נעמי קולודני תאמן בלאומית גברים

שחקנית העבר תעמוד על הקווים במשחק הליגה הקרוב של מכבי אשדוד, ותהיה הראשונה לאמן בקבוצה מאחת משתי הליגות המקצועניות לגברים. קולודני שימשה עד כה כעוזרת המאמן של הקבוצה, ולאחר פיטוריו של עופר רחימי המאמן היום קיבלה את הקידום לפחות באופן זמני.


| safsal


היסטוריה! ביום ראשון הקרוב נעמי קולודני תעמוד על הקווים במכבי אשדוד, במשחק הליגה של הקבוצה במסגרת הליגה הלאומית גברים מול מכבי הוד"ש. לראשונה מאמנת כדורסל תוביל במשחק הקרוב כמאמנת ראשית באחת משתי הליגות הראשונות בארץ, לאחר שהדרומים הודיעו היום על סיום עבודתו של המאמן עופר רחימי. הקבוצה הודיעה כי במשחק הקרוב קולודני (39), מי שהייתה עוזרת המאמן של רחימי בשנתיים האחרונות, תוביל את הקבוצה ותעמוד על הקווים.

קולודני היתה למאמנת הראשונה שקיבלה תפקיד בצוות המקצועי באחת משתי הליגות הראשונות כשמונתה בשנה שעברה כאמור לעוזרת מאמן במכבי אשדוד. עכשיו היא מקבלת את המושכות לכל הפחות עד שיימצא מאמן חדש ואולי, כך נותר לאחל לה, באופן קבוע. קולודני שחקנית עבר בנבחרות ישראל ובליגת העל, אימנה בליגת העל לנשים את רמת השרון ובאקדמיה בוינגייט, וסומנה כאחת המאמנות המבטיחות. השנה היא גם מאמנת ילדות במחלקה הצעירה במכבי אשדוד.

מכבי אשדוד פתחה לא טוב את העונה והיא, כרגע, במקום האחרון עם 2 ניצחונות אחרי 10 מחזורים. ביום ראשון הקרוב הם ישחקו נגד הוד השרון בקרב תחתית חשוב. מכאן נשאר לנו רק לאחל לה בהצלחה ושתמשיך להביא הרבה כבוד.

על הדרך נציין את שירה העליון, שאימנה בעבר קבוצת גברים בליגה הארצית - את הפועל ת"א בעונות 07/08-08/09.