גם תיבלה אותם בהרבה נקודות מבפנים כשאיתי גבע חודר בצבע. המארחים התקשו מול ההגנה הלוחצת של רעננה ולמרות כמה מהלכים יפים, ייצרו כמחצית מהנקודות שלהם מהקו. 4 רצופות של גלעד מלניק עבור האורחים סגרו את הרבע הראשון על 29:15. האדומים התעוררו ברבע השני ועם שלשות משלהם (2 של איתי בינמן) החלו להוריד את ההפרש. עידו פרידלנדר ומלניק הצליחו לשמור את רעננה ביתרון, אבל ים מדר ויובל אדוסי יחד עם בינמן קיצצו עד ל-43:41 בלבד בהפסקה.

רעננה כנראה למדה את הלקח מהמשחק הראשון בסדרה, והמשיכה באותו הקצב גם ברבע השלישי. שלשות של אימר רוט, מלניק וגבע פתחו את הפער מחדש, כשבצד השני אדוסי ושחר לזר שומרים את הפועל בתמונה. סוף שלישי 64:55 רעננה. הרבע האחרון התקדם בקצב מהיר מאוד כשסל רודף סל, והיתרון נשאר אצל האורחים. השלשות המשיכו להיכנס ברעננה (מלניק עם עוד 2), ולמרות 13 נקודות ברבע של מדר הפועל ת"א לא הצליחה לסגור את הפער. בסיום 90:80 לרעננה שמחזירה לעצמה את יתרון הביתיות.

קלעו לת"א: ים מדר 25, איתי בינמן 15, יובל אדוסי 14, שחר לזר 9, עומר בן דוד 5, לוטן אמסלם 4, דניאל הלל 5, גיא עלוש 3.

קלעו לרעננה: איתי גבע 21, גלעד מלניק 20, עידו פרידלנדר 15, יהל מלמד ואופק גופר 12 כ״א, איתמר רוט 6, נדב סיבוני ויונתן מושקוביץ 2 כ"א.